Samsun Giresun Otobüs Bileti

Samsun - Giresun Otobüs Seferleri

 • Aydoğan Turizm
  SAMSUN
  09:32
  GIRESUN
  13:35
  155,00 TL
 • Tuncelililer
  SAMSUN
  12:00
  GIRESUN
  15:45
  130,00 TL
 • Van Kalesi Turizm
  SAMSUN
  14:00
  GIRESUN
  18:00
  130,00 TL
 • Aras Seyahat
  SAMSUN
  15:15
  GIRESUN
  19:10
  160,00 TL
 • Ali Osman Ulusoy
  SAMSUN
  01:00
  GIRESUN
  04:30
  160,00 TL
 • Öz Gülaras Turizm
  SAMSUN
  04:10
  GIRESUN
  07:55
  160,00 TL
 • As Adana Seyahat
  SAMSUN
  07:30
  GIRESUN
  10:35
  120,00 TL
 • Yeniden As Bafra Seyahat
  SAMSUN
  10:35
  GIRESUN
  14:35
  150,00 TL
 • Golden Turizm
  SAMSUN
  12:30
  GIRESUN
  16:30
  130,00 TL
 • Vangölü Turizm
  SAMSUN
  14:30
  GIRESUN
  18:15
  130,00 TL
 • Kanberoğlu Turizm
  SAMSUN
  16:00
  GIRESUN
  19:00
  160,00 TL
 • Metro Turizm
  SAMSUN
  01:30
  GIRESUN
  04:30
  150,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Samsun - Giresun Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Adıyaman Öz Gülaras Turizm
Ali Osman Ulusoy
Aras Seyahat
As Bafra
Golden Turizm
Görele Seyahat
Has Bingöl
Iğdırlı Turizm
İstanbul Seyahat
Kanberoğlu
Karadeniz Golden Turizm
Lüks Karadeniz Seyahat

Samsun - Giresun Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Samsun Giresun arası genellikle 4 saat 3 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Samsun Giresun arasında sefer yapan otobüs firmaları Adıyaman Öz Gülaras Turizm, Ali Osman Ulusoy, Aras Seyahat, As Bafra, Golden Turizm, Görele Seyahat, Has Bingöl, Iğdırlı Turizm, İstanbul Seyahat, Kanberoğlu, Karadeniz Golden Turizm, Lüks Karadeniz Seyahat firmalarıdır.
Samsun Giresun otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 155 TL kadardır.
En ucuz Samsun Giresun otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Samsun Hakkında

Bağımsızlığa atılan ilk adımın şehri olan Samsun, Karadeniz bölgesinin en gelişmiş illerinden biridir. Rumların vatandaşlara kötü davrandığını gören ve bunun üzerine Kurtuluş
Savaşının kıvılcımlarını atan Atatürk, bu kentte bağımsızlığın ruhunu görmüştür.

Amisos hazinesiyle ünlü olan Samsun, Bandırma vapurunun indiği limandaki Atatürk balmumu heykelleri ve çeşitli yerlerde bulunan canlandırmalarıyla hala kentte bu duyguların taze kalmasını sağlamıştır. Rumların ağırlıkta olduğu bir kent olan Samsun, mübadele yıllarından sonra Türkleştirilmiştir.

Arkeoloji ve Etnografya müzeleriyle önemli kültürel değerleri sergileyen bu kent, her mevsim ziyaret edilebilmektedir. Özellikle kış aylarında düzenlenen en uygun otobüs bileti kampanyaları sayesinde, birçok yerli turistin ziyaret etmesi mümkün olmaktadır.

Yaz turizmi, doğal güzellikleri ve müzeleri ile Samsun, geçmişin en güzel aynalarından biri olarak karşımıza çıkmaktadır. 
 

Giresun Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Giresun

En uygun otobüs bileti için yakın illerdeki yerel otobüs firmalarından bilet temin edilebilen, yakınındaki okul nedeniyle kolay ulaşım sağlanabilen otogarda yenilenmesi gereken birçok alan olduğunu halk da belirtmektedir

Şehir merkezinde yer alan otogara, diğer Giresun ilçelerinin tümünden ulaşım sağlanabilmektedir. Sürekli sefer yapan minibüslerle her yere kolay bir şekilde ulaşım sağlanmaktadır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogar merkezde olduğu için tüm ulaşım araçlarına yürüme mesafesinde ulaşabilirsiniz. Otogarın hemen yanında okul bulunduğu için ulaşım konusunda sorun yaşanmamaktadır. Otogardan çıkıp taksi çevirerek istediğiniz yere taksi ile gitme imkanı vardır. Taksi şehir içi
ulaşımda kısa mesafelerde tercih edilir ama uzun mesafelerde tercih edilmez.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Giresun belediye otobüsleri ile her yere gidebilirsiniz. Otogarın bulunduğu merkezden tüm ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Giresun belediyesi otobüslerine bilet ve para ile binebilirsiniz ve biletleri otogardan, büfelerden temin edebilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Bazı otobüs firmaları farklı Giresun ilçelerine ücretsiz servis hizmeti vermektedir. Bu hizmetlerden yararlanmak için otobüs bileti aldığınız firma ile görüşerek servis güzergahları ve saatleri hakkında bilgi alabilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Giresun ilinde ulaşım çoğunlukla minibüslerle sağlanmaktadır. Minibüslerle her yere kısa sürede gidilmesi ve sık sık şehir içinde sefer yapan bu araçlarla Ordu ve Trabzon illerine de gidilmesi oldukça önemlidir.

Merkezden her yere minibüs seferi bulabilirsiniz ve her yarım saatte bir Trabzon, Ordu, 15 dakikada bir de diğer illere minibüslerle ekonomik bir şekilde gidebilirsiniz.


Kiralık Araç

Turistik amaçlı gelen ve araç kiralamak isteyenler, yakın illeri ve diğer ilçeleri gezmek için konforlu bir seçim istediklerinde kiralık araç hizmetinden yararlanmak mümkün olmaktadır. Şoförlü ya da şoförsüz araç kiralama hizmeti için (0454) 215 11 22 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz.

En Popüler Samsun - Giresun Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Giresun Hava Durumu

 • kapalı
  Çar
  kapalı
  -18°C
 • kapalı
  Per
  kapalı
  -21°C
 • kapalı
  Cum
  kapalı
  -19°C
 • hafif kar yağışlı
  Cmt
  hafif kar yağışlı
  -18°C
 • kapalı
  Paz
  kapalı
  -17°C

Haritada Giresun

Giresun Hakkında

Nüfus
426.686
Plaka
28
Telefon Kodu
454