Sao Paulo Manaus Uçak Bileti

Sao Paulo - Manaus Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Manaus Yerel Saat 07:43
Yaklaşık Uçuş Süresi 4 saat 10 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 2680 KM

Sao Paulo - Manaus Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Sao Paulo - Manaus Uçak Biletleri

Sao Paulo - Manaus Uçak Bileti Almak için Tüm Havayolu Şirketleri ve Sao Paulo - Manaus Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com 'da.

Sao Paulo Hakkında

Sao Paulo, Brezilya sınırları içinde bulunan ve 26 eyaletin başkentlerinden birisi olarak karşımıza çıkan bir şehirdir. Güney Amerika’nın en büyük kentlerinden biri olarak bilinir. Şehir nüfusuna bakıldığında 12 milyon insan yaşadığı görülür. Şehir ülkenin başlıca sanayi merkezleri arasında birinci sırada yerini almaktadır. Santos’a 48 km uzaklıkta bulunan şehir elektrikli tren hattı ve otoyollar ile bağlanmıştır. Portekizli Katolik rahipler tarafından önemli bir yerleşim merkezi olarak karşımıza çıkmaktadır. Şehir içerisinde kahve üretimi yapılmaktadır. Bunun yanı sıra sanayi, ticaret ve bankacılık konularında da gelişme göstererek ülke içinde önemli bir yere sahip olmuştur. Kent halkının büyük bir bölümü katoliktir. Şehir içinde ve yakın çevreden pek çok İtalya, Portekiz, İspanya, Almanya ve Japonya’dan göç etmiş insanlar bulunmaktadır.

Sao Paulo - Manaus Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Sao Paulo - Manaus arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 4 saat 10 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Sao Paulo - Manaus arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 2680 KM kadardır.
Sao Paulo ve Manaus arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Sao Paulo - Manaus arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Azul Linhas Aereas Brasileiras, Delta Air Lines, Tam Linhas Aereas, Swiss, Copa Airlines, Iberia, Lan Airlines, Aeromexico, Gol Linhas Aereas, Japan Airlines, Qatar Airways firmalarıdır.
Sao Paulo - Manaus arasında Eduardo Gomes, Congonhas, Guarulhos Intl, Viracopos havalimanları kullanılmaktadır.

Manaus Hava Durumu

 • az bulutlu
  Per
  az bulutlu
  23°C
 • kapalı
  Cum
  kapalı
  23°C
 • hafif yağmur
  Cmt
  hafif yağmur
  23°C
 • hafif yağmur
  Paz
  hafif yağmur
  23°C
 • hafif yağmur
  Pzt
  hafif yağmur
  23°C

Haritada Manaus