Diyarbakır - Uşak Otobüs Bileti

Diyarbakır - Uşak Otobüs Seferleri

 • Star Diyarbakır
  DIYARBAKIR
  10:59
  UŞAK
  140 TL
 • Öz Diyarbakır
  DIYARBAKIR
  12:00
  UŞAK
  06:50
  140 TL
 • Star Batman
  DIYARBAKIR
  15:00
  UŞAK
  150 TL
 • Lüks Batman Seyahat
  DIYARBAKIR
  15:00
  UŞAK
  150 TL
 • Siirt Petrol
  DIYARBAKIR
  16:00
  UŞAK
  10:20
  150 TL
 • Yeni Diyarbakır Seyahat
  DIYARBAKIR
  16:30
  UŞAK
  09:20
  130 TL
 • Öz Diyarbakır
  DIYARBAKIR
  17:00
  UŞAK
  09:50
  150 TL

Diyarbakır - Uşak Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Özlem Diyarbakır
Siirt Petrol
Star Diyarbakır
Özlem Batman Turizm
Lüks Batman
Has Diyarbakır
Star Batman
Öz Diyarbakır
Yeni Diyarbakır
Can Diyarbakır Turizm

Diyarbakır Hakkında

Diyarbakır, mezopotamyanın beşiğinde, en önemli yerleşim yerlerine ev sahipliği yapmış bir merkezdir. Özellikle tarihi Sur ilçesinin kalıntıları oldukça önemlidir.

Diyarbakır kalesi, UNESCO tarafından kültür mirası seçildi ve bölgenin turistik açıdan daha cazip görünmesini sağladı. Diyarbakır kentinin her bir adımında bulunan tarihi kalıntılar ve değerler turistik açıdan çekici olan bu kentin biraz daha tanınmasını sağlasa da, bölgedeki terör olayları nedeniyle birçok sorunun da yaşanmasına neden olmuştur.

Diyarbakır kentinde ağır yiyecekler yöresel mutfağın vazgeçilmezidir. Birçok farklı kültürün etkisinde olan Diyarbakır, farklı kültürlerin harmanlanmasından kaynaklanan mutfakların birleşmesinden dolayı karmaşık bir yemek kültürüne sahiptir

Uşak Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Uşak Şehir merkezinde bulunan Uşak otogarından her yere kolay bir şekilde ulaşmak mümkündür. Otobüs, minibüs ve taksilerle şehir merkezine ulaşmak, otogardan çıkınca duraklardan 5. 10, 15 dakikada bir minibüs ve otobüs seferlerini takip etmek mümkündür.

Ulaşımın kolay olduğu ve her zaman eksiksiz bir şekilde gerçekleştirildiği Uşak, şehir içi ulaşımında minibüsleri mahalle ve ilçeler için, otobüsleri de köyler için tercih etmektedir. Hafta sonları ve akşamları sefer saatleri ve aralıkları değişiklik göstermektedir.

Uşak Belediyesinin internet sitesinden otobüs ve minibüs seferlerine ulaşabilirsiniz ve güzergahları takip edebilirsiniz. Taksi ile de 24 saat ulaşım sağlayabilirsiniz.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogardan taksi ile merkez ilçelere ulaşım sağlamak için (0276) 212 04 70 numarasından taksi çağırabilirsiniz. Özellikle demiryolu ulaşımında sık sık tercih edilen taksiler, otogar için de hizmet vermektedir.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Uşak belediyesinin tartışmalara konu olan Kent 64 kartının ihalesinin iptal edilmesiyle ulaşım oldukça zorlaşmış ve karmaşık bir hal almıştır. Otobüslerle şehir merkezinden 12, 15, 16, 23 ve 25 numaralı otobüslerle otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Şehir içi taşımacılıkta mesai saatleri içinde 5 dakikada bir, akşam 5’ten sonra ise 10 dakikada bir otobüs ve minibüsler kalkış yapmakta, en son 22:00’de seferler düzenlenmektedir.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

İlçelere servis hizmeti veren firmaların ücretsiz hizmetlerinden yararlanabilirsiniz ve otobüs saatinize göre yararlanabileceğiniz servis saatlerini öğrenebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Otogarın önünden geçen Dikilitaş, Karakıran, Huzurkent, Sarayaltı, Kıbrıs Caddesi, Hakkonutları ve Örnekevler minibüsleri ile bu güzergah üzerindeki duraklara ulaşım sağlayabilirsiniz.

En Popüler Diyarbakır - Uşak Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Uşak Hava Durumu

 • parçalı az bulutlu
  Sal
  parçalı az bulutlu
  4°C
 • az bulutlu
  Çar
  az bulutlu
  5°C
 • kapalı
  Per
  kapalı
  6°C
 • kar yağışlı
  Cum
  kar yağışlı
  2°C
 • parçalı bulutlu
  Cmt
  parçalı bulutlu
  3°C

Haritada Uşak

Uşak Hakkında

Nüfus
0
Plaka
64
Telefon Kodu
276