Miyazaki Tokyo Uçak Bileti

Miyazaki - Tokyo Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Tokyo Yerel Saat 02:51
Yaklaşık Uçuş Süresi 1 saat 40 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 870 KM

Miyazaki - Tokyo Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Miyazaki - Tokyo Uçak Biletleri

Miyazaki - Tokyo Uçak Bileti Almak için Tüm Havayolu Şirketleri ve Miyazaki - Tokyo Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com 'da.

Tokyo Hakkinda

Tokyo, Dünyanın en büyük kentidir. Japonya’nın başkenti olarak karşımıza çıkan bu şehir geçim açısından da oldukça pahalı bir şehir olduğu görülür. Büyük Okyanusun bir girintisi şeklinde olan ve Tokyo Körfezinin kıyısında bulunan bu şehir Sumida Nehrinin ağız kısmında yer almaktadır. Şehir ılıman dönence altı iklimine sahip olduğu bilinir. Bu sayede yaz ayları sıcak ve nemli kış ayları ise serin geçmektedir.  Tokyo’nun batısında Nishitama ilçesi bulunmaktadır. İlçe içinde ayrıca Hinode, Mizuho ve Okutama olarak üç kasaba bulunur. Dünyanın en büyük yatırım bankalarını ve sigorta şirketlerinin birkaçının merkezini içinde barındıran şehir, büyük uluslararası finans merkezi halindedir. Japonya’daki ulaşım, yayımcılık, elektronik ve yayıncılık endüstrilerinin merkezlerini oluşturan şehir ekonomik açıdan büyük bir destek sağlamaktadır. Tokyo şehri kültür açısından da oldukça gelişmiştir. İçerisinde müze, kütüphane ve üniversite bulunmaktadır. Gezilecek yerler arasında Ueno Parkı'nda Tokyo Milli Müzesi, Tokyo Milli Bilim Müzesi, Hayvanat Bahçesi ve Batı Sanatı Milli Müzesi bulunmaktadır.

Miyazaki - Tokyo Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Miyazaki - Tokyo arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 1 saat 40 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Miyazaki - Tokyo arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 870 KM kadardır.
Miyazaki ve Tokyo arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Miyazaki - Tokyo arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Lufthansa, Philippine Airlines, Aeromexico, Japan Airlines, All Nippon Airways, Go One Airways, Air Canada, Hawaiian Airlines, Sam, Jubba Airways, Finnair firmalarıdır.
Miyazaki - Tokyo arasında Miyazaki, Haneda, Narita, Yokota Afb havalimanları kullanılmaktadır.

Tokyo Hava Durumu

 • hafif yağmur
  Paz
  hafif yağmur
  10°C
 • kapalı
  Pzt
  kapalı
  11°C
 • hafif yağmur
  Sal
  hafif yağmur
  8°C
 • kapalı
  Çar
  kapalı
  11°C
 • kapalı
  Per
  kapalı
  12°C

Haritada Tokyo