Uşak Erzincan Otobüs Bileti

Uşak - Erzincan Otobüs Seferleri

 • Esadaş
  UŞAK
  13:30
  ERZINCAN
  04:45
  440,00 TL
 • Ağrı Seç Turizm
  UŞAK
  14:30
  ERZINCAN
  06:30
  400,00 TL
 • Kars Kalesi
  UŞAK
  15:00
  ERZINCAN
  07:15
  500,00 TL
 • Ağrı Vip Turizm
  UŞAK
  16:00
  ERZINCAN
  08:00
  450,00 TL
 • Barış Turizm
  UŞAK
  17:00
  ERZINCAN
  09:00
  450,00 TL
 • Ağrı Kösedağı Turizm
  UŞAK
  13:31
  ERZINCAN
  07:31
  350,00 TL
 • Bizim Iğdır Turizm
  UŞAK
  15:00
  ERZINCAN
  09:00
  420,00 TL
 • Mek Ağrı Dağı Turizm
  UŞAK
  15:15
  ERZINCAN
  04:30
  500,00 TL
 • Aras Seyahat
  UŞAK
  16:30
  ERZINCAN
  07:00
  400,00 TL
 • Palandöken Seyahat
  UŞAK
  17:40
  ERZINCAN
  09:15
  400,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Uşak - Erzincan Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Ağrı Kösedağı Turizm
Ağrı Ses Turizm
Esadaş
Iğdırlı Turizm
Lider Doğu Anadolu Turizm
Lüks Erzincan
Mek Ağrı Dağı Turizm
Metro Turizm

Uşak - Erzincan Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Uşak Erzincan arası genellikle 15 saat 15 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Uşak Erzincan arasında sefer yapan otobüs firmaları Ağrı Kösedağı Turizm, Ağrı Ses Turizm, Esadaş, Iğdırlı Turizm, Lider Doğu Anadolu Turizm, Lüks Erzincan, Mek Ağrı Dağı Turizm, Metro Turizm firmalarıdır.
Uşak Erzincan otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 440 TL kadardır.
En ucuz Uşak Erzincan otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Uşak Hakkında

“Aşıklar Diyarı” anlamına gelen Uşak, birçok saz ve söz ustasının yaşadığı kenttir. Kurtuluş Savaşı mücadelesini en derinden yaşayan Uşak, Cumhuriyet dönemi yatırımlarında da öncü bir il olmuştur.

Şeker fabrikası kurulmuş olan Uşak, gelişmiş bir sanayi kenti haline gelmiştir. Bilim insanları ve alimlerin çok olduğu Uşak’ta, birçok sinema filmi ve dizi de çekilmiştir.

Demiryolu belgesellerinin ilk noktası olan Uşak garının tarihi çok eskilere dayanmaktadır. Tarihi kaplıcalar, medreseler, camiler, köprüler ve daha nice kalıntılarıyla Uşak, tarihin izlerinizi gururla taşıyan iller arasında yer almaktadır.

Uşak kaplıca turizminin önemli merkezlerinden biridir. Doğal güzelliklerinin yanı sıra kaplıcalarıyla da ünlü olan Uşak ilinde, her zaman kaplıca turizmi rotasının uğrak bir yeri vardır. Yerli ve yabancı turistler kültür ve termal turizm için mutlaka bu kente uğrar.

Doğal bir kent olan Uşakta, doğanın en güzel ve saf halini yakalayabilirsiniz ve  kuş gözlemciliği için ziyaret edebilirsiniz. En uygun otobüs bileti kampanyalarında dikkatinizi çekerse, mutlaka gezip görmeniz gereken bir yer olduğunu unutmayın.

Erzincan Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Erzincan

Erzincan otogarı şehir merkezinde olduğu için çevre ilçe ve köylere ulaşım da oldukça kolaydır. Can kart sayesinde öğrenciler, engelliler ve yaşlılar en uygun otobüs bileti alıp şehir içi seferlerde kullanabilmektedir.

Erzincan otogarından şehir merkezine ulaşmak için otogardan çıkmak yeterlidir. Ancak farklı ilçelere gitmek istediğinizde, otobüs, minibüs ve bazı otobüs firmaların servislerinden yararlanabilirsiniz.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogar taksi hizmeti için (0446) 214 34 74 numaralarından taksi çağırabilirsiniz. Taksi ücretleri konusunda her zaman şoförle görüşüp karar verilmesi tercih edilmektedir. Uzak köylere taksi ile gidilmesi ücret konusunda uçuk rakamların konuşulmasına neden olabilir.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Erzincan otogarının hemen karşısında yer alan otobüs duraklarından her ilçeye ulaşım sağlayabilirsiniz. Üniversite, Ordu Cad., İstasyon, Dörtyol gibi bölgelere otobüs ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Can kartlarınızla istediğiniz güzergaha ulaşabilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmanızın servis hizmeti varsa, ücretsiz servis imkanından yararlanabilirsiniz ve belirlenmiş olan güzergahlara ulaşım sağlayabilirsiniz. Servis saatleri için otobüs firmalarınızla iletişime geçebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Otogar çıkışında bulunan duraktan minibüse de binebilirsiniz. Minibüsler gidilecek olan bölgeye göre değişecek olan fiyatlarla hizmet vermektedir. Minibüs ücretleri 1.5 TL’den başlayan fiyatlarla gidilecek olan alana göre değişiklik göstermektedir.

En Popüler Uşak - Erzincan Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Erzincan Hava Durumu

 • az bulutlu
  Cum
  az bulutlu
  -6°C
 • kapalı
  Cmt
  kapalı
  -5°C
 • hafif kar yağışlı
  Paz
  hafif kar yağışlı
  -1°C
 • kar yağışlı
  Pzt
  kar yağışlı
  1°C
 • kapalı
  Sal
  kapalı
  -7°C

Haritada Erzincan

Erzincan Hakkında

Nüfus
222.918
Plaka
24
Telefon Kodu
446