Ağrı Kösedağı Turizm Online Otobüs Bileti

Ağrı Kösedağı Turizm Hakkında

Ağrı Kösedağı Turizm

Ağrı deyince aklımıza gelen uzak mesafeler ve zor yollar bugün için Ağrı Kösedağı Turizm ile aşılıyor. 2014 yılında işadamı Abdullah Polat tarafından kurulan Ağrı Kösedağı Turizm firmasının bugün için toplam 8 otobüsü olduğu açıklanıyor. Abdullah Polat’ın ismi ise yörede çeşitli sosyal ve spor etkinliklerinin içinde geçiyor. Örneğin Ağrı Eleşkirt Süzgeçli (Remikan) Köyü’nden olan Abdullah Polat 15 yaş altı yıldızlar ligi içinde olan Eleşkirt futbol kulübüne sürekli destek veren bir isim. Firmanın logosunun yanında görülen PLT harfleri kurucusunu anlatıyor. Ayrıca firma “Seyahat etmenin en iyi yolu” sloganını benimsemiş durumda.
 

Araçlar Hakkında

 
Firmanın modern ve rahat otobüslerinde hız sınırlaması, ekspres sefer, sigortalı yolculuk, online bilet alımı, kablosuz internet, emniyet kemeri, MP3 müzik sistemi, en geniş koltuk aralığı ve şehir içi servis kolaylıkları içinde seyahat edeceksiniz. Güvenli ve konforlu yolculuk firmanın temel prensibidir. Filoyu oluşturan sekiz otobüsün telefon numaralarına firmanın resmi internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Yolcuların güvenliği için toplamda 30 kiloyu geçmeyen iki bagaj hakkı ve bagajın yolcu tarafından otobüse teslimi firma tarafından uygulanan kurallar içindedir. Biletlerle ilgili her türlü işlemi de online olarak firmanın internet sitesinden 7/24 gerçekleştirebilirsiniz.
 

Şubeler ve Seferler

 
Doğu Anadolu Bölgesinin en güzel illeri içinde olan Ağrı’nın en tanınmış otobüs firması olan Ağrı Kösedağı Turizm yurdun pek çok yerine seferler düzenlemektedir. Çıkışı Ağrı olan Afyon, Amasya, Aydın, Denizli, Düzce, Erzurum, Elazığ, Erzincan, Kayseri, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Konya, Manisa, Uşak, Niğde, Sivas, Yozgat gibi il merkezleri sefer düzenlenen il merkezleri içindedir. Ayrıca Bor,  Turgutlu, Söke, Salihli, Milas, Nazilli, Bodrum gibi uzak ilçelere ve Pasinler, Tutak, Taşlıçay, Merzifon, Doğubeyazıt gibi nispeten yöreye yakın ilçelere de hem sefer yapılmakta hem de buradaki şubeler yolculara hizmet vermektedir. Ağrı Kösedağı Turizm yörenin benimsenen, güvenilen ve tanınan firmasıdır. Firma sahibi Abdullah Polat’ın memleketi olan Eleşkirt ilçesinde dört şube birden olması ayrıca dikkat çekmektedir. Doğu Anadolu’nun dik yollarında yapılan yolculuklarda molalı seferler bütün hatlarda geçerlidir.
 

Ağrı Kösedağ Turizm Hakkında

Ağrı Kösedağ Turizm, yıllardır yolcu taşımacılığı konusunda müşterilerine farklı hizmetler sağlamıştır. Özellikle geliştirdiği araç filosu ile Türkiye’nin pek çok noktasına yolcu taşımaktadır. Araç içlerindeki konfor özellikle uzun yolculuklar sırasında yolcuların daha rahat bir yolculuk geçirmesini sağlar.
 
 Ağrı Kösedağ Turizm, yolcuları için en doğru ve güvenilir araç filosunu tüm yolculuklar esnasında yolcularına sunmuştur. Gerekli güvenlik önlemlerini de alan Ağrı Kösedağ Turizm, yolcuların diledikleri yere en kısa sürede ulaşmalarına yardımcı olmaktadır. 10 yılı aşkın bir süredir yolcu taşımacılığında adından söz ettiren Ağrı Kösedağ Turizm, giderek artan araç filosunu müşterileri için kullanmaktadır.
 

