Okinawa Tokyo Uçak Bileti

Okinawa - Tokyo Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Tokyo Yerel Saat 21:22
Yaklaşık Uçuş Süresi 2 saat 30 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 1550 KM

Okinawa - Tokyo Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Okinawa - Tokyo Uçak Biletleri

Okinawa - Tokyo Uçak Bileti Almak için Tüm Havayolu Şirketleri ve Okinawa - Tokyo Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com 'da.

Tokyo Hakkinda

Tokyo, Dünyanın en büyük kentidir. Japonya’nın başkenti olarak karşımıza çıkan bu şehir geçim açısından da oldukça pahalı bir şehir olduğu görülür. Büyük Okyanusun bir girintisi şeklinde olan ve Tokyo Körfezinin kıyısında bulunan bu şehir Sumida Nehrinin ağız kısmında yer almaktadır. Şehir ılıman dönence altı iklimine sahip olduğu bilinir. Bu sayede yaz ayları sıcak ve nemli kış ayları ise serin geçmektedir.  Tokyo’nun batısında Nishitama ilçesi bulunmaktadır. İlçe içinde ayrıca Hinode, Mizuho ve Okutama olarak üç kasaba bulunur. Dünyanın en büyük yatırım bankalarını ve sigorta şirketlerinin birkaçının merkezini içinde barındıran şehir, büyük uluslararası finans merkezi halindedir. Japonya’daki ulaşım, yayımcılık, elektronik ve yayıncılık endüstrilerinin merkezlerini oluşturan şehir ekonomik açıdan büyük bir destek sağlamaktadır. Tokyo şehri kültür açısından da oldukça gelişmiştir. İçerisinde müze, kütüphane ve üniversite bulunmaktadır. Gezilecek yerler arasında Ueno Parkı'nda Tokyo Milli Müzesi, Tokyo Milli Bilim Müzesi, Hayvanat Bahçesi ve Batı Sanatı Milli Müzesi bulunmaktadır.

Okinawa - Tokyo Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Okinawa - Tokyo arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 2 saat 30 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Okinawa - Tokyo arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 1550 KM kadardır.
Okinawa ve Tokyo arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Okinawa - Tokyo arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Garuda Indonesia, Lufthansa, Qatar Airways, Go One Airways, British Airways, Japan Airlines, All Nippon Airways, Skymark Airlines, American Airlines, Hawaiian Airlines, Sam, Jubba Airways firmalarıdır.
Okinawa - Tokyo arasında Naha Afb, Kadena Afb, Naha, Haneda, Narita, Yokota Afb havalimanları kullanılmaktadır.

Tokyo Hava Durumu

 • parçalı bulutlu
  Sal
  parçalı bulutlu
  15°C
 • parçalı az bulutlu
  Çar
  parçalı az bulutlu
  16°C
 • hafif yağmur
  Per
  hafif yağmur
  15°C
 • orta şiddetli yağmur
  Cum
  orta şiddetli yağmur
  14°C
 • hafif yağmur
  Cmt
  hafif yağmur
  12°C

Haritada Tokyo