Ağrı Kösedağı Turizm Online Otobüs Bileti

Ağrı Kösedağı Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Sefer bulunamadı!

Ağrı Kösedağı Turizm Hakkında

Ağrı Kösedağı Turizm

Ağrı deyince aklımıza gelen uzak mesafeler ve zor yollar bugün için Ağrı Kösedağı Turizm ile aşılıyor. 2014 yılında işadamı Abdullah Polat tarafından kurulan Ağrı Kösedağı Turizm firmasının bugün için toplam 8 otobüsü olduğu açıklanıyor. Abdullah Polat’ın ismi ise yörede çeşitli sosyal ve spor etkinliklerinin içinde geçiyor. Örneğin Ağrı Eleşkirt Süzgeçli (Remikan) Köyü’nden olan Abdullah Polat 15 yaş altı yıldızlar ligi içinde olan Eleşkirt futbol kulübüne sürekli destek veren bir isim. Firmanın logosunun yanında görülen PLT harfleri kurucusunu anlatıyor. Ayrıca firma “Seyahat etmenin en iyi yolu” sloganını benimsemiş durumda.
 

Araçlar Hakkında

 
Firmanın modern ve rahat otobüslerinde hız sınırlaması, ekspres sefer, sigortalı yolculuk, online bilet alımı, kablosuz internet, emniyet kemeri, MP3 müzik sistemi, en geniş koltuk aralığı ve şehir içi servis kolaylıkları içinde seyahat edeceksiniz. Güvenli ve konforlu yolculuk firmanın temel prensibidir. Filoyu oluşturan sekiz otobüsün telefon numaralarına firmanın resmi internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Yolcuların güvenliği için toplamda 30 kiloyu geçmeyen iki bagaj hakkı ve bagajın yolcu tarafından otobüse teslimi firma tarafından uygulanan kurallar içindedir. Biletlerle ilgili her türlü işlemi de online olarak firmanın internet sitesinden 7/24 gerçekleştirebilirsiniz.
 

Şubeler ve Seferler

 
Doğu Anadolu Bölgesinin en güzel illeri içinde olan Ağrı’nın en tanınmış otobüs firması olan Ağrı Kösedağı Turizm yurdun pek çok yerine seferler düzenlemektedir. Çıkışı Ağrı olan Afyon, Amasya, Aydın, Denizli, Düzce, Erzurum, Elazığ, Erzincan, Kayseri, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Konya, Manisa, Uşak, Niğde, Sivas, Yozgat gibi il merkezleri sefer düzenlenen il merkezleri içindedir. Ayrıca Bor,  Turgutlu, Söke, Salihli, Milas, Nazilli, Bodrum gibi uzak ilçelere ve Pasinler, Tutak, Taşlıçay, Merzifon, Doğubeyazıt gibi nispeten yöreye yakın ilçelere de hem sefer yapılmakta hem de buradaki şubeler yolculara hizmet vermektedir. Ağrı Kösedağı Turizm yörenin benimsenen, güvenilen ve tanınan firmasıdır. Firma sahibi Abdullah Polat’ın memleketi olan Eleşkirt ilçesinde dört şube birden olması ayrıca dikkat çekmektedir. Doğu Anadolu’nun dik yollarında yapılan yolculuklarda molalı seferler bütün hatlarda geçerlidir.
 

Ağrı Kösedağı Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları