Sakarya (Adapazarı) Giresun Otobüs Bileti

Sakarya (Adapazarı) - Giresun Otobüs Seferleri

 • Sahil Seyahat
  ADAPAZARI OTOGARI (SAKARYA)
  22:30
  BULANCAK
  09:30
  390,00 TL
 • Pamukkale Turizm
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  15:00
  GIRESUN
  03:00
  400,00 TL
 • Mahmut Lüks Deniz Turizm
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  17:45
  GIRESUN
  13:00
  500,00 TL
 • Star Diyarbakır
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  14:45
  GIRESUN
  03:00
  470,00 TL
 • Kanberoğlu Turizm
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  18:10
  ESPIYE
  06:10
  500,00 TL
 • Ali Osman Ulusoy
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  00:30
  ESPIYE
  12:30
  480,00 TL
 • Golden Turizm
  ADAPAZARI OTOGARI (SAKARYA)
  01:40
  ESPIYE
  12:35
  480,00 TL
 • Vadi Şirinkent Seyahat
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  16:55
  ESPIYE
  03:40
  400,00 TL
 • Metro Turizm
  ADAPAZARI
  00:30
  ESPIYE
  12:45
  450,00 TL
 • Lüks Gümüşhane
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  16:00
  ESPIYE
  06:30
  340,00 TL
 • Kaptanoğlu Seyahat
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  21:15
  ESPIYE
  09:45
  350,00 TL
 • Giresun Seyahat
  ADAPAZARI OTOGARI (SAKARYA)
  01:15
  ESPIYE
  13:05
  400,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Sakarya (Adapazarı) - Giresun Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Ali Osman Ulusoy
Golden Turizm
Görele Seyahat
İstanbul Seyahat
Kanberoğlu
Kaptanoğlu Seyahat
Lüks Karadeniz Seyahat
Lüks Yalova Seyahat
Metro Turizm
Nilüfer Turizm
Rize Ses Seyahat
Rize Ses Turizm

Sakarya (Adapazarı) - Giresun Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Sakarya (Adapazarı) Giresun arası genellikle 11 saat 0 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Sakarya (Adapazarı) Giresun arasında sefer yapan otobüs firmaları Ali Osman Ulusoy, Golden Turizm, Görele Seyahat, İstanbul Seyahat, Kanberoğlu, Kaptanoğlu Seyahat, Lüks Karadeniz Seyahat, Lüks Yalova Seyahat, Metro Turizm, Nilüfer Turizm, Rize Ses Seyahat, Rize Ses Turizm firmalarıdır.
Sakarya (Adapazarı) Giresun otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 390 TL kadardır.
En ucuz Sakarya (Adapazarı) Giresun otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Sakarya Hakkında

Sakarya kenti, Marmara ve Karadeniz’in kesişimi olan bir bölgededir ve nüfusun çoğu tarım ve hayvancılıkla geçimini sağlar. Birbirinden farklı kültürlerin buluşma noktası olan Sakarya, 1999 depreminden büyük hasar almış, sanayi alanında yeni yeni canlanmaya başlamıştır.

Hizmet sektöründe çalışan nüfus, çoğunlukla Karadenizlilerden oluşmaktadır. Birçok bilindik markanın bu kentte fabrikası vardır ve insanlara istihdam sağlanmaktadır. Ayrıca elektrik enerjisine katkıda bulunan santrallere de de sahip olan bir ilimizdir.

Tarih öncesi dönemler ve Roma, Bizans kültürüne ait eserlerin sergilendiği Sakarya müzesinde görülmeye değer ürünler sergilenmektedir. Meşhur ıslama köftesi, yöresel ürünlerin en popülerleri arasındadır.

Ayrıca çerkez tavuğu da oldukça sevilen lezzetler arasındadır. Karasu ve Kocaali ilçelerinde deniz turizmi gelişmiş ve yazlık evlerin bulunduğu alanlar yapılmıştır. Birçok mesire yeri ve Sapanca gölü yakınlarındaki piknik alanları dikkat çeken özellikleri arasındadır. 

Giresun Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Giresun

En uygun otobüs bileti için yakın illerdeki yerel otobüs firmalarından bilet temin edilebilen, yakınındaki okul nedeniyle kolay ulaşım sağlanabilen otogarda yenilenmesi gereken birçok alan olduğunu halk da belirtmektedir

Şehir merkezinde yer alan otogara, diğer Giresun ilçelerinin tümünden ulaşım sağlanabilmektedir. Sürekli sefer yapan minibüslerle her yere kolay bir şekilde ulaşım sağlanmaktadır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogar merkezde olduğu için tüm ulaşım araçlarına yürüme mesafesinde ulaşabilirsiniz. Otogarın hemen yanında okul bulunduğu için ulaşım konusunda sorun yaşanmamaktadır. Otogardan çıkıp taksi çevirerek istediğiniz yere taksi ile gitme imkanı vardır. Taksi şehir içi
ulaşımda kısa mesafelerde tercih edilir ama uzun mesafelerde tercih edilmez.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Giresun belediye otobüsleri ile her yere gidebilirsiniz. Otogarın bulunduğu merkezden tüm ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Giresun belediyesi otobüslerine bilet ve para ile binebilirsiniz ve biletleri otogardan, büfelerden temin edebilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Bazı otobüs firmaları farklı Giresun ilçelerine ücretsiz servis hizmeti vermektedir. Bu hizmetlerden yararlanmak için otobüs bileti aldığınız firma ile görüşerek servis güzergahları ve saatleri hakkında bilgi alabilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Giresun ilinde ulaşım çoğunlukla minibüslerle sağlanmaktadır. Minibüslerle her yere kısa sürede gidilmesi ve sık sık şehir içinde sefer yapan bu araçlarla Ordu ve Trabzon illerine de gidilmesi oldukça önemlidir.

Merkezden her yere minibüs seferi bulabilirsiniz ve her yarım saatte bir Trabzon, Ordu, 15 dakikada bir de diğer illere minibüslerle ekonomik bir şekilde gidebilirsiniz.


Kiralık Araç

Turistik amaçlı gelen ve araç kiralamak isteyenler, yakın illeri ve diğer ilçeleri gezmek için konforlu bir seçim istediklerinde kiralık araç hizmetinden yararlanmak mümkün olmaktadır. Şoförlü ya da şoförsüz araç kiralama hizmeti için (0454) 215 11 22 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz.

En Popüler Sakarya (Adapazarı) - Giresun Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Giresun Hava Durumu

 • kapalı
  Cum
  kapalı
  -14°C
 • parçalı bulutlu
  Cmt
  parçalı bulutlu
  -14°C
 • kar yağışlı
  Paz
  kar yağışlı
  -10°C
 • kar yağışlı
  Pzt
  kar yağışlı
  -9°C
 • hafif kar yağışlı
  Sal
  hafif kar yağışlı
  -13°C

Haritada Giresun

Giresun Hakkında

Nüfus
426.686
Plaka
28
Telefon Kodu
454