Lüks Erzincan Seyahat Online Otobüs Bileti

Lüks Erzincan Seyahat Hakkında

Lüks Erzincan Seyahat

Türkiye’nin her yerine ulaşım hizmeti veren otobüs firmamız Lüks Erzincan Turizm “Sizlerle zirvedeyiz” sloganı ile hizmet etmektedir. Çünkü müşterilerimiz ile bir aileyiz onların memnuniyeti ancak bizi zirveye taşıyacaktır.
 

Hizmet ve Programları

Lüks Erzincan Turizm kurulduğu yıldan beri belirlediği ilkelerinden ödün vermeyen her zaman kaliteli hizmetleriyle müşterilerine memnun etmektedir. Lüks Erzincan Turizm’e ait otobüsler yolcuların rahat olarak seyahat edebilmeleri için her şeyi düşünmüştür. Otobüslerimizdeki koltuk aralıkları yolcularımızın rahat olarak seyahati geniş olarak ayarlanmıştır. Otobüs içi internet, MP3 müzik, uydu yayını, sınırsız sıcak soğuk ikramımız, yiyecek ikramımız bulunmaktadır. Turizm şirketimiz Karayolları Genel Müdürlüğü’nün belirlediği hız sınırlamanın firmamız olarak hasas davranmakta ve şöförlerimiz bu kurallara uygun şekilde seçilip hizmet vermektedir. Ayrıca web sitemizde belgeler sekmesinde Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilmiş yetki belgesini kontrol edebilirsiniz. Ayrıca kendi teknolojik araçlarınızla da USB girişi ile bağlanıp kullanabilirsiniz. Ayrıca sabah namazı molalarına firmamız ayrıca dikkat etmektedir.
 

Seferleri

Firmamız Erzincan’ dan Türkiye’nin her yerine müşterilerimiz için hizmet vermektedir. Biletlerimiz her bütçeye uygundur. Biletlerinizi web sitemizden online olarak alabilirsiniz.  Biletlerinizi web sitemiz üzerinden kredi kartı ile de satın alabilirsiniz. Eğer isterseniz online olarak aldığınız biletinizi satış ofislerimizdeki görevlilerimizden talep edebilirsiniz. Her yolcumuz için 30 kilogramı aşmamak koşulu ile iki bagaj hakkı bulunmaktadır. Bagaj prosedürümüzde de belirttiğimiz gibi limitin üstünde olan bagajlarınız alınmayabilir veya ek ücret talep edilebilmektedir. Bagajlarınızın güvenliği açısından bavul veya eşyalarınızı kendiniz görevliye teslim ediniz ve görevliden mutlaka bagaj fişinizi alınız. İstek ve şikayetleriniz için web sitemizdeki iletişim formunu doldurabilirsiniz. Müşteri temsilcilerinin en kısa sürede konuya çözüm bulmak için tarafınıza ulaşacaktır. Dinlenme Tesislerimiz; Ankara İstikameti; İmranlı - İşleyen Tesisleri, Akdağ - Süray Tesisleri, Yozgat - Çoşkunlar Tesisleri, İstanbul İstikameti, Su Şehri - Yüceller Tesisleri, Osmancık - Derindere Tesisleri, Düzce - A.K.B Tesisleri, İzmir İstikameti, İmranlı İşleyen Tesisleri, Akdağ Süray Tesisleri, Yozgat - Çoşkunlar Tesisleri, Ankara Terminal, Afyon - Kolaylı Tesisleri, Kula - Su Tesisleri’dir.
 

Otobüs Filosu

Firmamız yolcularımızın konforlu ve güvenli seyahati konusunda gerekli titizliği göz önünde bulundurarak Mercedes Benz Türk’ün ürettiği otobüsleri filosu için tercih etmektedir. Ayrıca web sitemizde otobüs filomuza ait araçların plakalarına ve telefon numaralarına ulaşabilirsiniz.

Lüks Erzincan Seyahat İletişim

Telefon: (0446)-214-78-78
Telefon: 04462147878
Telefon: 04462147979
E-Posta: bilgi@lukserzincan.com
Website:

Adres:
Peron No: 8-9, Erzincan

Lüks Erzincan Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Lüks Erzincan Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (1)
Çok Kötü (3)
Ortalama Puan

1.25

4 Değerlendirme

Z****

S****

12-09-2022

Berbat bir firma 2 saate yakın gecikti insanları böyle madur etme hakkı yok


S****

G****

12-08-2021

Maalesef eski yıpranmış Otobüs ve seyahat çok uzun sürdü. Nedeni basit, Otobüs dolu olmadığı için rotayı değiştirip yolcu topladılar.


O****

D****

10-08-2021

Hayatım da böyle rezalet bir firma görmedim.Tam anlamıyla bir fiyasko.Bir yıldız bile haketmiyorlar.


T****

B****

26-08-2020

yola çıktıktan 25 dakika sonra araç bozuldu 1 saat yolda bekledik çok kötü bir yolculuktu 1 yıldızı da mecburluktan veriyorum