Mexico City - San Jose Cabo Uçak Bileti

Mexico City - San Jose Cabo Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
San Jose Cabo Yerel Saat 09:46
Yaklaşık Uçuş Süresi 2 saat
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 1160 KM

Mexico City - San Jose Cabo Tahmini Uçak Bileti Fiyatları

Aylık Tahmini Fiyat

Hızlı Erişim

Mexico City - San Jose Cabo Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

Meksiko Hakkında

Meksiko, federal yönetimin merkezi olarak bilinmekte ve Meksika’nın başkenti olarak tanımlanmaktadır. Dünyanın havası en kirli şehirleri arasında yer almakta ve artan nüfus karşısında yerleşim alanlarının da hızla artması ile ülkedeki nüfus yoğunluğu da hızla artmaktadır. Çelik ve camlardan üretilen yeni yapılan betonarme evlerin yerini almakta, ülkenin sanayi istihdamının yarısı da bu şehir içerisinde karşılanmaktadır. Sömürge dönemi yapılarına bakıldığında kent tarihi eserler bakımından oldukça zengindir. Gezilip görülecek alanlar arasında tarihi Zocala Meydanı, La Catedral, Başkanlık Sarayı, Uluslararası Antropoloji müzesi, Çekirge tepesi, Temple Mayor müzesi gibi mekânlar yer almaktadır. Bunların yanında Unesco dünya mirası içerisinde yer alan Xochimilco kanal turu da turistlerin ilgi odağı mekânları arasında bulunmaktadır.

Mexico City - San Jose Cabo Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Mexico City - San Jose Cabo arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 2 saat sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Mexico City - San Jose Cabo arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 1160 KM kadardır.
Mexico City ve San Jose Cabo arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Mexico City - San Jose Cabo arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Aeromexico Connect, Aerolineas Argentinas, KLM, Virgin Atlantic, Aeromexico, Gol Linhas Aereas, Air Europa, Aeroenlaces Nacionales, Volaris, Air France, Avianca, Lan Airlines firmalarıdır.
Mexico City - San Jose Cabo arasında Atizapan, Juarez Intl, Santa Lucia, Toluca, Los Cabos havalimanları kullanılmaktadır.