Ankara - Sivas Otobüs Bileti

Ankara - Sivas Otobüs Seferleri

 • Metro Turizm
  ANKARA (AŞTI)
  09:45
  SIVAS
  16:35
  70 TL
 • Vangölü Turizm
  ANKARA (AŞTI)
  10:00
  SIVAS
  70 TL
 • Öz Erciş Seyahat
  ANKARA (AŞTI) OTOGARI
  12:00
  SIVAS OTOGARI
  18:30
  80 TL
 • Yeni Sivas Turizm
  ANKARA (AŞTI)
  12:30
  SIVAS
  18:20
  50 TL
 • Öz Sivas Huzur
  ANKARA (AŞTI) OTOGARI
  12:30
  SIVAS OTOGARI
  19:05
  70 TL
 • Öz Sivas Seyahat
  ANKARA (AŞTI)
  12:30
  SIVAS
  18:50
  70 TL
 • Aras Seyahat
  ANKARA (AŞTI) OTOGARI
  13:30
  SIVAS OTOGARI
  20:00
  50 TL
 • Bizim Iğdır Seyahat
  ANKARA (AŞTI) OTOGARI
  14:00
  SIVAS OTOGARI
  21:30
  50 TL
 • Öz Sivas Huzur
  ANKARA (AŞTI) OTOGARI
  16:30
  SIVAS OTOGARI
  23:00
  70 TL
 • Öz Sivas Seyahat
  ANKARA (AŞTI)
  16:30
  SIVAS
  22:50
  70 TL
 • Turgut Reis
  ANKARA (AŞTI)
  16:45
  SIVAS
  50 TL
 • Öz Doğu Kars
  ANKARA (AŞTI)
  16:59
  SIVAS
  23:19
  60 TL
Tümünü Göster

Ankara - Sivas Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Ağrı Kösedağı Turizm
Ağrı Ses Turizm
Aras Seyahat
Can Ardahan
Can Barış Turizm
Divriği Nazar Turizm
Ercis Sema
Erzincan Başak Turizm
Esadaş
Huzur Turizm
Iğdırlı Turizm
Kars Kalesi

Ankara Hakkında

Türkiye’nin başkenti olan Ankara, İç Anadolu Bölgesinde yer alan ve Türkiye’nin merkezinde bulunan bir kenttir. En kalabalık ikinci şehir olan Ankara, 5 milyon 270 bin kişilik nüfusuyla, devlet erkanının, üniversitelilerinin ve memurların kenti olmuştur.

Başkent olmasından itibaren sürekli gelişen ve sanayi anlamında yatırım kendi olan Ankara, coğrafi olarak büyük bir yüzölçümüne sahiptir. Nüfusun üçte ikisi, hizmet sektöründe çalışmaktadır. Türkiye’de en önemli üniversiteler Ankara’da bulunmaktadır ve dünya çapında başarıya sahip olan ODTÜ de bu şehirde yer almaktadır.

Ankara tavası, Kızılcahamam ve Beypazarı maden suyu, Kavaklıdere ve Kalecik Karası dünya çağında tanınmaktadır. Ayrıca Ankara kedisi ve Ankara tavşanı da oldukça ünlüdür. Ülkenin merkezi olan başkent Ankara’da Beypazarı evleri, festivaller ve müzeler oldukça önemlidir. Türkiye’nin her yerinden Ankara’ya ulaşım sağlanmaktadır.

Sivas Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Sivas Yılın her vaktinde kalabalık olan Sivas otogarında, her gün onlarca sefer yapılmaktadır. Yerel ve ulusal otobüs şirketlerinin araçlarıyla yakın iller ve büyükşehirlere ulaşım sağlanmaktadır.

Otobüs ve minibüslerle ulaşım en iyi şekilde sağlanabilmektedir. Taksi de özellikle geç saatlerde toplu ulaşım ortadan kalktığı için tercih edilen bir ulaşım şeklidir. Sivas kentinde de birçok kentte olduğu gibi toplu taşımada kent kart kullanılmaktadır.

Kent kart kullanımı, her zaman avantajlı ve en uygun otobüs bileti kullanımı için gereklidir. Minibüsler de öğrenci ve tam olarak ücretlendirme yapılmakta her yere ulaşım sağlanmaktadır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Yenişehir’de bulunan Sivas otogarındaki otogar taksi hizmetinden yararlanarak şehir merkezine konforlu bir şekilde ulaşmak isterseniz (0346) 226 20 85 numarasından taksi çağırabilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Her 14 dakikada bir otobüs seferleri düzenlenen otogardan şehir merkezine vardığınızda, Kangal, Divriği, Gemerek, Yıldızeli, Zara, Hafik, Suşehri, Koyulhisar gibi bölgelere ulaşım sağlanmaktadır.

Öğrenci, engelli ve yaşlılar için indirimli seyahat imkanı bulunan kent kartlarla otobüslere binilmektedir ve ücretlendirme akıllı biletlerden düşülen bakiyeye göre 1.80 liradan başlamaktadır.

Genelde yeterli sefer sayısı olan otobüslerle şehrin birçok bölgesine ulaşım sağlanmaktadır. Merkeze ulaşım için otogarın önünden geçen otobüslerden herhangi birine binebilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının ücretsiz şehir içi servislerinden yararlanarak ulaşım sağlamak için bilet aldığınız otobüs firmasıyla iletişime geçebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Minibüs seferleriyle şehir merkezine ulaşmak için otogardan kalkan dolmuşları tercih edebilirsiniz. Şehir merkezine giden minibüslerle farklı ilçelere gidebilirsiniz ve seyahatinizi trafik sorununa takılmadan tamamlayabilirsiniz.

En Popüler Ankara - Sivas Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Sivas Hava Durumu

 • parçalı az bulutlu
  Cum
  parçalı az bulutlu
  13°C
 • az bulutlu
  Cmt
  az bulutlu
  11°C
 • açık
  Paz
  açık
  12°C
 • açık
  Pzt
  açık
  15°C
 • açık
  Sal
  açık
  13°C

Haritada Sivas

Sivas Hakkında

Nüfus
618.617
Plaka
58
Telefon Kodu
346