Trabzon - Sivas Otobüs Bileti

Trabzon - Sivas Otobüs Seferleri

 • Turay Seyahat
  TRABZON
  10:00
  SIVAS
  17:50
  110 TL
 • Kanberoğlu Turizm
  TRABZON
  11:30
  SIVAS
  23:20
  110 TL
 • Metro Turizm
  TRABZON
  13:01
  SIVAS
  01:20
  110 TL
 • Turay Seyahat
  TRABZON
  15:00
  SIVAS
  22:50
  110 TL
 • Ak Aksu Turizm
  TRABZON
  15:30
  SIVAS
  22:50
  110 TL
 • Turay Seyahat
  TRABZON
  18:00
  SIVAS
  01:50
  110 TL
 • Turay Seyahat
  TRABZON
  10:00
  SIVAS
  17:50
  110 TL
 • Kanberoğlu Turizm
  TRABZON
  11:30
  SIVAS
  23:20
  110 TL
 • Metro Turizm
  TRABZON
  13:01
  SIVAS
  01:20
  110 TL
 • Turay Seyahat
  TRABZON
  15:00
  SIVAS
  22:50
  110 TL
 • Lüks Kahramanmaraş
  TRABZON
  15:30
  SIVAS
  23:45
  110 TL
 • Turay Seyahat
  TRABZON
  18:00
  SIVAS
  01:50
  110 TL
Tümünü Göster

Trabzon - Sivas Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Adıyaman Gülaras
Adıyaman Öz Gülaras Turizm
Kahta Petrol
Lüks Kahramanmaraş
Metro Turizm
Öz Elbistan
Tokat Yıldızı
Turay Turizm

Trabzon Hakkında

Doğu Karadeniz’de yer alan Trabzon, doğal güzellikleri ve dünyaca ünlü Sümela Manastırı ile dikkat çekmektedir. Türkmenlerin ve Çepnilerin yaşadığı bu kentte, doğal güzellikleriyle ünlü olan Maçka, Trabzon kalesi ve Şolma yaylası oldukça meşhurdur.

Yaylaların ve doğal güzelliklerin içinde bulunan Trabzon, Santa harabeleri ve tabloları andıran dağ ve ovalarıyla yurdumuzun en güzel bölgelerinden biridir. Yöreye özgü olan hamsi, karalahana, mısır ekmeği, hamsi kuşu, hamsili pilav ve hamsili tatlılar, herkesin beğenisini kazanan ulusallaşmış lezzetlerdir.

Kemeraltı çarşısında altın ve gümüş el yapımı ürünler dikkat çekmektedir. Bahar aylarındaki şenlik ve festivallerle daha etkileyici bir hale gelen bu yeşil kentte, gelişmiş olan ekonomisinin ve şehirleşmesinin avantajlarını yaşayarak en uygun otobüs bileti kampanyaları ile gezi yapabilirsiniz.

Otogardan şehir merkezine ulaşım için servis ve dolmuşlara belirli bir saate kadar ulaşabilirsiniz ve 24 saat taksi hizmetinden yararlanabilirsiniz. 
 

Sivas Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Sivas Yılın her vaktinde kalabalık olan Sivas otogarında, her gün onlarca sefer yapılmaktadır. Yerel ve ulusal otobüs şirketlerinin araçlarıyla yakın iller ve büyükşehirlere ulaşım sağlanmaktadır.

Otobüs ve minibüslerle ulaşım en iyi şekilde sağlanabilmektedir. Taksi de özellikle geç saatlerde toplu ulaşım ortadan kalktığı için tercih edilen bir ulaşım şeklidir. Sivas kentinde de birçok kentte olduğu gibi toplu taşımada kent kart kullanılmaktadır.

Kent kart kullanımı, her zaman avantajlı ve en uygun otobüs bileti kullanımı için gereklidir. Minibüsler de öğrenci ve tam olarak ücretlendirme yapılmakta her yere ulaşım sağlanmaktadır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Yenişehir’de bulunan Sivas otogarındaki otogar taksi hizmetinden yararlanarak şehir merkezine konforlu bir şekilde ulaşmak isterseniz (0346) 226 20 85 numarasından taksi çağırabilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Her 14 dakikada bir otobüs seferleri düzenlenen otogardan şehir merkezine vardığınızda, Kangal, Divriği, Gemerek, Yıldızeli, Zara, Hafik, Suşehri, Koyulhisar gibi bölgelere ulaşım sağlanmaktadır.

Öğrenci, engelli ve yaşlılar için indirimli seyahat imkanı bulunan kent kartlarla otobüslere binilmektedir ve ücretlendirme akıllı biletlerden düşülen bakiyeye göre 1.80 liradan başlamaktadır.

Genelde yeterli sefer sayısı olan otobüslerle şehrin birçok bölgesine ulaşım sağlanmaktadır. Merkeze ulaşım için otogarın önünden geçen otobüslerden herhangi birine binebilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının ücretsiz şehir içi servislerinden yararlanarak ulaşım sağlamak için bilet aldığınız otobüs firmasıyla iletişime geçebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Minibüs seferleriyle şehir merkezine ulaşmak için otogardan kalkan dolmuşları tercih edebilirsiniz. Şehir merkezine giden minibüslerle farklı ilçelere gidebilirsiniz ve seyahatinizi trafik sorununa takılmadan tamamlayabilirsiniz.

En Popüler Trabzon - Sivas Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Sivas Hava Durumu

 • açık
  Sal
  açık
  -4°C
 • açık
  Çar
  açık
  -1°C
 • kapalı
  Per
  kapalı
  1°C
 • hafif kar yağışlı
  Cum
  hafif kar yağışlı
  -4°C
 • açık
  Cmt
  açık
  -7°C

Haritada Sivas

Sivas Hakkında

Nüfus
618.617
Plaka
58
Telefon Kodu
346