Dublin - Birmingham Uçak Bileti

Dublin - Birmingham Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Birmingham Yerel Saat 22:31
Yaklaşık Uçuş Süresi 50 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 300 KM
Birmingham Hızlı Erişim

Dublin Birmingham Seferli Firmalar

En Popüler Birmingham Uçak Biletleri

FR Ryanair 17 Temmuz 2024
Dublin Άμστερνταμ 1.622 TL
Satın Al
XQ SunExpress 20 Temmuz 2024
Dublin İzmir 2.397 TL
Satın Al
XQ SunExpress 28 Haziran 2024
Antalya Birmingham 4.802 TL
Satın Al
LH Lufthansa 20 Mayıs 2024
İzmir Birmingham 36.128 TL
Satın Al
SK Scandinavian Airlines 03 Mayıs 2024
Kopenhag Birmingham 2.756 TL
Satın Al

Dublin Hakkinda

Dublin, Orta çağdan bu yana İrlanda’nın başkenti olarak bilinen bu şehir aynı zamanda İrlanda’nın en büyük şehri olarak da karşımıza çıkmaktadır. Viking yerleşim merkezlerinden biri olarak bilinen bu şehir Avrupa da yaşanılacak en iyi yerlerden biridir. Şehir Paris ve Londra’dan sonra en çok ziyaret edilen yerler arasında yerini almaktadır.  Yıl içinde pek çok turist gelerek ülkenin kalkınmasını sağlamaktadır. Şehrin Avrupa içindeki en önemli kültürel merkezlerinden biri olduğu ve Jonathan Swift, Maeve Binchy, Bram Stoker, Oscar Wilde, William Butler Yeats, James Joyce, J.M. Synge, George Bernard Shaw, Seán O'Casey, Samuel Beckett ve Roddy Doyle gbi pek çok yazarın yaşadığı bilinmektedir. Şehirle ilgili en iyi kitaplardan biri de James Joyce’un Dublinliler adlı kitabıdır. Gezilecek yerlerine göz attığımız da bizleri Şehir Sanat Merkezi, Dört Galeri, Douglas Hyde Galerisi, Proje Sanat Merkezi ve İber Kraliyet Akademisi gibi pek çok sanat merkezinin karşıladığı da görülür.

Birmingham Hakkında

Birmingham, metropolitan borough statüsüne sahip bir büyükşehir olmakta ve İngiltere Birleşik krallık içerisinde yer almaktadır. Geniş bir plato üzerinde inşa edilen kentsel bir bölgede yer alan şehir, deniz seviyesinden 300 metre daha yüksekte kalmaktadır. Şehir içerisinde küçük debili çaylar bulunmaktadır. İklim olarak ılıman bir okyanus iklimi gözlenmektedir. Şehrin ekonomisi iktisadi hizmet sektörü üzerine kuruludur. Şehir aynı zamanda uluslararası bir ticaret merkezi olarak ta kullanılmaktadır. Oldukça önemli bir gayrisafi bölgesel hasılaya sahip olmakta ve konferans, perakende alış veriş, ulaşım sektörlerinde de aktif rol oynamaktadır. Eğitim alanında ise 6 adet üniversitesi bulunmakta, önemli tarihi eserleri itibari ile İngiltere içerisinde turistlerin tercih ettiği en önemli dördünce şehir olmaktadır.
Dublin - Birmingham Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)
Dublin - Birmingham arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 50 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Dublin - Birmingham arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 300 KM kadardır.
Dublin ve Birmingham arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Dublin - Birmingham arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde American Airlines, Aer Lingus, Operador Aereo Andalus, Ryanair, British Airways, Etihad Airways firmalarıdır.
Dublin - Birmingham arasında Birmingham, Dublin International havalimanları kullanılmaktadır.
Birmingham Hava Durumu
 • parçalı bulutlu
  Cum
  parçalı bulutlu
  8°C
 • parçalı bulutlu
  Cmt
  parçalı bulutlu
  7°C
 • parçalı bulutlu
  Paz
  parçalı bulutlu
  6°C
 • hafif yağmur
  Pzt
  hafif yağmur
  8°C
 • kapalı
  Sal
  kapalı
  6°C
Haritada Birmingham
Dublin İnişli Uçak Seferleri
Dublin Kalkışlı Uçak Seferleri
Birmingham Havalimanları
Birmingham Araç Kiralama Konumları