Tokat Kale Seyahat Otobüs Bileti Al

Tokat Kale Seyahat Hakkında

Tokat Kale Seyahat

Merkezi Tokat – Turhal olan Tokat Kale Seyahat, 2017 yılında kurulmuştur. Feridun Gökdemir tarafından kurulan otobüs şirketi, şehirlerarası yolculuğun güvenli bir şekilde yapıldığı hizmeti sunuyor. Tokat Kale Seyahat farklı şubeleri ile de bilet satış noktalarıyla da yolcularına ulaşmaya devam ediyor.

Hizmet ve Programları

Seyahat acentesinden bilet alırken, sunulan hizmetin niteliğini göreceksiniz. Müşteri memnuniyetini sağlamak açısından yolculuk sırasında sizi memnun etmek adına gereken profesyonel hizmet sunulacaktır. Hizmet seçeneklerini değerlendirerek, bilet alıp yolcuğunuzu keyifli bir şekilde yapabileceğinizi göreceksiniz.

Tokat Kale Seyahat Üyelik;

İlk olarak sizin avantajlı olmanızı sağlayacak üyelik hizmetinin verildiğini bilmelisiniz. Açmış olduğunuz üyeliğin ardından, sonrasında aldığınız biletler için puan biriktirme imkanınız olacak. Bunları değerlendirerek, kısa süre içinde biriktirdiğiniz puanlar ile bir sonraki biletinizi bedava alabileceksiniz. Üyelik için istenen bilgiler arasında; isim, soyisim, telefon numarası gibi bilgiler gerekiyor. Online olarak internet üzerinden ya da direkt olarak bilet satış noktalarından üyeliğinizin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Tokat Kale Otobüs Hizmeti;

Yolculuğunuz sırasında size sunulan hizmetler olacak. Her şeyden otobüsün sahip olduğu özellikler sayesinde, rahat bir şekilde hizmet alabileceğinizi göreceksiniz. Yolculuğunuzun keyifli ve konforlu geçmesi açısından Tokat Kale Seyahat hizmeti en iyi şekilde gerçekleşiyor. Bunu değerlendirmeniz durumunda, sorun yaşamadan hizmet alacağınızı göreceksiniz.
  • Otobüs Özellikleri: Yolculuk boyunca TV ekranından bir şeyler izleme şansınız olacak. Dilerseniz USB özelliğini kullanarak herhangi bir cihazı USB üzerinden şarj da edebilirsiniz. Kanalları izleyebilirsiniz, MP3 dinleyebilirsiniz. Değerlendirmenizi yaparak, keyifli zaman geçirmeniz mümkün olacaktır.
  • İkramlar: Otobüste sunulan bir diğer hizmet ise ikramların olması. Sıcak ve soğuk içecekler düzenli olarak muavin tarafından servis edilecektir. Dilerseniz ikram talep edebilirsiniz. Bunun dışında sizin için tatlı ve tuzlu yiyecek ikramı da yapılıyor. İkram edilen tatlı ve tuzlu yiyeceklerden de faydalanarak, keyifli şekilde zaman geçirebilirsiniz.
Yolculuğunuz öncesinde ve sonrasında da en iyi şekilde hizmet alacaksınız. Yolculuk öncesinde bilet iptali, açığa alma, bilet hakkında bilgi alma gibi taleplerinizin anında gerçekleşmesi mümkündür. Sorun yaşamayacağınız şekilde talebinizi sunabilirsiniz.

Seferleri

Turizm şirketinin düzenlemiş olduğu seferleri takip ederek, yolculuk yapabilirsiniz. Çok sayıda il ve ilçe üzerinden yapılan kalkışlar ile seferler organize ediliyor. Tokat Kale seyahat seferleri belirlenmiş olan saatler üzerinden direkt olarak gerçekleşiyor.
  • Kalkış Noktaları: Ahmediye, Alibeyköy, Amasya, Cevizli, Çerkezköy, Çorlu, Esenyurt, Gebze, Çorlu, Yeşilyurt, Sultanbeyli, Tokat, Turhal gibi pek çok il ve ilçe merkezinden direkt olarak kalkış yapılıyor. Şehirlerarası yolculuğunuz için güzergahın uyması durumunda kalkış noktası üzerinden bilet alarak yolculuk yapabilirsiniz.
  • Varış Noktalar: Yapılan seferlerde varış noktalarını da seçebilirsiniz. Varış noktası çeşitlendirilmiş olduğundan, uygun olan güzergah üzerinden biletinizi alabilirsiniz. Suluova, Yeşilyurt, Tokat, Pazar, Osmancık, Amasya, Artova gibi pek çok alan varış noktası olarak belirlenmiştir.
Kalkış ve varış noktaları verilmiş olan yerlerden Tokat Kale seyahat otobüs seferleri yapılmaktadır. Bu seferlere ek olarak dilerseniz sunulan servis imkanından da yararlanabilirsiniz. Servis olması durumunda otogara erişiminizi merkezde bilet satış noktasından ya da merkezde belirlenmiş olan güzergah üzerinden yapabilirsiniz. Direkt olarak otogara gelmeniz kolaylaşır. Bunun dışında otogardan merkeze gelmeniz de aynı şekilde en kolay şekilde sağlanacaktır. Servisi kullanmanız halinde seferi yaparak, servis ile merkeze gelebilirsiniz.

