Erzincan İzmir Otobüs Bileti

Erzincan - İzmir Otobüs Seferleri

 • Barış Turizm
  ERZINCAN
  12:00
  İZMIR
  07:30
  400,00 TL
 • Mek Ağrı Dağı Turizm
  ERZINCAN
  16:30
  İZMIR
  11:10
  450,00 TL
 • Kars Kalesi
  ERZINCAN
  17:00
  İZMIR
  11:00
  350,00 TL
 • Bizim Iğdır Turizm
  ERZINCAN
  19:00
  İZMIR
  14:30
  400,00 TL
 • Ağrı Seç Turizm
  ERZINCAN
  17:00
  İZMIR
  12:30
  400,00 TL
 • Ağrı Vip Turizm
  ERZINCAN
  17:30
  İZMIR
  13:00
  400,00 TL
 • Aras Seyahat
  ERZINCAN
  19:15
  İZMIR
  13:50
  450,00 TL
 • Esadaş
  ERZINCAN
  12:45
  İZMIR
  07:15
  450,00 TL
 • Erzincan Başak Turizm
  ERZINCAN
  12:29
  İZMIR
  06:44
  400,00 TL
 • Palandöken Seyahat
  ERZINCAN
  14:45
  İZMIR
  09:50
  450,00 TL
 • Ağrı Kösedağı Turizm
  ERZINCAN
  16:30
  İZMIR
  13:30
  500,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Erzincan - İzmir Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Ağrı Kösedağı Turizm
Ağrı Ses Turizm
Dadaş Turizm
Esadaş
Iğdırlı Turizm
Kars Kalesi
Lider Doğu Anadolu Turizm
Lüks Erzincan
Mek Ağrı Dağı Turizm
Metro Turizm
Nur Ardahan Posof

Erzincan - İzmir Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Erzincan İzmir arası genellikle 19 saat 30 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Erzincan İzmir arasında sefer yapan otobüs firmaları Ağrı Kösedağı Turizm, Ağrı Ses Turizm, Dadaş Turizm, Esadaş, Iğdırlı Turizm, Kars Kalesi, Lider Doğu Anadolu Turizm, Lüks Erzincan, Mek Ağrı Dağı Turizm, Metro Turizm, Nur Ardahan Posof firmalarıdır.
Erzincan İzmir otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 400 TL kadardır.
En ucuz Erzincan İzmir otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Erzincan Hakkında

Buğday diyarı olan Erzincan, tarım ve hayvancılıkla geçinen bir kenttir. Kışın besin depolaması adeti olan bölgede, kuru meyveler, reçeller oldukça önemlidir.

Buğday kenti olduğu için yörenin mutfağında da hamur ürünleri bulunmaktadır. Su böreği, tatlılar ve keteler oldukça popülerdir. Bölgede büyük depremler olduğu için, birçok kez yeniden kurulmuştur.

Melik Gazi türbesiyle oldukça popüler olan Erzincan’da tarihi açıdan gezilebilecek kalıntılar arasında kiliseler, türbeler, önemli tarihi yapıtlar bulunmaktadır. Ayrıca kentin doğal güzelliklerini de ziyaret edebilirsiniz ve her mevsim gezebilirsiniz.

Erzincan Girlevik şelalesi, oldukça sevilen bir mekandır ve bu bölgede piknik alanları da bulunduğu için, keyifli aktiviteler yaşanabilmektedir.

İzmir Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

İzmir

Ülkenin en çok sefer düzenlenen otogarlarından olan İZOTAŞ, her zaman yoğun bir ulaşım imkanına sahiptir. En uygun otobüs bileti için İzmir kent  kart kullanarak toplu taşıma yapılabilir.


Servis, otobüs, minibüs ve taksiler otogarda kolay bir şekilde bulunabilir. Belediye otobüsleriyle sabah 06:30’dan akşam 23:20’ye kadar ulaşım imkanı bulunmaktadır. Özellikle Konak merkeze ulaşım oldukça sık ve kolay bir şekilde gerçekleşmektedir.

Minibüs, taksi ve servislerle de ulaşım yapılmaktadır ve ulaşım ücretleri de ekonomik bir şekilde belirlenmiştir. Her zaman kolay bir şekilde ulaşım araçlarına erişebilirsiniz.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogar taksi (0232) 472 06 69 numaralı telefondan çağırılabilir. Servislerin bölümünde otobüs, taksi ya da minibüslere ulaşabilirsiniz. İzmir’de taksi ücretleri, İstanbul’dan pahalıdır. Bu nedenle uzun mesafeler için daha pratik çözümler aradığınızda toplu taşıma tercih
ederek ekonomik seyahat edebilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogardan her 15 dakikada bir Konak merkeze ulaşım sağlanmaktadır. Konak merkezden de istediğiniz yere ulaşım sağlayabilirsiniz. İzmir’in Urla, Çeşme, Mordoğan gibi uzak ilçelerine otobüslerle ulaşabilirsiniz ve kent kart ile ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.
Kent kartları otogardan ve büfelerden temin edebilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

İzmir’in hemen hemen tüm ilçelerine otobüs firmaların ücretsiz servisleri ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Bazı firmalar sadece Konak, Alsancak ve Karşıyaka servisi verse de, çoğu birçok ilçeye ücretsiz bir şekilde ulaşım sağlamaktadır.


Minibüslerle Ulaşım

Otogarda minibüs seyahat etmek isteyenler, Çay Mah, Buca, Gaziemir, Yeşilyurt, Cengizhan, Karşıyaka, Altındağ gibi ilçelere ulaşım sağlayabilirler. Gidilecek güzergahlara göre değişen dolmuş ücretleri çok pahalı değildir ve dolmuşlar da otobüsler gibi 23:00’e kadar çalışmaktadır. 

En Popüler Erzincan - İzmir Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

İzmir Hava Durumu

 • az bulutlu
  Çar
  az bulutlu
  1°C
 • açık
  Per
  açık
  -1°C
 • açık
  Cum
  açık
  0°C
 • açık
  Cmt
  açık
  1°C
 • açık
  Paz
  açık
  1°C

Haritada İzmir

İzmir Hakkında

Nüfus
4.168.415
Plaka
35
Telefon Kodu
232