Yozgat Bursa Otobüs Bileti

Yozgat - Bursa Otobüs Seferleri

 • Aras Seyahat
  YOZGAT
  02:30
  BURSA
  11:00
  300,00 TL
 • Bizim Iğdır Turizm
  YOZGAT
  03:30
  BURSA
  12:30
  300,00 TL
 • Ses Turizm
  YOZGAT
  20:15
  BURSA
  06:00
  350,00 TL
 • Ağrı Vip Turizm
  YOZGAT
  02:00
  BURSA
  14:30
  400,00 TL
 • Metro Turizm
  YOZGAT
  03:00
  BURSA
  12:00
  250,00 TL
 • Kars Kalesi
  YOZGAT
  04:00
  BURSA
  13:00
  450,00 TL
 • Can Ardahan Turizm
  YOZGAT
  23:58
  BURSA
  06:30
  400,00 TL
 • Patnos İtimat
  YOZGAT
  02:00
  İNEGÖL
  11:30
  220,00 TL
 • Öz Sivas Seyahat
  YOZGAT
  22:29
  İNEGÖL
  07:59
  450,00 TL
 • Palandöken Seyahat
  YOZGAT
  00:30
  BURSA
  09:45
  400,00 TL
 • Yeni Erciş İtimat Seyahat
  YOZGAT
  01:00
  İNEGÖL
  09:15
  280,00 TL
 • Sivas Huzur Turizm
  YOZGAT
  14:15
  İNEGÖL
  23:00
  450,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Yozgat - Bursa Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Huzur Turizm
Mek Ağrı Dağı Turizm
Metro Turizm
Nur Ardahan Posof
Öz Erciş Seyahat
Öz Sivas Huzur
Ses Turizm
Sıla Ardahan Kalesi

Yozgat - Bursa Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Yozgat Bursa arası genellikle 8 saat 30 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Yozgat Bursa arasında sefer yapan otobüs firmaları Huzur Turizm, Mek Ağrı Dağı Turizm, Metro Turizm, Nur Ardahan Posof, Öz Erciş Seyahat, Öz Sivas Huzur, Ses Turizm, Sıla Ardahan Kalesi firmalarıdır.
Yozgat Bursa otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 300 TL kadardır.
En ucuz Yozgat Bursa otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Yozgat Hakkında

İç Anadolu’nun 14 ilçeli bir kenti olan Yozgat, yazlar sıcak ve kurak kışlar ise yağışlı geçen bir kenttir. Bozok platosunda yer alan Yozgat, Ankara – Sivas karayolu üzerinde bulunduğu için, birçok farklı aktarma merkezine sahiptir.

Yer şekillerinin neredeyse yüzde yüzünün tarıma elverişli olduğu Yozgatta, ceviz, badem, ayva, üzüm, vişne ve kayısı yetişmektedir. Bozok olarak adlandırılmış olan bu kent,
Yozgat olmuştur ama bazı kişiler hala Bozok demektedir.

Hattuşaş ile Kapadokya’yı birbirine bağlayan bir yol üzerinde olması, bölgenin yolunun önem kazanmasını sağlamıştır. Yozgat halkında imece usulü yardımlaşma çok
gelişmiştir ve bu sayede birçok şeyi yöre halkı birlikte yapmaktadır.

Acı ve tatlı anlarda birbirleriyle dayanışma içinde olan bu halkın yüksek lisans düzeyinde eğitim veren Bozok Üniversitesi sayesinde eğitim düzeyi de gelişmiştir ve nüfusun okuma yazma oranı da yükselmiştir. 
 

Bursa Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Bursa Şehir içi taşımacılıkta en önemli taşımacılık hizmetinin alınacağı Bukart ile en uygun otobüs bileti kullanılarak toplu taşımada seyahat edilir.

Otogardan birçok araçla farklı merkezlere ulaşım yapılması mümkün olmaktadır. Otobüs, taksi ve servis gibi ulaşım araçlarının kullanılabileceği otogarda, birçok farklı bölgeye otobüsle ulaşım mümkün olmaktadır.

BURULAŞ bünyesinde yer alan taşıma sistemleri, özellikle İstanbul Bursa arasında yer almaktadır. Helitaksi uygulaması ile İstanbul’a 25 dakikada ulaşmak mümkün olmaktadır. Bursa terminalinde, her zaman ulaşım için en iyi çözümleri yaratan belediye, taşıma hizmetleri konusunda başarılı uygulamalar yapmaktadır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogardan taksi ile ulaşım sağlamak isteyenler için 0224 261 52 66 numaralı telefonlardan ulaşım sağlayabilirsiniz. 24 saat hizmet veren taksi ile istediğiniz yere konforlu bir şekilde ulaşabilirsiniz. Taksiler açılış ücreti ve km başına ücretlendirilmektedir.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Bukart ile binebileceğiniz otobüsler için, terminaldeki büfelerden tek kullanımlık kartınızı alarak Ovaakça, BTSO Yeniceabat Kampı, Siteler, Atatürk Caddesi, Yıldırım, Nilüfer, Uludağ Ünv., Kestel, Gürsü, Beşevler, Teleferik, Çekirge, Emek, Bademli kavşağı gibi bölgelere ulaşım sağlanabilmektedir.

Otogardan 24 saat otobüs seferleri düzenlenmektedir. Gece saatlerinde aralıklarla düzenlenen toplu taşıma seçenekleri ile istediğiniz yere ulaşmanız mümkün olmaktadır. Yarım saatte bir düzenlenen seferlerle şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

Bursa’da trafik sorunu olmadığı için her yere kısa sürede ulaşım sağlayabilirsiniz. Bursaray, Burtram, deniz uçağı, budo, otobüs gibi birçok farklı ulaşım seçeneği bulunmaktadır.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Bursa’nın çeşitli illerine ücretsiz yolcu taşıma servisleri vardır. Bu servislerle ilgili bilgi edinmek için seyahat ettiğiniz otobüs firmasıyla iletişime geçebilirsiniz.

En Popüler Yozgat - Bursa Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Bursa Hava Durumu

 • parçalı bulutlu
  Cum
  parçalı bulutlu
  0°C
 • hafif yağmur
  Cmt
  hafif yağmur
  0°C
 • kar yağışlı
  Paz
  kar yağışlı
  -2°C
 • kar yağışlı
  Pzt
  kar yağışlı
  -1°C
 • hafif kar yağışlı
  Sal
  hafif kar yağışlı
  -5°C

Haritada Bursa

Bursa Hakkında

Nüfus
2.842.547
Plaka
16
Telefon Kodu
224