Miami - Mexico City Uçak Bileti

Miami - Mexico City Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Mexico City Yerel Saat 05:25
Yaklaşık Uçuş Süresi 3 saat 20 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 2060 KM

Miami - Mexico City Tahmini Uçak Bileti Fiyatları

Aylık Tahmini Fiyat

Hızlı Erişim

Miami - Mexico City Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Popüler Mexico City Uçak Biletleri

LH Lufthansa 02 Temmuz 2023
Miami Ankara 20.362 TL
Satın Al
TK Türk Hava Yolları 29 Temmuz 2023
Miami İstanbul 26.458 TL
Satın Al
UA United Airlines 15 Haziran 2023
Miami İzmir 22.309 TL
Satın Al
DL Delta Air Lines 08 Haziran 2023
Miami New York 2.464 TL
Satın Al
LH Lufthansa 15 Eylül 2023
Ankara Meksiko 20.811 TL
Satın Al
LH Lufthansa 07 Haziran 2023
Antalya Meksiko 19.487 TL
Satın Al
UA United Airlines 18 Ağustos 2023
Bakü Meksiko 19.260 TL
Satın Al
TK Türk Hava Yolları 17 Temmuz 2023
Batum Meksiko 21.411 TL
Satın Al
TK Turkish Airlines 20 Ağustos 2023
Dubai Meksiko 75.855 TL
Satın Al
AC Air Canada 10 Temmuz 2023
İstanbul Meksiko 57.183 TL
Satın Al
LX Swiss 22 Haziran 2023
İzmir Meksiko 15.929 TL
Satın Al
TK Turkish Airlines 11 Haziran 2023
Samsun Meksiko 100.383 TL
Satın Al

Miami Hakkinda

Miami, Atlas Okyanusunun kıyısında bulunan ve turizm sektörünün fazlaca geliştiği bir şehir olarak karşımıza çıkmaktadır. Amerika Birleşik Devletleri’nin Floriya eyaletinin en büyük ikinci şehirdir.  Yaşayan insanların pek çok ülkeden göç ederek bu şehirde yaşamaya başladığı bilinir. Şehir içinde 5.000 Türk yaşadığı bilinir. Halk içinde en çok kullanılan dil ise İspanyolcadır. Çünkü halkın çoğunluğu yakın bölgelerden gelip yerleşmiştir. Sanat açısından da oldukça gelişmiş olan bu şehirde pek çok dizi çekimi yapılmaktadır. Amerika Birleşik Devletlerinin en büyük desteğini alan Hispanik dizi sektörü birçok dizinin çekilmesine vesile olmuştur. Özellikle Dünyaca ünlü en güzel Latin Dizilerinin bu bölgede çekildiği de bilinir. Şehirde izlenen en önemli televizyon kanalının Telemundo olduğu bilinir.

Meksiko Hakkında

Miami Mexico City uçak bileti Meksiko, federal yönetimin merkezi olarak bilinmekte ve Meksika’nın başkenti olarak tanımlanmaktadır. Dünyanın havası en kirli şehirleri arasında yer almakta ve artan nüfus karşısında yerleşim alanlarının da hızla artması ile ülkedeki nüfus yoğunluğu da hızla artmaktadır. Çelik ve camlardan üretilen yeni yapılan betonarme evlerin yerini almakta, ülkenin sanayi istihdamının yarısı da bu şehir içerisinde karşılanmaktadır. Sömürge dönemi yapılarına bakıldığında kent tarihi eserler bakımından oldukça zengindir. Gezilip görülecek alanlar arasında tarihi Zocala Meydanı, La Catedral, Başkanlık Sarayı, Uluslararası Antropoloji müzesi, Çekirge tepesi, Temple Mayor müzesi gibi mekânlar yer almaktadır. Bunların yanında Unesco dünya mirası içerisinde yer alan Xochimilco kanal turu da turistlerin ilgi odağı mekânları arasında bulunmaktadır.

Miami - Mexico City Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Miami - Mexico City arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 3 saat 20 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Miami - Mexico City arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 2060 KM kadardır.
Miami ve Mexico City arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Miami - Mexico City arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde British Airways, Volaris, Express Rail Link, Aerolineas Argentinas, North Flying As, Aeromexico, Iberia, American Airlines firmalarıdır.
Miami - Mexico City arasında Atizapan, Juarez Intl, Santa Lucia, Toluca, Miami Intl, Seaplane Base, Opa Locka, Tamiami, Dade Collier havalimanları kullanılmaktadır.