Liberya Uçak Bileti Satın Al

Liberya Hakkında Bilgiler

Zaman dilimi

Africa/Monrovia

TRANSLATOR

Dil

Para birimi

Liberian Dollar

Telefon kodu

231

Başkent

Monrovia

Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kalkış yeri ile Liberya arasında uçak bileti almak için arama yaptığınızda, çıkan seferler listesinden en uygun olanı seçebilirsiniz.
Afc, Belle Yella, Buchanan, Cape Palmas, Foya, Grand Cess, Nimba, R E Murray, River Cess, Roberts Intl, Sasstown, Spriggs Payne, Tapeta, Tchien, Tenebu, Weasua, Wologissi havalimanı Liberya uçuşlarında kullanılır.
Liberya Uçak Bileti

Liberya Hakkında

Şiddetli sivil savaşlarını takiben 10 yıl boyunca yaralarını sarıp normal hayata döndükten sonra, Liberyalılar bu sefer Ebola virüsü ile 2014’te başka bir ölümcül çatışmaya atıldılar. Neyse ki ulus resmi olarak Dünya Sağlık Örgütü tarafından Ebola virüsünden kurtulmuş ilan edilerek krizden kurtuldu. Bütün seyahat kısıtlamalarının kaldırılmasıyla, turizm kesinlikle bunda büyük bir rol oynayabilir, özellikle bütün hasarlara rağmen bir şey değişmedi: burası seyahat etmek için güzel ve cazip bir yer.

Burada yapılacak pek çok şey var: tropikal kuşlarla şarkı söyleyen ormanın kenarında ip hamağa uzanın; Monrovia’da Liberya’nın zengin tarihinin kalıntılarını keşfedin ve hala Amerikan etkisinin şekillendirdiği, Batı Afrika’nın geriye kalan yağmur ormanının en büyüleyici parçalarından biri olan Sapo Ulusal Parkı’na girin ve Robertsport’da mükemmel dalgalar üzerinde sörfçülere katılın.

Liberya Yönüne Uçan Havayolları