Lüks Erzincan Seyahat Otobüs Bileti

Lüks Erzincan Seyahat Hakkında Bilgiler

Satış Durumu
Satışa Açık
Durak Sayısı
19
Genel Merkezi
Erzincan, Turkey
Kuruluş Tarihi
1992
Firma Puanı
3.33 / 5

En Popüler Lüks Erzincan Seyahat Otobüs Biletleri

luks-erzincan-seyahat 30 Eylül 2023
Ankara İstanbul 280 TL
05:00 11:30 Satın Al
luks-erzincan-seyahat 30 Eylül 2023
Erzincan İstanbul 900 TL
17:00 10:00 Satın Al
luks-erzincan-seyahat 29 Eylül 2023
Gümüşhane Ankara 600 TL
17:30 05:00 Satın Al
luks-erzincan-seyahat 30 Eylül 2023
İstanbul Ankara 230 TL
13:30 20:00 Satın Al
luks-erzincan-seyahat 29 Eylül 2023
İstanbul (Anadolu) Bolu 300 TL
17:45 21:45 Satın Al
luks-erzincan-seyahat 30 Eylül 2023
Kocaeli (İzmit) Ankara 230 TL
16:00 22:30 Satın Al
luks-erzincan-seyahat 29 Eylül 2023
Sivas İstanbul (Anadolu) 950 TL
23:15 13:15 Satın Al

Lüks Erzincan Seyahat Hakkında

Lüks Erzincan Seyahat

Türkiye’nin her yerine ulaşım hizmeti veren otobüs firmamız Lüks Erzincan Turizm “Sizlerle zirvedeyiz” sloganı ile hizmet etmektedir. Çünkü müşterilerimiz ile bir aileyiz onların memnuniyeti ancak bizi zirveye taşıyacaktır.
 

Hizmet ve Programları

Lüks Erzincan Turizm kurulduğu yıldan beri belirlediği ilkelerinden ödün vermeyen her zaman kaliteli hizmetleriyle müşterilerine memnun etmektedir. Lüks Erzincan Turizm’e ait otobüsler yolcuların rahat olarak seyahat edebilmeleri için her şeyi düşünmüştür. Otobüslerimizdeki koltuk aralıkları yolcularımızın rahat olarak seyahati geniş olarak ayarlanmıştır. Otobüs içi internet, MP3 müzik, uydu yayını, sınırsız sıcak soğuk ikramımız, yiyecek ikramımız bulunmaktadır. Turizm şirketimiz Karayolları Genel Müdürlüğü’nün belirlediği hız sınırlamanın firmamız olarak hasas davranmakta ve şöförlerimiz bu kurallara uygun şekilde seçilip hizmet vermektedir. Ayrıca web sitemizde belgeler sekmesinde Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilmiş yetki belgesini kontrol edebilirsiniz. Ayrıca kendi teknolojik araçlarınızla da USB girişi ile bağlanıp kullanabilirsiniz. Ayrıca sabah namazı molalarına firmamız ayrıca dikkat etmektedir.
 

Seferleri

Firmamız Erzincan’ dan Türkiye’nin her yerine müşterilerimiz için hizmet vermektedir. Biletlerimiz her bütçeye uygundur. Biletlerinizi web sitemizden online olarak alabilirsiniz.  Biletlerinizi web sitemiz üzerinden kredi kartı ile de satın alabilirsiniz. Eğer isterseniz online olarak aldığınız biletinizi satış ofislerimizdeki görevlilerimizden talep edebilirsiniz. Her yolcumuz için 30 kilogramı aşmamak koşulu ile iki bagaj hakkı bulunmaktadır. Bagaj prosedürümüzde de belirttiğimiz gibi limitin üstünde olan bagajlarınız alınmayabilir veya ek ücret talep edilebilmektedir. Bagajlarınızın güvenliği açısından bavul veya eşyalarınızı kendiniz görevliye teslim ediniz ve görevliden mutlaka bagaj fişinizi alınız. İstek ve şikayetleriniz için web sitemizdeki iletişim formunu doldurabilirsiniz. Müşteri temsilcilerinin en kısa sürede konuya çözüm bulmak için tarafınıza ulaşacaktır. Dinlenme Tesislerimiz; Ankara İstikameti; İmranlı - İşleyen Tesisleri, Akdağ - Süray Tesisleri, Yozgat - Çoşkunlar Tesisleri, İstanbul İstikameti, Su Şehri - Yüceller Tesisleri, Osmancık - Derindere Tesisleri, Düzce - A.K.B Tesisleri, İzmir İstikameti, İmranlı İşleyen Tesisleri, Akdağ Süray Tesisleri, Yozgat - Çoşkunlar Tesisleri, Ankara Terminal, Afyon - Kolaylı Tesisleri, Kula - Su Tesisleri’dir.
 

Otobüs Filosu

Firmamız yolcularımızın konforlu ve güvenli seyahati konusunda gerekli titizliği göz önünde bulundurarak Mercedes Benz Türk’ün ürettiği otobüsleri filosu için tercih etmektedir. Ayrıca web sitemizde otobüs filomuza ait araçların plakalarına ve telefon numaralarına ulaşabilirsiniz.

Lüks Erzincan Seyahat İletişim

Telefon: (0446)-214-78-78
Telefon: 04462147878
Telefon: 04462147979
E-Posta: [email protected]
Website:

Adres:
Peron No: 8-9, Erzincan

Lüks Erzincan Seyahat Sağladığı İmkanlar

Wi-fi
Koltuk Ekranı
USB Girişi
Priz
İkram

Lüks Erzincan Seyahat SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Lüks Erzincan Seyahat firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Lüks Erzincan Seyahat firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Lüks Erzincan Seyahat otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Lüks Erzincan Seyahat otobüs firmasında da geçerlidir.
Lüks Erzincan Seyahat otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Lüks Erzincan Seyahat biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Lüks Erzincan Seyahat otobüs biletini alabilirsiniz.
Lüks Erzincan Seyahat otobüs firması başlıca Erzincan, İzmir, Sivas, Uşak, Yozgat şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 19 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Lüks Erzincan Seyahat otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Lüks Erzincan Seyahat Hakkında Yorumlar

Çok İyi (1)
İyi (0)
Orta (1)
Kötü (1)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

3.33

3 Değerlendirme

Cihat

M****

28-08-2023

Orta


Hatice

****

06-11-2022

Muhteşem yolculuk


Sevda

G****

12-08-2021

Maalesef eski yıpranmış Otobüs ve seyahat çok uzun sürdü. Nedeni basit, Otobüs dolu olmadığı için rotayı değiştirip yolcu topladılar.