San Francisco - Mexico City Uçak Bileti

San Francisco - Mexico City Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Mexico City Yerel Saat 17:11
Yaklaşık Uçuş Süresi 4 saat 40 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 3030 KM

San Francisco - Mexico City Tahmini Uçak Bileti Fiyatları

Aylık Tahmini Fiyat

Hızlı Erişim

San Francisco - Mexico City Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Popüler Mexico City Uçak Biletleri

QR Qatar Airways 20 Temmuz 2023
San Francisco İstanbul 16.428 TL
Satın Al
LH Lufthansa 15 Eylül 2023
Ankara Meksiko 20.811 TL
Satın Al
LH Lufthansa 07 Haziran 2023
Antalya Meksiko 19.487 TL
Satın Al
TK Turkish Airlines 19 Haziran 2023
Atina Meksiko 15.920 TL
Satın Al
UA United Airlines 18 Ağustos 2023
Bakü Meksiko 19.260 TL
Satın Al
TK Türk Hava Yolları 17 Temmuz 2023
Batum Meksiko 21.411 TL
Satın Al
TK Turkish Airlines 20 Ağustos 2023
Dubai Meksiko 75.855 TL
Satın Al
AC Air Canada 10 Temmuz 2023
İstanbul Meksiko 57.183 TL
Satın Al
LX Swiss 22 Haziran 2023
İzmir Meksiko 15.929 TL
Satın Al
TK Turkish Airlines 11 Haziran 2023
Samsun Meksiko 100.383 TL
Satın Al
LH Lufthansa 19 Haziran 2023
Sofya Meksiko 18.507 TL
Satın Al

San Francisco Hakkinda

San Francisco, Körfez Bölgesinin en önemli kültürel, ulaşım ve finansal merkezlerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Amerika Birleşik Devletlerinin Kaliforniya eyaletinin kuzey kısmında bulunana bu şehir, San Francisco Yarımadası üzerine kurulmuştur. Şehrin içinde dik kayalar, yaz sisleri, Çin mahalleleri, dikkatleri çekmeyi başaran bir tramvay sistemi bulunmaktadır. Şehir, Viktorya Mimarisi ile birlikte oldukça popüler bir turizm merkezi haline gelmiştir. Şehrin iç kısımlarında kitap açısından zengin kitap evleri kurulmuştur. Bunun yanı sıra kültürel ve sanatsal pek çok aktivitelerinde sağlandığı bilinir. Şehri gezmeye gelen turistlerin pek çok hediyelik eşya dükkânına ulaşabildikleri görülür. Çin eşyasının en kolay bulabileceğiniz bölge Çin mahallesidir. Yemek kültürü olarak da pek çok ülkeye hitap eden şehir geniş bir dünya mutfağı ile insanları karşılamaktadır. Fisherman’s Wharf bölgesinde ayakta yiyebileceğiniz pavurya yemeğini denemenizi tavsiye ederiz.

Meksiko Hakkında

San Francisco Mexico City uçak bileti Meksiko, federal yönetimin merkezi olarak bilinmekte ve Meksika’nın başkenti olarak tanımlanmaktadır. Dünyanın havası en kirli şehirleri arasında yer almakta ve artan nüfus karşısında yerleşim alanlarının da hızla artması ile ülkedeki nüfus yoğunluğu da hızla artmaktadır. Çelik ve camlardan üretilen yeni yapılan betonarme evlerin yerini almakta, ülkenin sanayi istihdamının yarısı da bu şehir içerisinde karşılanmaktadır. Sömürge dönemi yapılarına bakıldığında kent tarihi eserler bakımından oldukça zengindir. Gezilip görülecek alanlar arasında tarihi Zocala Meydanı, La Catedral, Başkanlık Sarayı, Uluslararası Antropoloji müzesi, Çekirge tepesi, Temple Mayor müzesi gibi mekânlar yer almaktadır. Bunların yanında Unesco dünya mirası içerisinde yer alan Xochimilco kanal turu da turistlerin ilgi odağı mekânları arasında bulunmaktadır.

San Francisco - Mexico City Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

San Francisco - Mexico City arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 4 saat 40 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
San Francisco - Mexico City arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 3030 KM kadardır.
San Francisco ve Mexico City arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
San Francisco - Mexico City arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Aeromexico, Virgin Atlantic, Air Canada, United Airlines, Air New Zealand firmalarıdır.
San Francisco - Mexico City arasında Atizapan, Juarez Intl, Santa Lucia, Toluca, Embarkader, San Francisco Intl havalimanları kullanılmaktadır.