Bayburt - Ordu Otobüs Bileti

Online İndirim Kuponu

Bayburt - Ordu Otobüs Seferleri

 • Has Bingöl
  BAYBURT
  01:00
  ORDU
  06:20
  60 TL
 • Metro Turizm
  BAYBURT
  10:30
  ORDU
  17:05
  60 TL
 • Ali Osman Ulusoy
  BAYBURT
  12:30
  ORDU
  19:20
  60 TL
 • Ali Osman Ulusoy
  BAYBURT
  13:00
  ORDU
  19:50
  60 TL
 • Metro Turizm
  BAYBURT
  17:30
  ORDU
  00:20
  60 TL
 • Iğdırlı Turizm
  BAYBURT
  17:30
  ORDU
  22:50
  50 TL
 • Kanberoğlu Turizm
  BAYBURT
  17:30
  ORDU
  22:20
  65 TL
 • Ali Osman Ulusoy
  BAYBURT
  20:00
  ORDU
  01:20
  60 TL
 • Vangölü Turizm
  BAYBURT
  21:00
  ORDU
  60 TL
 • Kanberoğlu Turizm
  BAYBURT
  21:45
  ORDU
  02:35
  65 TL

Bayburt - Ordu Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Vangölü Turizm
Has Bingöl
Ulusoy Seyahat
Iğdırlı Turizm

Bayburt Hakkında

Türkmen ve Çepnilerden oluşan Bayburt, Karadeniz bölgesinde yer almaktadır. Tarım ve hayvancılıkla ekonomisini geliştiren bir kent olan Bayburt, özellikle hayvancılık açısından çok uygun doğal koşullara sahiptir.

Bayburt Kalesi başta olmak üzere, Dede Korkut Türbesi, Sünür Kutlu Bey Camii, Ayrıntepe Yeraltı Şehri oldukça önemlidir. Sarıkayalar şelaleleri de turistlerin ilgisini çeken alanların başındadır.  Mağaralarının da ilgi çektiği bu kent, her zaman seyahat edilebilecek ve en uygun otobüs bileti bulunabilecek bir kenttir.

Büyük sorunlarından birinin tarihi mekanlardaki yolların bozukluğu ve rehber olmaması sorunu olan bölgede, Bayburt Saat Kulesi de dikkat çeken görülesi yerler arasındadır.
Ulaşım konusunda yeni sayılabilecek otogarı sorunsuz bir kara taşımacılığı hizmeti vermekte, üniversiteye giden civar illerden gelen öğrenciler otogarı sık sık kullanmaktadır.
 
 

Ordu Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Otogardan çıktığınızda şehir merkezinde olacağınız için otogardan şehir merkezine ulaşım konusunda bir araca da ihtiyacınız yoktur.

Ancak farklı ilçelere ulaşım söz konusu olduğunda 12 kişilik dolmuşlar, otobüsler ve servislerin yanında taksilerle de ulaşım mümkün olmaktadır. Taksi ücretleri çok pahalı değildir ve açılış ücreti artı km başına eklenen ücretlerle ulaşım sağlanır.

Giresun’a sık sık kalkan yerel otobüslerle de şehirlerarası ulaşım sağlanmakta ve her saat başı en uygun otobüs bileti ve araç bulunabilmektedir.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Taksiler otogarın dışındaki otogar taksi merkez durağında bulunmaktadır. (0452) 233 74 77 numarasından talep edeceğiniz taksi ücretleri ile istediğiniz yere kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Konforlu ve lüks bir ulaşım aracı olan taksilerle şehir merkezine ulaşmak için, taksimetre açılış ücreti ve km başına işleyen ücretler hesaplanır.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Ordu belediyesinin farklı ilçelerinde otobüs seferleri düzenlenmektedir. Merkezden her ilçe ve köye ulaşım sağlamanız mümkün olmaktadır. Otobüslerle ulaşım için otogardan çıktığınızda ana durağa giderek farklı güzergahlara giden otobüslere binebilirsiniz.

Saat 19’dan sonra seyrekleşen otobüs seferleri ile istediğiniz her yere kısa sürede ulaşabilirsiniz ve merkeze giden tüm otobüslere binerek otogara ulaşabilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Ünye ya da farklı ilçelere giden otobüs servisleri, ücretsiz olarak hizmet vermektedir ve bilet aldığınız firmanın ücretsiz servisi olup olmadığını anlamanız için de saat ve güzergah bilgisini firmanıza sorarak öğrenebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Ordu’nun hemen hemen her bölgesine minibüslerle ulaşım sağlanmakta ve halkın büyük bir kısmı bu araçları kullanmaktadır. Minibüslerle; Toki, Hastane, Bolaman, Fatsa, Konakbaşı, Sanayi, İkizce, Fiskobirlik, Çakırtepe, Kuğukent, Stadyum, Güzelyalı, Kumbaşı gibi bölgelere kolay bir şekilde ulaşım sağlanmaktadır.

En Popüler Bayburt - Ordu Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Ordu Hava Durumu

 • açık
  Pzt
  açık
  -2°C
 • parçalı az bulutlu
  Sal
  parçalı az bulutlu
  -4°C
 • açık
  Çar
  açık
  -2°C
 • parçalı az bulutlu
  Per
  parçalı az bulutlu
  1°C
 • parçalı az bulutlu
  Cum
  parçalı az bulutlu
  9°C

Haritada Ordu

Ordu Hakkında

Nüfus
0
Plaka
52
Telefon Kodu
452