Uşak - Malatya Otobüs Bileti

Uşak - Malatya Otobüs Seferleri

 • Vangölü Turizm
  UŞAK
  15:00
  MALATYA
  150 TL
 • Öz Has Bingöl
  UŞAK OTOGARI
  15:25
  MALATYA OTOGARI
  06:30
  150 TL
 • Öz Erciş Seyahat
  UŞAK OTOGARI
  16:30
  MALATYA OTOGARI
  06:30
  150 TL
 • Tuncelililer
  UŞAK
  16:30
  MALATYA
  07:50
  170 TL
 • Cesur Bingöl Seyahat
  UŞAK
  16:30
  MALATYA
  07:20
  150 TL
 • Yeşil Muş Ovası
  UŞAK OTOGARI
  17:00
  MALATYA OTOGARI
  06:00
  200 TL
 • Muş Yolu Turizm
  UŞAK
  17:00
  MALATYA
  08:20
  160 TL
 • Bitlis Taç Turizm
  UŞAK
  17:00
  MALATYA
  07:50
  150 TL
 • Lider Muş Turizm
  UŞAK
  17:00
  MALATYA
  10:50
  150 TL
 • Malatya Medine Turizm
  UŞAK OTOGARI
  17:30
  MALATYA OTOGARI
  08:00
  185 TL
 • Best Van
  UŞAK OTOGARI
  17:30
  MALATYA OTOGARI
  07:00
  200 TL
 • Elazığ Hazar Turizm
  UŞAK
  19:30
  MALATYA
  11:50
  185 TL
Tümünü Göster

Uşak - Malatya Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Beydağı Turizm
Elazığ Hazar Turizm
Elazığlılar
Has Bingöl
Lider Muş Turizm
Medine Turizm
Metro Turizm
Muş Yolu Turizm
Öz Erciş Seyahat
Tuncelililer
Vangölü Turizm

Uşak Hakkında

“Aşıklar Diyarı” anlamına gelen Uşak, birçok saz ve söz ustasının yaşadığı kenttir. Kurtuluş Savaşı mücadelesini en derinden yaşayan Uşak, Cumhuriyet dönemi yatırımlarında da öncü bir il olmuştur.

Şeker fabrikası kurulmuş olan Uşak, gelişmiş bir sanayi kenti haline gelmiştir. Bilim insanları ve alimlerin çok olduğu Uşak’ta, birçok sinema filmi ve dizi de çekilmiştir.

Demiryolu belgesellerinin ilk noktası olan Uşak garının tarihi çok eskilere dayanmaktadır. Tarihi kaplıcalar, medreseler, camiler, köprüler ve daha nice kalıntılarıyla Uşak, tarihin izlerinizi gururla taşıyan iller arasında yer almaktadır.

Uşak kaplıca turizminin önemli merkezlerinden biridir. Doğal güzelliklerinin yanı sıra kaplıcalarıyla da ünlü olan Uşak ilinde, her zaman kaplıca turizmi rotasının uğrak bir yeri vardır. Yerli ve yabancı turistler kültür ve termal turizm için mutlaka bu kente uğrar.

Doğal bir kent olan Uşakta, doğanın en güzel ve saf halini yakalayabilirsiniz ve  kuş gözlemciliği için ziyaret edebilirsiniz. En uygun otobüs bileti kampanyalarında dikkatinizi çekerse, mutlaka gezip görmeniz gereken bir yer olduğunu unutmayın.

Malatya Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Malatya Malatya otogarından şehir merkezine ulaşım için otobüs, minibüs, taksi ve servisler kullanılmaktadır.

Araçla seyahat edecekler için Ankara Caddesi üzerinden otogara ulaşım mümkün olmaktadır. Maşti yerel ve kentsel otobüs seferleri ile hizmet veren ulusal bir otogar olduğu için, her zaman farklı güzergahlara en uygun otobüs bileti bulunur.

Yerel otobüslerin bazılarının ilçelerden otogara servisleri vardır ve toplu taşıma araçları da otogar seferleri düzenlemektedir.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogarın çıkışında taksi bekleme alanlarında bulunan taksilerle şehir merkezine ekonomik bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca MAŞTİ taksi durağına da (0422) 238 47 30 numarasından ulaşarak taksi talep edebilirsiniz.

24 saat kesintisiz olarak taksi ile Malatya’nın her yerine ulaşım sağlayabilirsiniz ve şehir merkezinden de taksi kiralayarak otogara ulaşabilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

MalatyaKART kullanarak otobüsle seyahat edebilirsiniz. Belediye otobüsleri 2A, 2C, 2D Maşti ve 152 numaralı otobüslerle şehir merkezine hareket edebilirsiniz.
Otogardan Malatya kent kartınızı kullanarak trambüslere binebilir ve İnönü Üniversitesine gidebilirsiniz. Trambüs seferleri gece en son 23:45’e kadar yapılmaktadır.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Bazı ilçelerde otobüs firmalarının servisleri yolcularını ücretsiz olarak otogara ulaştırmaktadır. Bunun için biletinizi alırken firmadan servis hizmeti olup olmadığını öğrenebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Otogarda minibüs ile toplu taşıma hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Minibüsler Akçadağ, Darende, Arapgir, Battalgazi, Arguvan, Kale, Hekimhan, Doğanyol, Doğanşehir, Yazıhan, Yeşilyurt, Pütürge bölgelerine ve mahallerine ulaşım sağlamaktadır.

MAŞTİ arkasındaki belediyeden minibüsler her 15 dakikada bir kalkış yapmaktadır. Dilerseniz minibüsle merkeze giderek, oradan farklı ilçelere düzenlenen otobüs seferlerine binebilirsiniz.  Minibüs ücretleri 1.75 liradan başlayarak güzergah uzadıkça yükselmektedir.

En Popüler Uşak - Malatya Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Malatya Hava Durumu

 • açık
  Çar
  açık
  24°C
 • açık
  Per
  açık
  18°C
 • açık
  Cum
  açık
  19°C
 • açık
  Cmt
  açık
  20°C
 • açık
  Paz
  açık
  21°C

Haritada Malatya

Malatya Hakkında

Nüfus
772.904
Plaka
44
Telefon Kodu
422