Vanuatu Uçak Bileti Satın Al

Vanuatu Hakkında Bilgiler

Zaman dilimi

Pacific/Efate

TRANSLATOR

Dil

Para birimi

Vanuatu Vatu

Telefon kodu

678

Başkent

Port Vila

Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kalkış yeri ile Vanuatu arasında uçak bileti almak için arama yaptığınızda, çıkan seferler listesinden en uygun olanı seçebilirsiniz.
Aneityum, Aniwa, Bauerfield, Big Bay, Craig Cove, Dillons Bay, Emae, Epi, Futuna Apt, Gaua, Ipota, Lamap, Lamen Bay, Longana, Lonorore, Maewo, Mota Lava, Norsup, Olpoi, Paama, Pekoa, Quine Hill, Redcliffe, Sara, Sola, South West Bay, Tanna, Tongoa, Torres Airstrip, Ulei havalimanı Vanuatu uçuşlarında kullanılır.
Vanuatu Uçak Bileti

Vanuatu Hakkında

Vanuatu ticari gemi limanlarının ya da havalı resortların olmadığı az bilinen bir Pasifik adasıdır. Issız sahilleri, eski kültürü ile ıssız ve keşfedilmemiş bu ada birinci sınıf dalış alanlarına sahiptir ve bu takım adalar 80’den fazla küçük adadan oluşmaktadır.

Burada yürüyüş yollarında yürüyebilir, magma kaplı volkanlara ve volkandan inen küllere bakabilirsiniz daha sonra ise masmavi denize dalıp müthiş su altı dünyasını keşfettikten sonra yerel kabile şefinin yaptığı kava içeceğinin tadına bakabilirsiniz. Ayrıca Port Villa bölgesindeki restoranlarda geleneksel yemekleri bulabilirsiniz ama Vanuatu’da her restoranda farklı yemekler bulacağınızı da unutmayın. Vanuatu 2015 yılında Pam kasırgası ile yerle bir oldu ama buradaki insanlar her zamanki gibi sizi gülümseyerek karşılıyorlar. Vanuatu adalarında maceraya çıkmak biraz pahalı ve zorlu olabilir ama inanın buna değecek.  

Vanuatu Yönüne Uçan Havayolları