Erzincan Başak Turizm Online Otobüs Bileti

Erzincan Başak Turizm Hakkında

Erzincan Başak Turizm

Türkiye’nin her yerine ulaşım hizmeti veren otobüs firmamız Erzincan Başak Turizm 2005 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan itibaren vizyon ve misyon ilkelerinden ödün vermeden ulaşım sektöründe faaliyet veren köklü turizm şirketidir.

Hizmet ve Programları

Kalitesinden ve firmanın kurulduğu yıldan itibaren belirlediği ilkelerinden ödün vermeyen Erzincan Başak Turizm her zaman güler yüzlü hizmetiyle müşterilerine hizmet için hazırdır. Firmamıza ait otobüslerimizde yolcularımızın rahat olarak seyahat etmeleri için her şeyi düşündük. Otobüslerimizdeki koltuk aralıkları yolcularımızın rahat olarak seyahati geniş olarak ayarlanmıştır. Otobüs içi internet, MP3 müzik, uydu yayını, sınırsız sıcak soğuk ikramımız, yiyecek ikramımız bulunmaktadır. Yolcularımız için günlük gazete servisi de yapılmaktadır. Ayrıca yolcularımız için şehir içi servisimiz de bulunmaktadır. Turizm şirketimiz belirlenen hız sınırlamalarına uygun davranmakta ve şoförlerini bu kurallara uygun şekilde seçip hizmet vermektedir. Ayrıca web sitemizde belgeler sekmesinde Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilmiş yetki belgesini kontrol edebilirsiniz. Yolcularımızın güvenli ve konforlu olarak seyahat etmesi firmamız için önemlidir.

Seferleri

Firmamız Erzincan merkezden İstanbul’a, Ankara’ya, Yalova’ ya Bursa’da, Eskişehir’e, Sivas’a müşterilerimiz için hizmet vermektedir. Biletlerimiz her bütçeye uygundur. Biletlerinizi web sitemizden online olarak alabilirsiniz. Eğer isterseniz online olarak aldığınız biletinizi satış ofislerimizdeki görevlilerimizden talep edebilirsiniz. Her yolcumuz için 30 kilogramı aşmamak koşuluyla iki bagaj hakkı bulunmaktadır. Bagaj prosedürümüzde de belirttiğimiz gibi limitin üstünde olan bagajlarınız alınmayabilir veya ek ücret talep edilebilmektedir. Bagajlarınızın güvenliği açısından bavul veya eşyalarınızı kendiniz görevliye teslim ediniz ve görevliden mutlaka bagaj fişinizi alınız. Eğer bagaj fişiniz olduğu halde eşyanız kaybolduğu takdirde bagaj fişinizi göstererek mağduriyetiniz giderilir. Firmamız tarafından kaybolan bagajınız için ödeme yapılır. Ayrıca bagajın içerisinde kırılabilen, akıcı, kokabilen ve bozulabilen eşyalar ile tehlikeli eşyaların taşınması söz konusu değildir. Böyle bir şey olduğu tespit edildiğinde ya da böyle eşyalarınız kaybolduğunda oluşacak maddi manevi zarardan firmamız sorumluluk kabul etmemektedir.

Otobüs Filosu

Erzincan Başak Turizm yolcularımızın konforlu ve güvenli seyahati konusunda gerekli titizliği göz önünde bulundurarak 2009 yılından itibaren Mercedes Travego araçların üretilen en son modeli otobüs filomuz için tercih etmekteyiz. 

Erzincan Başak Turizm İletişim

Telefon: (0446)-224-15-75
Telefon: 04462241575
Telefon: 04462242627
E-Posta: bilgi@basakturizm.com.tr
Website:

Adres:
Erzincan Otogarı, No: 5, Erzincan

Erzincan Başak Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Erzincan Başak Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (3)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (1)
Ortalama Puan

4

4 Değerlendirme

A****

D****

10-09-2022

Evet memnun kaldım.


s****

p****

09-08-2021

İyi Erzincan türküleri çok güzel


***

****

25-05-2021

Otobüs çok pisti kokuyordu hijyen sıfır bir daha bu firmayı tercih etmem


***

M****

01-03-2021

en iyi firma çok net