Ushuaia - Buenos Aires Uçak Bileti

Ushuaia - Buenos Aires Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Buenos Aires Yerel Saat 22:49
Yaklaşık Uçuş Süresi 3 saat 40 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 2370 KM

Ushuaia - Buenos Aires Tahmini Uçak Bileti Fiyatları

Aylık Tahmini Fiyat

Hızlı Erişim

Ushuaia - Buenos Aires Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

Buenos Aires Hakkinda

Buenos Aires, Arjantin’in başkenti olarak bilinen bu şehir Güney Amerika’nın en büyük ikinci şehri olarak da karşımıza çıkmaktadır. Son yapılan nüfus sayımına göre şehirde yaşayan insan sayısı 2.776.234 olarak hesaplanmıştır. Şehirde yaşayan insanların genellikle İspanyol ya da İtalya kökenli olduğu bilinir. Bunun yanı sıra şehir için de Arap, Musevi, Gürcü, Ermeni, Çin ve Kore kökenli insanların da yaşadığı bilinir. Dil olarak ise önceliği İspanyolca almıştır. Ilıman bir iklime sahip olan şehir olması yaşam koşullarını da iyileştirmektedir. En sıcak hava ortalamasına bakıldığında 23 en soğuk hava ortalamasına bakıldığında ise 10,5 derece olduğu görülür. Kar yağışının çok nadir görüldüğün de verilen bilgiler arasındadır. Buenos Aires 48 adet yerel bölgeye ayrılmıştır. Şehrin bazı bölgelerine verilen isimlere baktığımız da ise bizleri Abasto, Barrio Norte, Once, Congreso isimleri karşılamaktadır.

Ushuaia - Buenos Aires Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Ushuaia - Buenos Aires arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 3 saat 40 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Ushuaia - Buenos Aires arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 2370 KM kadardır.
Ushuaia ve Buenos Aires arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Ushuaia - Buenos Aires arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Aeromexico, Gol Linhas Aereas, Air France, Felix Airways, Air Labrador, Aerolineas Argentinas, KLM firmalarıdır.
Ushuaia - Buenos Aires arasında J. Newbery, Pistarini, Islas Malvinas havalimanları kullanılmaktadır.

Haritada Buenos Aires

Ushuaia İnişli Uçak Seferleri

Ushuaia Kalkışlı Uçak Seferleri

Ushuaia Havalimanları

Buenos Aires Araç Kiralama Konumları