Şanlıurfa - Aydın Otobüs Bileti

Şanlıurfa - Aydın Otobüs Seferleri

 • Siirt Petrol
  ŞANLIURFA
  14:30
  AYDIN
  09:20
  140 TL
 • Star Batman
  ŞANLIURFA
  15:30
  AYDIN
  140 TL
 • Öz Diyarbakır
  ŞANLIURFA
  15:30
  AYDIN
  08:20
  130 TL
 • Isparta Petrol
  ŞANLIURFA
  16:30
  AYDIN
  12:20
  155 TL
 • Mardin Seyahat
  ŞANLIURFA
  19:30
  AYDIN
  14:50
  170 TL
 • Isparta Petrol
  ŞANLIURFA
  19:30
  AYDIN
  15:50
  155 TL

Şanlıurfa - Aydın Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Özlem Diyarbakır
Lüks Batman
Siirt Petrol
Dilmenler Turizm
Star Batman
Mardin Seyahat
Özlem Batman Turizm
Öz Diyarbakır
Isparta Petrol

Şanlıurfa Hakkında

Türkiye’nin en büyük yedinci kenti olan ve 2 milyona yaklaşan nüfusuyla dikkat çeken Şanlıurfa, birçok açıdan sanayileşmiş ve gelişmiş bir kent haline gelmiştir.

Sanayinin iyi bir şekilde geliştiği ilde, çırçır fabrikaları, plastik fabrikası, cam fabrikası, fıstık  ve salça fabrikası bulunmaktadır. Siverek peyniri ve Urfa kebabının meşhur olduğu
Urfa mutfağında, birbirinden leziz ürünler bulunmaktadır. Ayrıca meyan şerbeti ve koruk şurubu da popüler içecekler arasında yer almaktadır.

Balıklıgöl, Göbeklitepe, Halfeti ve İnbaşı Mağaraları oldukça meşhurdur. Şehirde bir adet havalimanı vardır ve şehir içi seferlerin yanın da şehir dışı seferler de yapmaktadır.
Kentte yerli ve yabancı turistler Harran evleri, Şuayb şehri ve Savaşan Kentinin yanı sıra Şanlıurfa müzesini de gezerler.

Yücelen Mağaraları, Haleplibahçe mozaik müzesi ile Şanlıurfa yaşayan bir müze gibi değerli bir şehirdir. 
 

Aydın Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Aydın Aydın otogarı şehir merkezine biraz uzak olduğu için otobüs firmalarının ücretsiz servisleriyle ulaşım sağlanabilmektedir. En uygun otobüs bileti temin etmek için otogardaki yerel ulaşım araçları tercih edilmektedir.

Otogarın yeni yerine ulaşım için güzergah değiştiren sarı belediye otobüsleri, taksi ve dolmuşlarla otogardan diğer ilçelere, diğer ilçelerden de otogara ulaşım sağlanabilmektedir. Otogarın yeni yeri geniş olduğu için, tüm şehir içi araçlara kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Sarı otobüsler için Aykart kullanılmaktadır. Aykart satın almak istediğinizde terminaldeki büfelerden satın alabilirsiniz ve duraklardaki otomatlardan kontörünüz bittikçe yükleme yaptırabilirsiniz. Öğrenci ve yaşılar için de Aykart ile indirimli ulaşım imkanı vardır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogar taksi 0256 518 73 21 numarasından çağrılabilir ve otogar çıkışında bulunan taksilerle istenilen yere gidilebilmektedir. Taksi ücretlerinde gece tarifesi uygulanmamaktadır.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogardan Söke ve Nazilli ilçelerine otobüs vardır. Söke için 601, Nazilli için 602 numaralı otobüse binilmesi gerekmektedir. Otogara giden otobüslerin numaraları 1, 2, 3, 8, 9, 12, 16, 17 ve 20 numaralı otobüsler yeni otogardan geçmektedir.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Söke, Didim, Kuşadası, Nazilli ve diğer bölgelere ücretsiz servis hizmetleri bulunmaktadır. Bu servisler için otobüs şirketinizden bilgi alabilirsiniz.  


Minibüslerle Ulaşım

Minibüslerle de tüm ilçelere ulaşım sağlanmaktadır. Otogarın içerisinde bulunan dolmuş durağından, gideceğiniz ilçenin güzergahını izleyen minibüslere binebilirsiniz. Bu minibüsler otobüs saatlerine göre hizmet vermektedir ve ücretleri de oldukça uygundur. 

En Popüler Şanlıurfa - Aydın Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Aydın Hava Durumu

 • açık
  Cmt
  açık
  4°C
 • parçalı az bulutlu
  Paz
  parçalı az bulutlu
  1°C
 • açık
  Pzt
  açık
  3°C
 • açık
  Sal
  açık
  5°C
 • parçalı bulutlu
  Çar
  parçalı bulutlu
  5°C

Haritada Aydın

Aydın Hakkında

Nüfus
0
Plaka
9
Telefon Kodu
256