Uşak - Osmaniye Otobüs Bileti

Uşak - Osmaniye Otobüs Seferleri

 • Ben Turizm
  UŞAK
  01:15
  OSMANIYE
  13:05
  104 TL
 • Cizre Nuh İtimat
  UŞAK
  16:30
  OSMANIYE
  03:50
  130 TL
 • Seç Turizm
  UŞAK
  17:00
  OSMANIYE
  04:20
  105 TL
 • Ben Turizm
  UŞAK
  17:00
  OSMANIYE
  04:50
  100 TL
 • Siirt Petrol
  UŞAK
  17:30
  OSMANIYE
  23:50
  100 TL
 • Kontur Turizm
  UŞAK
  18:15
  OSMANIYE
  07:50
  140 TL
 • Adiyaman Ünal
  UŞAK
  19:30
  OSMANIYE
  06:50
  120 TL
 • Ak Aksu Turizm
  UŞAK
  20:30
  OSMANIYE
  07:50
  100 TL
 • Lüks Kahramanmaraş Turizm
  UŞAK
  21:30
  OSMANIYE
  09:50
  100 TL
 • Ben Turizm
  UŞAK
  22:30
  OSMANIYE
  10:20
  114 TL
 • Seç Turizm
  UŞAK
  22:30
  OSMANIYE
  09:50
  115 TL
 • Özlem Adana Turizm
  UŞAK
  23:59
  OSMANIYE
  11:19
  130 TL
Tümünü Göster

Uşak - Osmaniye Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Ben Turizm
Can Diyarbakır Turizm
Çayırağası
Cizre Nuh İtimat
Dilmenler Turizm
Has Diyarbakır
Hassoy Turizm
Kontur Turizm
Lüks Batman
Metro Turizm
Özkaymak
Özlem Batman Turizm

Uşak Hakkında

“Aşıklar Diyarı” anlamına gelen Uşak, birçok saz ve söz ustasının yaşadığı kenttir. Kurtuluş Savaşı mücadelesini en derinden yaşayan Uşak, Cumhuriyet dönemi yatırımlarında da öncü bir il olmuştur.

Şeker fabrikası kurulmuş olan Uşak, gelişmiş bir sanayi kenti haline gelmiştir. Bilim insanları ve alimlerin çok olduğu Uşak’ta, birçok sinema filmi ve dizi de çekilmiştir.

Demiryolu belgesellerinin ilk noktası olan Uşak garının tarihi çok eskilere dayanmaktadır. Tarihi kaplıcalar, medreseler, camiler, köprüler ve daha nice kalıntılarıyla Uşak, tarihin izlerinizi gururla taşıyan iller arasında yer almaktadır.

Uşak kaplıca turizminin önemli merkezlerinden biridir. Doğal güzelliklerinin yanı sıra kaplıcalarıyla da ünlü olan Uşak ilinde, her zaman kaplıca turizmi rotasının uğrak bir yeri vardır. Yerli ve yabancı turistler kültür ve termal turizm için mutlaka bu kente uğrar.

Doğal bir kent olan Uşakta, doğanın en güzel ve saf halini yakalayabilirsiniz ve  kuş gözlemciliği için ziyaret edebilirsiniz. En uygun otobüs bileti kampanyalarında dikkatinizi çekerse, mutlaka gezip görmeniz gereken bir yer olduğunu unutmayın.

Osmaniye Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Osmaniye

En uygun otobüs bileti alıp Osmaniye iline ulaşan kişiler, merkeze nasıl ulaşabilecekleri konusunda birçok alternatife sahiptir.

Şehir dışında yer alan otogar, otobüs, minibüs, servis ve taksilerle ulaşılabilir bir konumdadır. Otogara ulaşım için otobüs geliş gidiş saatleri esas alındığı için 24 saat ulaşım hizmeti verildiğini söyleyemeyiz. Bu nedenle yakın yerlere daha kolay bir şekilde ulaşımın sağlanması mümkün olmaktadır.

Uzak köylere şehir merkezine giderek aktarmalı olarak farklı ulaşım alternatifleri tercih edilebilmektedir.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Osmaniye otogarında bir taksi durağı olmadığı için, merkezden otogar taksi olarak hizmet veren taksi durağı (0328) 814 42 16 numarasından aranarak taksi talep edilebilir. Uzak mesafelerde taksi ücretleri fazla olacağından, şoförle görüşebilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Para ve biletin geçeri olduğu belediye otobüsleri en ekonomik ulaşım araçları arasındadır. Sabah 6 ve akşam 23 sularına kadar ulaşım hizmeti veren belediye otobüsleri, her 20 dakikada bir otogara karşılıklı seferler düzenlemektedir.

Otobüslerle şehir merkezine giderek, şehir merkezinden her ilçe ve köye ulaşmak mümkün olmaktadır. Bu nedenle her zaman en pratik çözümler arasında yer alan belediye otobüsleri sık sık tercih edilmektedir.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Yolculuk ettiğiniz otobüs firmasından şehir merkezine kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilmeniz için ücretsiz olan servis hizmetlerinin olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Bunun için firmayla iletişim geçerek, servislerin nereden kalktığını, hangi güzergaha gittiğini ve saatlerini öğrenebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Osmaniye kentinde bazı bölgelere ulaşım minibüsler yani dolmuşlarla sağlanmaktadır. Mesafeye göre göre belirlenen dolmuş ücretleri 1.5 TL ve 10 TL arasında değişmektedir ve dolmuşlar da otobüsler gibi belirli bir saate kadar servis yapmaktadır. Otogardan otobüse
binerek, şehir merkezine ulaşıp, şehir merkezinden gideceğiniz ilçe ya da köye dolmuş olup olmadığını öğrenebilirsiniz ve ulaşım sağlayabilirsiniz.

En Popüler Uşak - Osmaniye Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Osmaniye Hava Durumu

 • açık
  Cmt
  açık
  25°C
 • açık
  Paz
  açık
  24°C
 • açık
  Pzt
  açık
  24°C
 • açık
  Sal
  açık
  24°C
 • kapalı
  Çar
  kapalı
  25°C

Haritada Osmaniye

Osmaniye Hakkında

Nüfus
512.873
Plaka
80
Telefon Kodu
328