Kauai Island - Honolulu Uçak Bileti

Kauai Island - Honolulu Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Honolulu Yerel Saat 14:29
Yaklaşık Uçuş Süresi 40 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 190 KM

Kauai Island - Honolulu Tahmini Uçak Bileti Fiyatları

Aylık Tahmini Fiyat

Hızlı Erişim

Kauai Island - Honolulu Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

Dönüş için uçak bileti aldınız mı ?

Honolulu Hakkinda

Honolulu, Hawaii adalarının en önemli kenti ve başkenti olmaktadır. ABD’ye bağlı şehrin ekonomisi turizm üzerinden sağlanmaktadır. Kelime anlamına baktığımızda ise Sakin Liman olarak bir anlam karşımıza çıkmaktadır. Amerika ve Asya kıtası arasında bağlantı noktası olan şehrin tarihi gelişimi 11. Yüzyıla kadar uzanır. Kentin en önemli turistik alanı USS Arizona Memorial anıtı oldukça muhteşem bir yapı olmaktadır. Pearl Harbor ile tarihe yolculuk yapabilir, Diamaond Head içerisinde güneşin doğuşunu izlemekte oldukça hoş olacaktır. Berrak denizi ile dünyanın en mükemmel dalış alanlarından biri olmaktadır. Şehrin üzerinde helikopter ile turlayabilir; doğal ve tarihi güzellikleri bu şekilde çok daha güzel bir şekilde fotoğraflayabilirsiniz.

Kauai Island - Honolulu Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kauai Island - Honolulu arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 40 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Kauai Island - Honolulu arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 190 KM kadardır.
Kauai Island ve Honolulu arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Kauai Island - Honolulu arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde JetBlue, Japan Airlines, American Airlines, Hawaiian Airlines, United Airlines, Delta Air Lines, Korean Air firmalarıdır.
Kauai Island - Honolulu arasında Hickam Afb, Honolulu Intl, Princeville, Lihue havalimanları kullanılmaktadır.