Mexico City - Monterrey Uçak Bileti

Mexico City - Monterrey Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Monterrey Yerel Saat 01:12
Yaklaşık Uçuş Süresi 1 saat 20 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 700 KM

Mexico City - Monterrey Tahmini Uçak Bileti Fiyatları

Aylık Tahmini Fiyat

Hızlı Erişim

Mexico City - Monterrey Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

Meksiko Hakkında

Meksiko, federal yönetimin merkezi olarak bilinmekte ve Meksika’nın başkenti olarak tanımlanmaktadır. Dünyanın havası en kirli şehirleri arasında yer almakta ve artan nüfus karşısında yerleşim alanlarının da hızla artması ile ülkedeki nüfus yoğunluğu da hızla artmaktadır. Çelik ve camlardan üretilen yeni yapılan betonarme evlerin yerini almakta, ülkenin sanayi istihdamının yarısı da bu şehir içerisinde karşılanmaktadır. Sömürge dönemi yapılarına bakıldığında kent tarihi eserler bakımından oldukça zengindir. Gezilip görülecek alanlar arasında tarihi Zocala Meydanı, La Catedral, Başkanlık Sarayı, Uluslararası Antropoloji müzesi, Çekirge tepesi, Temple Mayor müzesi gibi mekânlar yer almaktadır. Bunların yanında Unesco dünya mirası içerisinde yer alan Xochimilco kanal turu da turistlerin ilgi odağı mekânları arasında bulunmaktadır.

Mexico City - Monterrey Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Mexico City - Monterrey arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 1 saat 20 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Mexico City - Monterrey arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 700 KM kadardır.
Mexico City ve Monterrey arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Mexico City - Monterrey arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde KLM, Westjet, Aeromexico, Gol Linhas Aereas, Air Europa, Aeroenlaces Nacionales, Volaris, Air France, Avianca, Lan Airlines, Aeromexico Connect, Aerolineas Argentinas firmalarıdır.
Mexico City - Monterrey arasında Atizapan, Juarez Intl, Santa Lucia, Toluca, General M Escobedo, Apt Del Norte havalimanları kullanılmaktadır.