Palma Mallorca - Barselona Uçak Bileti

Palma Mallorca - Barselona Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Barselona Yerel Saat 23:53
Yaklaşık Uçuş Süresi 40 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 200 KM
Barselona Hızlı Erişim

Palma Mallorca Barselona Seferli Firmalar

Barselona Hakkında

Barselona, İspanyanın ikinci büyük kenti olmakta ve Katalonya Özerk topluluğunun da merkezi durumunda olan bir şehirdir. İspanya’nın Akdeniz üzerindeki en önemli limanı olan şehir, ülke için çok önemli bir ticaret merkezidir. Şehrin kendine özgü bir kültürü ve güzelliği bulunmakta ve Gaudi’nin önderliğinde modernizm akımının en önemli örneği haline gelmiş olmaktadır. Oldukça yumuşak bir iklime sahip olan Barselona, oldukça düzenli ve planlı bir kent yapısına sahiptir. Ekonomik özelliklerine bakıldığında ise genel olarak İspanya’nın en önemli sanayi ve ticaret merkezi olmaktadır. Turizm alanında Sagrada Familia Bazilikası şehrin simgesel mekânı olmakta, bunun yanında Park Güell şehrin ünlü gezi noktası olmaktadır. La Rambla Caddesi, Casa Mila gibi merkezleri ile de sıra dışı mimari eserleri de görülmesi gereken yapılar arasındadır.
Palma Mallorca - Barselona Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)
Palma Mallorca - Barselona arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 40 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Palma Mallorca - Barselona arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 200 KM kadardır.
Palma Mallorca ve Barselona arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Palma Mallorca - Barselona arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Delta Air Lines, Iberia, Qatar Airways, Air France, Ryanair, Lan Airlines, Vueling Airlines, Etihad Airways, KLM, Air Europa firmalarıdır.
Palma Mallorca - Barselona arasında Barselona, Palma Mallorca havalimanları kullanılmaktadır.
Barselona Hava Durumu
 • açık
  Per
  açık
  26°C
 • açık
  Cum
  açık
  26°C
 • açık
  Cmt
  açık
  27°C
 • açık
  Paz
  açık
  26°C
 • açık
  Pzt
  açık
  27°C
Haritada Barselona
Palma Mallorca Havalimanları
Barselona Havalimanları
Barselona Araç Kiralama Konumları