Şehirlerarası Konaklama Tesisleri

Konaklama tesisleri kapsamında, Tokat Kale Seyahat konaklama tesisleri hizmeti sunulmuyor. Yolculuk sırasında yapılan molalarda özel şirketlerin sunmuş olduğu dinlenme tesisi hizmeti değerlendiriliyor. Mola verildiğinde mümkün olduğunca nitelikli olan dinlenme tesisleri tercih edilir. Yolcuların memnuniyetini sağlamak açısından ihtiyaçlarını karşılayabilecek dinlenme tesislerinin tercih edilmesi mümkündür.
Mescit – Lavabo: Dinlenme tesislerinde mola verildiğinde lavabo ihtiyacınızın karşılanması için alan bulunur. Bunun dışında mescit olmasına da dikkat ediliyor. İhtiyaçlarınızın giderilmesi açısından gerekli olan detaylar düşünülecektir.
Restoran – Market: Yemek yemek isteyenler için Tokat Kale Seyahat dinlenme tesisleri içinde mutlaka restoran ve market olmasına özen gösterir. Direkt olarak market ve restoran olduğundan verilen süre içinde alışveriş yapma ya da yemek yeme gibi fırsatlarınızın olduğunu göreceksiniz.
Dilediğiniz gibi hareket etmeniz açısından durulan alanlarda 20 dakika ile 30 dakika arasında mola veriliyor. Tamamen kendi tercihinize göre mola alanında dilediğiniz gibi zaman geçirmeniz mümkün olacak. Geniş alana konumlandırılmış olan dinlenme tesislerinde gerektiği kadar durulacak ve yolculuk memnun kalacağı şeklide mola verilmesi sağlanacak.

Otobüs Filosu

Filoda 10 araç yer alıyor. 10 araç için de aşağı yukarı benzer özelliklerin taşınıyor olmasına dikkat ediliyor. Bakıldığında otobüs filosunda yer alan araçlarda; priz, USB, tv ekranı gibi özelliklerin var olduğunu göreceksiniz. Otobüs filosunda yer alan araçların belgeleri tamdır. Yasal bir şekilde hizmet verilmesi, güvenliğin sağlanması açısından gereken özen gösteriliyor. Bunlara dikkat etmeniz durumunda, otobüs filosunun nitelikli olduğu sonucuna varabilirsiniz. Alacağınız hizmetin konforlu ve güvenli olması açısından gereken özen gösterilir. Otobüslerin güvenli olması, bagajların ve koridorların geniş rahat olması, koltukların rahat olması gibi yolcular tarafından talep edilecek olan her türlü özelliğin var olduğunu göreceksiniz.
Tokat Kale seyahat otobüs filosu 10 kişilik otobüs filosu ile anında hizmet vermek ve anında iletişim kurulmasını sağlamak açısından telefon numaralarını da sunuyor. İletişime geçebilir, bilgi alabilirsiniz. Anında hizmet verilir.
 

Tokat Kale Seyahat İletişim

Telefon: (0356)-276-01-01
Telefon: (0850) 346 83 91
E-Posta: info@tokatkaleseyahat.com

Adres:
Hamam Mahallesi, Gültekin Topçam Cd. No:43, 60300 Turhal/Tokat/TÜRKİYE

Tokat Kale Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Tokat Kale Seyahat SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Tokat Kale Seyahat firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Tokat Kale Seyahat firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Tokat Kale Seyahat otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Tokat Kale Seyahat otobüs firmasında da geçerlidir.
Tokat Kale Seyahat otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Tokat Kale Seyahat biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Tokat Kale Seyahat otobüs biletini alabilirsiniz.
Tokat Kale Seyahat otobüs firması başlıca Bolu, İstanbul, İstanbul (Anadolu), Kocaeli (İzmit), Amasya şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 6 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Tokat Kale Seyahat otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Tokat Kale Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (2)
İyi (0)
Orta (1)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

4.33

3 Değerlendirme

F****

****

09-09-2022

21.45 otobüsüm 00.00 da geldi hiç özenli bir firma değil


D****

b****

19-07-2022

Çok güzel bir uygulama


U****

K****

27-07-2021

2+1 diye aldığım bilet 2+2 çıktı minibüs gibi her yerde duruyor ne diyim