Orlando - Houston Uçak Bileti

Orlando - Houston Uçuş Bilgileri

Min Fiyat 5.088,84 TL
En Uygun Fiyatlı Firma United Airlines
En Çok Uçuş Yapan Firma United Airlines
Houston Yerel Saat 15:05
Yaklaşık Uçuş Süresi 2 saat 20 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 1360 KM

Orlando - Houston Tahmini Uçak Bileti Fiyatları

Aylık Tahmini Fiyat

Orlando - Houston Uçak Bileti Fiyatları ve Seferleri

Hızlı Erişim

Orlando - Houston Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Popüler Houston Uçak Biletleri

UA United Airlines 21 Şubat 2024
Orlando Ankara 54.663 TL
Satın Al
UA United Airlines 27 Aralık 2023
Orlando Houston 5.089 TL
Satın Al
XQ SunExpress 10 Ocak 2024
Adana Houston 19.786 TL
Satın Al
XQ SunExpress 01 Mart 2024
Ankara Χιούστον 18.956 TL
Satın Al
TK Turkish Airlines 04 Temmuz 2024
Aşkabat Houston 32.220 TL
Satın Al
UA United Airlines 21 Mart 2024
İstanbul Houston 17.438 TL
Satın Al
UA United Airlines 27 Aralık 2023
Orlando Houston 5.089 TL
Satın Al

Aradığınız En Ucuz Uçak Bileti Fiyatları için Bilet.com

Orlando Houston uçak seferi ortalama 2 saat 20 dakika sürmektedir.

Tarih Firma Kalkış Varış Fiyat
27.12.2023 United Airlines Orlando Houston 5.089 TL

Orlando Hakkinda

Orlando, Amerika Birleşik Devletlerinin güneydoğusunda yer alan Florida Eyaleti içinde bulunana bir şehir olarak karşımıza çıkmaktadır.  Yapılan nüfus sayımına göre şehir içinde iki milyon insan yaşamaktadır. Oldukça karma bir topluma sahip olan bu şehir de %61.10`u beyaz, %26.70`i Afrika uyruklu, %1.43 Asya uyruklu, %0.34 Avustralya uyruklu insan yaşamaktadır. Şehir içinde konuşulan dilleri ise İspanyolca, İngilizce, Fransızca ve Portekizce sıralayabiliriz. Turizm açısında kendini geliştirmiş olan bu şehirde oldukça büyük bir turistik kompleks inşa edilmiştir. ABD’nin ilk yerleşim birimlerinden olan Church Street Station Orlonda şehri içinde yer alır. Zaman içinde şehir tam anlamı ile bir eğlence merkezi haline getirilmiştir. Şehrin içinde Orlando Magic basketbol kulübü de önemli bir öneme sahiptir. NBA Dünya Şampiyona Serisinin finalinin de bu şehirde oynandığı bilinir.

Houston Hakkında

Houston, Amerika Birleşik Devletlerinde bulunan Teksas Eyaletine bağlı olan en büyük şehri olarak karşımıza çıkmaktadır. yapılan nüfus sayımında şehirde 2.099.451 insanın yaşadığı belirlenmiştir. şehirde ekonomi alanında enerji, üretim, havacılık, ulaşım ve sağlık sektörleri ile karşılaşılmaktadır. böylece ülkenin ekonomisine de büyük katkı sağlamaktadır. şehir içinde yaşayan insanlara da büyük bir iş kolu da oluşturmaktadır. Şehir de geçmiş zamanlarda bulunan petrol sayesinde ülke büyük bir kalkınma sağlamıştır. Bu sayede şehir Beta- küresel kent ünvanını da almayı başarmıştır. şehrin iklim özelliklerine bakıldığında bizleri özellikle sonbahar aylarında hortumlar da taşıyabilen süper hücreleri vurulmaktadır. Raindrop Turkish House'a özel girişimciler tarafından kurulmuş bir kültür merkezi bulunmaktadır. bu sayede şehrin kültür açıdan da kalkındığını söylemek mümkündür.

Orlando - Houston Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Orlando - Houston arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 2 saat 20 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
Orlando - Houston arası uçak bileti en düşük 5.088,84 TL fiyatına satılmaktadır.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Orlando - Houston arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 1360 KM kadardır.
Orlando ve Houston arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Orlando - Houston arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Spirit Airlines, United Airlines, All Nippon Airways, Singapore Airlines, Frontier Airlines, Air New Zealand firmalarıdır.
Orlando - Houston arasında Andrau Airpark, D W Hooks, Ellington Field, Hobby, G.Bush Intercont, West Houston, Spaceland, Disney World, Orlando Intl, Herndon, Orlando Sanford Intl havalimanları kullanılmaktadır.