 AĞRI KÖSEDAĞ TURİZM SEFER BİLGİLERİ

 
 Ağrı Kösedağ Turizm, Türkiye’nin pek çok farklı kentine her gün seferler düzenlemektedir. Giderek artan filosu bu seferlerin her birini başarılı şekilde yapmak için tahsis edilmiştir. Ağrı Kösedağ Turizm sefer bilgilerine ulaşmak için online sistemi kullanabilirsiniz. Online sistem üzerinden kalkış ve varış noktalarını tercih ederek, günlük sefer sayısını öğrenebilirsiniz. Ağrı Kösedağ Turizm her gün farklı şehirlere farklı sayılarda sefer düzenlemektedir. Özellikle büyük kentlere düzenlenen seferler daha fazla olmaktadır.
 
 Ağrı Kösedağ Turizm kalkış ve varış noktasına göre düzenlenen seferler şu şekildedir;
 
 -Afyon,
 -Ağrı,
 -Amasya,
 -Düzce,
 Doğubeyazıt,
 -Erzincan,
 -Gebze,
 -Horasan,
 -İstanbul,
 -İzmir,
 -İzmit,
 -Manisa,
 -Merzifon,
 -Osmancık,
 -Pasinler,
 -Sakarya,
 -Sivas,
 -Turgutlu,
 -Uşak ve Yozgat şehirleridir. Bu şehirlere düzenlenen seferler yoğunluğa göre artış göstermektedir.
 

 AĞRI KÖSEDAĞ TURİZM SAĞLADIĞI İMKANLAR

 
 Ağrı Kösedağ Turizm toplamda 14 adet araç filosu ile yolcularına hizmet vermektedir. Araçların her biri yolcu taşımacılığı ile donatılmış araçlardır. Bu açıdan yolculara daha güvenilir ve konforlu bir yolculuk imkanı sunulmaktadır. Araçlar özellikle iç dizayn açısından yolcu taşımacılığına elverişlidir. Uzun yolculuklarda muavin eşliğinde devam eden süreçte her türlü konfor müşterilere sunulmaktadır. Özellikle ikram, servis ve araç içi medya olanakları yolcuların daha keyifli bir yolculuk yapmasını sağlamaktadır.
 
 Araç filoları Ağrı Kösedağ Turizm için en önemli hususlardan birisidir. Çünkü araçlar son teknoloji ile yolcular için dizayn edilmiştir. Tüm yolcuların can ve mal güvenliğini sağlayan araçlar Ağrı Kösedağ Turizm ile giderek daha konforlu bir hale getirilmektedir.
 

 AĞRI KÖSEDAĞ TURİZM İLE VERİLEN ARAÇ İÇİ HİZMETLER

 
 Ağrı Kösedağ Turizm yolcuların keyifli bir yolculuk yapması için araç içlerinde her türlü imkanı sağlamaktadır. Özellikle yolcular için kişiye özel olarak televizyon ekranları tüm koltuklarda bulunmaktadır. Bu ekranlardan uydu yayını yapıldığı için yolcular, yolculuk esnasında daha keyifli bir yolculuk imkanı sağlarlar. Ayrıca, araçların tümünde güler yüzlü hizmet olanağı sağlanmaktadır. Şoför ve muavinlerin eşliğinde devam eden yolculuklarda konfor ve güvenlik Ağrı Kösedağ Turizm açısından oldukça önemlidir.
 
 Sizlerde keyifli ve güvenilir bir yolculuk için Ağrı Kösedağ otobüs bileti imkanlarından yararlanabilirsiniz. Online web siteden kolaylıkla biletinizi alabilir ve yolculuğunuza başlayabilirsiniz.
 
 

Ağrı Kösedağı Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Ağrı Kösedağı Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (1)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

3

1 Değerlendirme

M****

Y****

15-06-2021

Şirketin ismi değişmiş.. Kimsenin haberi yok..