Uşak Afyonkarahisar Otobüs Bileti

Uşak - Afyonkarahisar Otobüs Seferleri

  • Malatya Kayısıkent Turizm
    UŞAK
    22:15
    AFYON
    23:45
    70,00 TL
  • Hatay Nur Seyahat
    UŞAK
    16:45
    AFYON
    18:15
    80,00 TL
  • Başkent Turizm
    UŞAK
    01:45
    AFYON
    03:25
    70,00 TL
  • Pamukkale Turizm
    UŞAK
    05:10
    AFYONKARAHISAR
    06:20
    80,00 TL
  • Bizim Iğdır Turizm
    UŞAK
    15:00
    AFYON
    17:00
    55,00 TL
  • Mek Ağrı Dağı Turizm
    UŞAK
    15:15
    AFYON
    16:30
    100,00 TL
  • Seç Turizm
    UŞAK
    17:00
    AFYON
    18:45
    80,00 TL
  • Öz Gülaras Turizm
    UŞAK
    18:30
    AFYON
    20:00
    80,00 TL
  • Metro Turizm
    USAK
    19:00
    AFYON
    21:00
    80,00 TL
  • Giresun Seyahat
    UŞAK
    19:30
    AFYON
    21:00
    70,00 TL
  • Topçam Turizm
    UŞAK
    21:30
    AFYON
    22:45
    80,00 TL
  • Best Van Turizm
    UŞAK
    00:10
    AFYONKARAHISAR
    01:35
    80,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Uşak - Afyonkarahisar Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Adıyaman Öz Gülaras Turizm
Ağrı Kösedağı Turizm
Alaşehir Sarıkız Turizm
As Adana Seyahat
Elazığ Hazar Turizm
Has Diyarbakır
Has Diyarbakır Seyahat
Iğdırlı Turizm
Lider Doğu Anadolu Turizm
Lider Muş Turizm
Lüks Erova Turizm
Malatya Medine Turizm

Uşak - Afyonkarahisar Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Uşak Afyonkarahisar arası genellikle 1 saat 30 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Uşak Afyonkarahisar arasında sefer yapan otobüs firmaları Adıyaman Öz Gülaras Turizm, Ağrı Kösedağı Turizm, Alaşehir Sarıkız Turizm, As Adana Seyahat, Elazığ Hazar Turizm, Has Diyarbakır, Has Diyarbakır Seyahat, Iğdırlı Turizm, Lider Doğu Anadolu Turizm, Lider Muş Turizm, Lüks Erova Turizm, Malatya Medine Turizm firmalarıdır.
Uşak Afyonkarahisar otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 70 TL kadardır.
En ucuz Uşak Afyonkarahisar otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Uşak Hakkında

“Aşıklar Diyarı” anlamına gelen Uşak, birçok saz ve söz ustasının yaşadığı kenttir. Kurtuluş Savaşı mücadelesini en derinden yaşayan Uşak, Cumhuriyet dönemi yatırımlarında da öncü bir il olmuştur.

Şeker fabrikası kurulmuş olan Uşak, gelişmiş bir sanayi kenti haline gelmiştir. Bilim insanları ve alimlerin çok olduğu Uşak’ta, birçok sinema filmi ve dizi de çekilmiştir.

Demiryolu belgesellerinin ilk noktası olan Uşak garının tarihi çok eskilere dayanmaktadır. Tarihi kaplıcalar, medreseler, camiler, köprüler ve daha nice kalıntılarıyla Uşak, tarihin izlerinizi gururla taşıyan iller arasında yer almaktadır.

Uşak kaplıca turizminin önemli merkezlerinden biridir. Doğal güzelliklerinin yanı sıra kaplıcalarıyla da ünlü olan Uşak ilinde, her zaman kaplıca turizmi rotasının uğrak bir yeri vardır. Yerli ve yabancı turistler kültür ve termal turizm için mutlaka bu kente uğrar.

Doğal bir kent olan Uşakta, doğanın en güzel ve saf halini yakalayabilirsiniz ve  kuş gözlemciliği için ziyaret edebilirsiniz. En uygun otobüs bileti kampanyalarında dikkatinizi çekerse, mutlaka gezip görmeniz gereken bir yer olduğunu unutmayın.

