İzmir Sivas Otobüs Bileti

İzmir - Sivas Otobüs Seferleri

 • Erzincan Başak Turizm
  İZMIR
  12:00
  SIVAS
  03:00
  600,00 TL
 • Malatya Kayısıkent Turizm
  İZMIR
  18:00
  GÜRÜN
  09:46
  450,00 TL
 • Malatya Medine Turizm
  İZMIR
  22:00
  GÜRÜN
  13:30
  550,00 TL
 • Vangölü Turizm
  İZMIR
  11:00
  GÜRÜN
  02:30
  400,00 TL
 • Lider Muş Turizm
  İZMIR
  12:28
  GÜRÜN
  04:28
  400,00 TL
 • Tuncelililer
  İZMIR
  13:00
  GÜRÜN
  04:30
  500,00 TL
 • Best Van Turizm
  İZMIR
  14:00
  GÜRÜN
  05:00
  550,00 TL
 • Malatya Zafer Turizm
  İZMIR
  18:30
  GÜRÜN
  09:46
  450,00 TL
 • Öz Has Bingöl
  İZMIR
  12:00
  GÜRÜN
  03:10
  350,00 TL
 • Yeşil Muş Ovası
  İZMIR
  12:30
  GÜRÜN
  03:15
  400,00 TL
 • Kars Kalesi
  İZMIR
  11:30
  SIVAS
  01:30
  600,00 TL
 • Ağrı Vip Turizm
  İZMIR
  11:46
  SIVAS
  01:46
  600,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

İzmir - Sivas Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Ağrı Kösedağı Turizm
Ağrı Ses Turizm
Can Ardahan
Dadaş Turizm
Esadaş
Huzur Turizm
Iğdırlı Turizm
Lüks Erzincan
Mek Ağrı Dağı Turizm
Metro Turizm
Öz Sivas Huzur
Öz Sivas Seyahat

İzmir - Sivas Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

İzmir Sivas arası genellikle 15 saat 0 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
İzmir Sivas arasında sefer yapan otobüs firmaları Ağrı Kösedağı Turizm, Ağrı Ses Turizm, Can Ardahan, Dadaş Turizm, Esadaş, Huzur Turizm, Iğdırlı Turizm, Lüks Erzincan, Mek Ağrı Dağı Turizm, Metro Turizm, Öz Sivas Huzur, Öz Sivas Seyahat firmalarıdır.
İzmir Sivas otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 600 TL kadardır.
En ucuz İzmir Sivas otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

İzmir Hakkında

Tarihinde birçok kayıp yaşamış olan  İzmir, bağımsızlığını kazandığından beri özgür düşünceli halkı ve Atatürkçü anlayışı ile bilinmektedir.


Yunan işgali nedeniyle birçok bölgesine zarar verilmiş olan İzmir, özellikle yaz turizmi açısından popüler olan Çeşme ilçesi ile turist çekmektedir. İzmir’in kumrusu, boyozu ve güzel kızları kadar, büyükşehir olması nedeniyle her mevsim ziyaret edilebilmesi de mümkündür. Yani İstanbul gibi, sadece kıyı turizmi için değil, tarihi dokusu için de önemli bir kenttir.

Ege bölgesinin birçok motifinin bir arada olduğu İzmir’de zeytin, üzüm, haşhaş ve incir gibi tarım ürünleri oldukça fazla yetişmektedir. İki  büyük devlet üniversitesi bulunan İzmir, eğitim nedeniyle de oldukça fazla turist çekmektedir.

Havalimanı, deniz ulaşımı ve kara ulaşımı konusunda gelişmiş bir kent olan İzmir, aynı zamanda en önemli liman şehirlerinden biridir.

Sivas Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Sivas Yılın her vaktinde kalabalık olan Sivas otogarında, her gün onlarca sefer yapılmaktadır. Yerel ve ulusal otobüs şirketlerinin araçlarıyla yakın iller ve büyükşehirlere ulaşım sağlanmaktadır.

Otobüs ve minibüslerle ulaşım en iyi şekilde sağlanabilmektedir. Taksi de özellikle geç saatlerde toplu ulaşım ortadan kalktığı için tercih edilen bir ulaşım şeklidir. Sivas kentinde de birçok kentte olduğu gibi toplu taşımada kent kart kullanılmaktadır.

Kent kart kullanımı, her zaman avantajlı ve en uygun otobüs bileti kullanımı için gereklidir. Minibüsler de öğrenci ve tam olarak ücretlendirme yapılmakta her yere ulaşım sağlanmaktadır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Yenişehir’de bulunan Sivas otogarındaki otogar taksi hizmetinden yararlanarak şehir merkezine konforlu bir şekilde ulaşmak isterseniz (0346) 226 20 85 numarasından taksi çağırabilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Her 14 dakikada bir otobüs seferleri düzenlenen otogardan şehir merkezine vardığınızda, Kangal, Divriği, Gemerek, Yıldızeli, Zara, Hafik, Suşehri, Koyulhisar gibi bölgelere ulaşım sağlanmaktadır.

Öğrenci, engelli ve yaşlılar için indirimli seyahat imkanı bulunan kent kartlarla otobüslere binilmektedir ve ücretlendirme akıllı biletlerden düşülen bakiyeye göre 1.80 liradan başlamaktadır.

Genelde yeterli sefer sayısı olan otobüslerle şehrin birçok bölgesine ulaşım sağlanmaktadır. Merkeze ulaşım için otogarın önünden geçen otobüslerden herhangi birine binebilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının ücretsiz şehir içi servislerinden yararlanarak ulaşım sağlamak için bilet aldığınız otobüs firmasıyla iletişime geçebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Minibüs seferleriyle şehir merkezine ulaşmak için otogardan kalkan dolmuşları tercih edebilirsiniz. Şehir merkezine giden minibüslerle farklı ilçelere gidebilirsiniz ve seyahatinizi trafik sorununa takılmadan tamamlayabilirsiniz.

En Popüler İzmir - Sivas Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Sivas Hava Durumu

 • parçalı bulutlu
  Per
  parçalı bulutlu
  -10°C
 • parçalı az bulutlu
  Cum
  parçalı az bulutlu
  -8°C
 • hafif kar yağışlı
  Cmt
  hafif kar yağışlı
  -5°C
 • hafif kar yağışlı
  Paz
  hafif kar yağışlı
  -4°C
 • hafif kar yağışlı
  Pzt
  hafif kar yağışlı
  -8°C

Haritada Sivas

Sivas Hakkında

Nüfus
618.617
Plaka
58
Telefon Kodu
346