Solomon Adaları Uçak Bileti Satın Al

Solomon Adaları Hakkında Bilgiler

Zaman dilimi

Pacific/Guadalcanal

TRANSLATOR

Dil

Para birimi

Solomon Islands Dollar

Telefon kodu

677

Başkent

Honiara

Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kalkış yeri ile Solomon Adaları arasında uçak bileti almak için arama yaptığınızda, çıkan seferler listesinden en uygun olanı seçebilirsiniz.
Aerodrom, Aerodrome, Afutara Aerodrome, Anuha Island Resort, Atoifi, Avu Avu, Balalae, Barakoma, Barora, Batuna Aerodrome, Bellona, Choiseul Bay, Fera Island, Geva, Gizo, Guadalcanal, Gwaunaru'u, Henderson Intl, Jajao, Kagau, Kirakira, Kukundu, Kwai Harbour, Marau Sound, Mbambanakira, Mono, Munda, Nana, Onepusu, Otong Java havalimanı Solomon Adaları uçuşlarında kullanılır.
Solomon Adaları Uçak Bileti

Solomon Adaları Hakkında

Alışkın olduğunuz Pasifik tatillerini unutun ve Solomon Adalarında her şeyin halen eskisi gibi kaldığını unutmayın. Bu adalar sizi geriye götürecek, misafirperver ve şaşırtıcı şekilde bakir bölgelere sahiptir. İkinci Dünya Savaşından kalma kalıntılardan ormanların içinde küçük geleneksel kulübelere eski kültüre hala saygı duyulmaktadır ve burada pek çok farklı deneyimi yaşayabilirsiniz. Ayrıca volkanik adaları, timsahların yaşadığı bataklıkları, devasa lagünleri tropik adacıkları ve zümrüt yeşili ormanlarıyla ada manzarasının Discovery Channel belgesellerinden çıkmış kadar güzel olduğunu da hatırlatmakta fayda var. Burada beyaz kumsallar ve havalı oteller olmasını beklemeyin. Sadece geleneksel misafir evleri ve rahat pansiyonlar bulabilirsiniz. Ayrıca burada pek çok dış mekan sporu da yapabilirsiniz: volkanik bir dağa tırmanabilir, sakin sahillerde sörf yapabilir, şnorkel ile resiflere bakabilir ya da kano ile lagünü dolaşabilirsiniz. Denizin altında İkinci Dünya Savaşından kalan kalıntıları görebilir, dalgıçlarla birlikte dalarak bu kalıntıları gezebilirsiniz. Buranın en güzel yanlarından biri de tatil deneyiminizde sizi rahatsız edecek kalabalık grupların olmayışıdır.  

Solomon Adaları Yönüne Uçan Havayolları