Afyonkarahisar Otogar Hakkında

Afyonkarahisar Aftaş adı altında hizmet veren Afyon otogarı, küçük ama kullanışlı bir otogardır. Merkez ilçelere karşılıklı seferlerin düzenlendiği otogarda, yöresel ürünlerin imal edilip satıldığı  ve Aftaş markası adı altında özel olarak satışının yapıldığı küçük dükkanlar  bulunmaktadır.

Dağların eteklerine kurulu olan bu şirin kentin otogarında, her çeşit yiyecek, içecek ve hediyelik ürünler bulmak mümkün olmaktadır. Mescidi bulunan otogarda, tuvaletler de her zaman temiz ve bakımlıdır. Türkiye’de ilk dinlenme tesisi olarak hizmet veren otogardır. Yerel ve ulusal otobüs firmalarının bulunduğu Aftaş’ta Afyon otobüs bileti bulmak oldukça kolaydır. Hizmet veren otobüs firmalarından bazıları ;
  • Anadolu Ulaşım,
  • Antalya Toros Turizm,
  • Uludağ Turizm,
  • Ben Turizm,
  • Akdeniz Seyahat,
  • Es Turizm,
  • İzmir Turizm,
  • Kamil Koç Turizm,
  • Metro.
Afyon otogarından şehir merkezine ücretsiz servisler her yarım saatte bir kalkmaktadır ve otogarın ön kısmında bulunan karayolundan minibüs seferleri de yapılmaktadır. 

Afyonkarahisar Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Afyon otogarından minibüslerle kolay bir şekilde ulaşım sağlanmaktadır. Şehrin her bölgesine ulaşan minibüsler dışında, otogarın merkeze ücretsiz servis hizmeti de bulunmaktadır. Şehre en ucuz ukalışm için halk otobüslerinde kullanılan kartlar tercih edilebilir. Banko noktalarından temin edilebilen kartlarla daha ekonomik ulaşım sağlanması mümkün olmaktadır.

Afyon kartlar otogardaki satış noktalarında ve durakların yakınındaki küçük büfelerde satılmaktadır. Otobüs, minibüs ya da servis saatlerini kaçırdığınızda çok uzun süreler beklemek zorunda kalabilirsiniz. Bu nedenle servis saatleri konusunda 0272 229 90 10 numarasından otogarı arayarak net bilgi edinmeniz iyi olacaktır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Taksi ile şehir merkezine ulaşmak isteyenler Otogar taksi durağına 0272 213 89 45 numarasından taksi çağırabilirler. Taksi ücretleri, açılış ücreti ve km başına eklenen ücretlerle tarifelendirilmektedir.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Afyon’da ulaşım halk otobüsleri ile Akıllı bilet kullanılarak sağlanmaktadır. Otogarın dışında bulunan yolda otobüs durağından çeşitli merkez ilçelere ulaşım sağlanabilmektedir.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otogarın kendine özel servisleri ücretsiz ve her yarım saatte bir kalkmaktadır. Otobüs firmalarının da otobüs gidiş ve dönüş saatlerine göre servis hizmetleri bulunmaktadır. Ancak servisler genelde otobüs kalkış saatinden bir saat evvel otogara vardığı için, zamanınızı hediyelik eşya satan dükkanları gezerek geçirebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Otogardan çıkıp karşıya geçtiğinizde, otobüs ve minibüslerin geçtiği durakta sürekli geçen minibüslerle şehir merkezi ve diğer bölgelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Minibüsler gece saat 23’e kadar hizmet vermektedir. 

En Popüler Uşak - Afyonkarahisar Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Afyonkarahisar Hava Durumu

  • kar yağışlı
    Cum
    kar yağışlı
    -0°C
  • kapalı
    Cmt
    kapalı
    -1°C
  • hafif kar yağışlı
    Paz
    hafif kar yağışlı
    -2°C
  • hafif kar yağışlı
    Pzt
    hafif kar yağışlı
    -2°C
  • parçalı bulutlu
    Sal
    parçalı bulutlu
    -7°C

Haritada Afyonkarahisar

Afyonkarahisar Hakkında

Nüfus
709.015
Plaka
3
Telefon Kodu
272