Çorum Kırıkkale Otobüs Bileti

Çorum - Kırıkkale Otobüs Seferleri

 • Ali Osman Ulusoy
  SUNGURLU
  00:30
  KIRIKKALE
  02:00
  100,00 TL
 • Lüks Erova Turizm
  ÇORUM
  02:30
  KIRIKKALE
  04:45
  130,00 TL
 • Niksarkale Turizm
  ÇORUM
  02:30
  KIRIKKALE
  05:00
  90,00 TL
 • Lider Vip Travel
  ÇORUM
  08:30
  KIRIKKALE
  10:30
  110,00 TL
 • Dilek Seyahat
  ÇORUM
  11:00
  KIRIKKALE
  13:30
  100,00 TL
 • Aybastı İtimat Turizm
  ÇORUM
  16:00
  KIRIKKALE
  18:00
  80,00 TL
 • Özgül Bafra Turizm
  ÇORUM
  02:00
  KIRIKKALE
  04:30
  130,00 TL
 • Metro Turizm
  CORUM
  01:30
  KIRIKKALE
  04:30
  100,00 TL
 • Vanyolu Seyahat
  ÇORUM
  07:15
  KIRIKKALE
  09:45
  110,00 TL
 • Mis Amasya Tur
  ÇORUM
  09:00
  KIRIKKALE
  12:00
  100,00 TL
 • Tokat Yıldızı Seyahat
  ÇORUM
  13:45
  KIRIKKALE
  16:15
  170,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Çorum - Kırıkkale Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Ali Osman Ulusoy
As Bafra
Çorum Kargı Turizm
Dilek Seyahat
Esadaş
Lider Anadolu Seyahat
Lider Anatolia Turizm
Lüks Erova Turizm
Metro Turizm
Mis Amasya
Özgül Bafra
Rize Ses Seyahat

Çorum - Kırıkkale Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Çorum Kırıkkale arası genellikle 1 saat 30 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Çorum Kırıkkale arasında sefer yapan otobüs firmaları Ali Osman Ulusoy, As Bafra, Çorum Kargı Turizm, Dilek Seyahat, Esadaş, Lider Anadolu Seyahat, Lider Anatolia Turizm, Lüks Erova Turizm, Metro Turizm, Mis Amasya, Özgül Bafra, Rize Ses Seyahat firmalarıdır.
Çorum Kırıkkale otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 100 TL kadardır.
En ucuz Çorum Kırıkkale otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Çorum Hakkında

En eski Anadolu uygarlıklarının beşiği olan Çorum, adeta bir açık hava müzesi görünümündedir. Leblebisi, İskilip dolması, keşkeki ile her zaman lezzetli bir mutfağı vardır. Ayrıca Osmancık ilçesinde üretilen pirinci de ülke çapında meşhurdur.

Dünyanın merkezi olduğuna dair  spekülasyonlarla dünyaca üne kavuşan bu kent, Alacahöyük, Hattuşaş ve Kybele kabartmasıyla oldukça popülerdir. Kargı yaylası ve Çorum kalesi oldukça dikkat çekicidir. Ortaköy Şapinuva ve onlarca farklı ören yeri de önemli kültürel miras alanları arasındadır.

Ülkenin önemli tanrı ve tanrıçalarının kabartma halinde yer aldığı Boğazkale Yazılıkayaları, oldukça dikkat çekicidir. Leblebisi dünyaca ünlüdür ve çeşitleri vardır. Anadolu’nun kültür mozaiği olan Çorum, 6 yılda bir düzenlenen Hititoloji kongresiyle oldukça fazla bilim adamına ev sahipliği yapmaktadır.

Kırklareli Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Kırıkkale

Kırklareli otogarından şehir içine otobüs ve dolmuşlarla seferler düzenlenmektedir. Toplu taşma araçları sabah 07:00 ve akşam 22:00 arasında yapıldığı için, şehir merkezine ulaşım geç saatlerde taksi ile yapılmaktadır.


Ulaşım ağının pek gelişmediği Kırklareli’nde, birkaç belediye otobüsü hizmet vermektedir. Bu  nedenle istediğiniz zaman yararlanabileceğiniz otobüs seferlerinin bilgilerine Kırklareli belediyesinin internet sitesinden ulaşabilirsiniz.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Taksi, otogarın hemen içindedir ve taksi bulmak kolaydır. Otogar taksinin numarası (0288) 214 83 65’tir ve taksi ücretleri de ekonomiktir. Şehir merkezine ulaşım için taksiyi tercih edeceksiniz 24 saat hizmet alabilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Kırklareli’nde otobüs pek gelişmemiştir ve bu nedenle birkaç otobüs tüm şehir genelinde hizmet vermektedir. 4 numaralı otobüs şehir merkezinden otogara, otogardan da şehir merkezine giden güzergahta hizmet vermektedir. Saat 22 ve sonrasında otobüs bulmak mümkün olmamaktadır.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Bazı otobüs firmaları ücretsiz servis hizmetleri ile farklı ilçelere ulaşım sağlamaktadır. Ulaşım için gerekli olan her konuda destek alabileceğiniz bilgileri seyahat ettiğiniz otobüs firmasından alabilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Otogardan servis kullanarak ya da otobüsle ulaştığınız şehir merkezinden tüm Kırklareli ilçelerine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Dolmuşlar ekonomik olarak ulaşım gerçekleştirmenizi sağlar ve oldukça kısa sürede gideceğiniz yere varabilirsiniz. Ancak saat 22 ve sonrasında dolmuş bulmak mümkün olmaz ve taksiler tercih edilebilir.

En Popüler Çorum - Kırıkkale Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Kırıkkale Hava Durumu

 • hafif kar yağışlı
  Çar
  hafif kar yağışlı
  -4°C
 • az bulutlu
  Per
  az bulutlu
  -5°C
 • parçalı bulutlu
  Cum
  parçalı bulutlu
  -3°C
 • parçalı bulutlu
  Cmt
  parçalı bulutlu
  -4°C
 • kapalı
  Paz
  kapalı
  -3°C

Haritada Kırıkkale

Kırıkkale Hakkında

Nüfus
270.271
Plaka
71
Telefon Kodu
318