Turgutreis Turizm Online Otobüs Bileti

Turgutreis Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Turgutreis Turizm Hakkında

Turgutreis Turizm

Kars merkezli Turgutreis Group tarafından faaliyete geçirilen Turgutreis Turizm oldukça köklü bir firmadır. 1928’li yıllara dayanan geçmişe sahip olan Turgutreis Group’un bir faaliyetidir. İlk olarak dede mesleği olan kereste işi ile faaliyete başlayan grup, daha sonra turizm ve seyahat alanında da çalışmaya başlamış ve seyahat firmasını kurmuştur.
Şirket tarafından 14 farklı sektörde faaliyet gösterilmekte ve binden fazla personel istihdam edilmektedir. İnşaat sektörü, akaryakıt istasyonları, kerestecilik, lojistik, otomotiv, düğün salonları,   yurtiçi ve yurtdışı nakliyat, restoran ve kafe gibi pek çok alanda faaliyet göstermektedir.
Şirketin kuruluş merkezi Kars olduğu için tüm bu faaliyetlerin merkezi de Kars’tır. Turgutreis Turizm firmasının ana merkezi de Kars’tır. Kars’taki Aytemiz, BP ve Lukoil markaları da Turgutreis’e aittir.

Hizmetlerimiz

Turgutreis Turizm oldukça köklü bir firma olmasına rağmen, yenilikleri yakından takip etmeyi ihmal etmemiştir. Dinamik ve genç yapısı ile günümüz standartlarında bir hizmet kalitesi ile çalışır.
Turgutreis Group Turizm hizmet politikasını müşteri memnuniyeti odaklı olarak belirlemiştir. Bunun için de ilke olarak kalifiye personeller ile hizmet sunar. Güvenli, konforlu, ekonomik hizmetler üreterek, aynı zamanda kalite ile birleştirmek için faaliyet gösterir. bunu sağlamak için de "Hizmetin tutkuya dönüştüğü adres" sloganı ile prensiplerini yaymaktadır.  
Şu anda firmaya ait 16 şubeden bilet satışları gerçekleşmektedir. Dilerseniz firmaya ait şubelerden ve diğer online kanallardan biletinizi alabilirsiniz. Firma teknolojik gelişmeleri takip etmeyi de ihmal etmemiştir.
Firmaya ait otobüslerde yolcuların eğlenmesi için wi-fi, priz, TV, radyo gibi imkanlar sunulmaktadır. Ayrıca yolculuk esnasında ikramlar da mevcuttur. yolculuk başlarken yapılan kolonya ikramından sonra sıcak ve soğuk içecekler ile tatlı ve tuzlu ambalajlı gıda sunumu yapılacaktır. Dilediğiniz zaman sorularınıza yanıt veren ve isteklerinizi karşılayan muavinlerle yolculuk boyunca konforu yaşarsınız.

Seferleri

Firma tarafından Kars merkezli olarak tüm illere sefer düzenlenmektedir. İstanbul merkezli olarak ise Ege ve Akdeniz bölgesindeki turistik yerlere seferler düzenleniyor. Şu anda 15 farklı noktadan 31 farklı noktaya ulaşım sağlanmaktadır. Otobüslerin kalkış noktaları il merkezleri iken, güzergah üzerinde ve son durak olarak pek çok ilçeye ve diğer noktalara da hizmet sunulmaktadır. Turgutreis Turizm otobüs seferleri sıklığı mevsimlere, bayram gibi özel günlere ve hava koşullarına göre değişmektedir.
Kars Merkez ‘deki Turgut Reis Otobüs Terminalinden Hareket ederek İstanbul’a ulaşacak olan otobüs güzergahında Selim, Sarıkamış, Karakurt, Horasan, Pasinler, ERZURUM, Aşkale, Tercan, Mercan, ERZİNCAN , Suşehri, Reşadiye , Erbaa , Niksar, TOKAT, Suluova , merzifon ,AMASYA , Tosya, Ilgaz, Çerkeş, Gerede, Yeniçağa, BOLU, Kaynaşlı, Düzce , Hendek, Akyazı, ADAPAZARI, Sapanca, İZMİT, Derince , KOCAELİ ve Gebze’ye uğrayara son durak olarak Esenler Otogarı’na varılacaktır.
Kars-Ankara seferini yapar Turgut Reis Otobüsü ise Selim, Sarıkamış, Karakurt, Horasan, Pasinler, ERZURUM, Aşkale, Tercan, Mercan, ERZINCAN, Refahiye, Zara, SİVAS, Akdağmadeni, Sorgun, YOZGAT, Yerköy, Yağlı, KIRIKKALE ve ANKARA ile seferine son verecektir.
Kars İzmir seferini yapan otobüs ise Selim, Sarıkamış, Karakurt, Horasan, Pasinler, ERZURUM, Aşkale, Tercan, Mercan, ERZINCAN, Refahiye, Zara, SİVAS, Akdağmadeni, Sorgun, YOZGAT, Yerköy , KIRIKKALE, ANKARA, Sivrihisar , AFYON, Banaz, UŞAK, Kula, Ahmetli, Salihli, Turgutlu ve  İZMİR ile seferine son verecektir.
Kars-Van seferini yapan otobüs Selim, Sarıkamış, Karakurt, Horasan, AĞRI, Patnos, Eleşkirt, Erciş ve VAN ile seferini sonlandıracaktır.
Otobüs Filosu
1928’li yıllarda ilk olarak tek otobüs ile başlanan şehirlerarası yolcu taşımacılığı giderek gelişmiştir. Şu anda firma tamamı kendisine ait olan onlarca otobüs ile Türkiye’nin dört bir yanına sefer düzenlemektedir. Turgut Reis grup şirketi tarafından otomotiv sektöründe de faaliyet gösterilmektedir. İstanbul ve Kars merkezli sıfır ve ikinci el araç satışının yanı sıra araç kiralama da yapılır. Bu sebeple Turgutreis Turizm otobüs filosu tamamen firmaya ait araçlardan oluşur ve kiralık araç kullanılmamaktadır.
 
 
 
 

Turgutreis Turizm İletişim

Telefon: 0212 620 36 36
Telefon: 444 00 85
E-Posta: info@turgutreis.com.tr
Website:

Adres:
19 Mayıs Bulvarı No: 3 - 7 Esenyurt İstanbul

Turgutreis Turizm Seferleri

Turgutreis Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Turgutreis Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok