Giresun Sakarya (Adapazarı) Otobüs Bileti

Giresun - Sakarya (Adapazarı) Otobüs Seferleri

 • Vadi Şirinkent Seyahat
  ŞEBINKARAHISAR
  14:55
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  03:00
  400,00 TL
 • Özlem Seyahat
  ŞEBINKARAHISAR
  15:00
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  01:20
  400,00 TL
 • Ali Osman Ulusoy
  GIRESUN
  08:30
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  22:00
  450,00 TL
 • Giresun Seyahat
  GIRESUN
  14:00
  ADAPAZARI OTOGARI (SAKARYA)
  01:15
  450,00 TL
 • Kanberoğlu Turizm
  GIRESUN
  15:45
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  03:45
  490,00 TL
 • Metro Turizm
  GIRESUN
  16:00
  ADAPAZARI
  04:30
  480,00 TL
 • Fındıkkale Turizm
  GIRESUN
  18:00
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  08:00
  450,00 TL
 • Pamukkale Turizm
  GIRESUN
  18:00
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  05:40
  420,00 TL
 • Kaptanoğlu Seyahat
  GIRESUN
  11:30
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  450,00 TL
 • Lüks Gümüşhane
  GIRESUN
  15:00
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  03:00
  360,00 TL
 • Görele Seyahat
  GIRESUN
  16:00
  ADAPAZARI OTOGARI (SAKARYA)
  03:35
  500,00 TL
 • Sahil Seyahat
  GIRESUN
  16:30
  ADAPAZARI OTOGARI (SAKARYA)
  04:40
  470,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Giresun - Sakarya (Adapazarı) Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Ali Osman Ulusoy
Bayramiç Seyahat
Efetur
Golden Turizm
Görele Seyahat
Kaptanoğlu Seyahat
Lüks Karadeniz Seyahat
Lüks Yalova Seyahat
Metro Turizm
Nilüfer Turizm
Öz Nuhoğlu Karadeniz
Rize Ses Seyahat

Giresun - Sakarya (Adapazarı) Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Giresun Sakarya (Adapazarı) arası genellikle 12 saat 5 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Giresun Sakarya (Adapazarı) arasında sefer yapan otobüs firmaları Ali Osman Ulusoy, Bayramiç Seyahat, Efetur, Golden Turizm, Görele Seyahat, Kaptanoğlu Seyahat, Lüks Karadeniz Seyahat, Lüks Yalova Seyahat, Metro Turizm, Nilüfer Turizm, Öz Nuhoğlu Karadeniz, Rize Ses Seyahat firmalarıdır.
Giresun Sakarya (Adapazarı) otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 400 TL kadardır.
En ucuz Giresun Sakarya (Adapazarı) otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Giresun Hakkında

Doğu Karadeniz bölgesinin en güzel kentlerinden olan Giresun, köklü tarihi ve liman kenti olması nedeniyle her zaman önemliydi.

Fındık üretiminde önemli bir potansiyele sahip olan bu kentte, bir yarımada görünümü hakimdir. Şehir merkezi Aksu ve Batlama arasına kurulmuştur ve Giresun Adası bu merkezde yer alır.

Ayrıca kiraz meyvesinin dünyaya bu kentten yayıldığı kabul edilmektedir. 1923 yılında il olan ve merkezi Tirebolu ilçesi olan bu kent, engebeli yer şekillerine sahiptir. Ordu ve Trabzon’a her yarım saatte bir dolmuş bulunmaktadır ve bu şehirlere ekonomik bir şekilde ulaşım sağlanabilmektedir.

Giresun ilinde 16 ilçe, 17 belde, 534 köy vardır. Ayrıca Giresun Üniversitesi de kentin ekonomisini canlandırmıştır. Tirebolu plajları, turistik merkezleri oldukça önemlidir.

Sakarya Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Sakarya (Adapazarı) Yeni Sakarya terminali, Hanlıköy Mahallesi, Hürriyet caddesi üzerinde yer almaktadır. Terminalde kalkan belediye otobüsleri ile şehir merkezi, üniversite ve birçok farklı ilçeye ulaşım sağlanmaktadır.

Ayrıca servis, taksi ve dolmuşlarla da ulaşım sağlanabilmektedir. Eski otogarın kaldırılmasından sonra otobüslerin de güzergahlarının değiştiği ve bu kapsamda birçok yeni sefer oluştuğu dikkate alınmaktadır. Adaray adı verilen tramvay sistemiyle de ulaşabileceğiniz kent merkezine 10 dakikada varmanız mümkün olmaktadır.

Otogarla ilgili merak ettiklerinizi (0264) 281 22 18 numaralı hattan iletebilirsiniz ve ulaşım imkanları ve diğer bilgiler için santralden istediğiniz bölüme aktarılabilirsiniz.
 

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Taksi ile gideceğiniz yere ulaşmak için otogar taksi durağından hizmet alabilirsiniz. 0 264 2752868 ve km başına eklenen ücretlerle fiyatlandırılan taksilerde gece tarifesi yoktur. Ancak uzun mesafeler için şoförle fiyat konusunu görüşmeniz uygun olacaktır.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Yeni terminalin kurulmasıyla değişen otobüs güzergahları otogara ulaşımı kolaylaştırmıştır. Yolcuların konforlu bir şekilde ulaşabilmesi için otogardan 3, 7 ve 28, 29 numaralı otobüsleri kullanabilirsiniz.

Sakarya toplu ulaşım araçlarında geçerli olan Kart 64 ile otobüslerde akıllı bilet sistemini kullanabilirsiniz. Kart 64 almak için terminaldeki büfeye gidebilirsiniz ve istediğiniz kadar kontör yükleyerek seyahat edebilirsiniz. En uygun otobüs bileti seçeneği, akıllı kartlardır.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Seyahat ettiğiniz otobüs firmasının şehir içi servis hizmeti varsa, şehir içi servislerin bekleme alanından biletinizi göstererek ücretsiz servis imkanından yararlanarak şehir merkezine gidebilirsiniz.


Adaray ile Ulaşım

Sakarya yeni terminalden binilebilen Adaray ile şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Yeni Terminal durağında inerek birçok güzergahta hizmet veren raylı taşıma sisteminden yararlanabilirsiniz. Kart 64 kullanılan Adaraylar, daha hızlı bir şekilde gideceğiniz güzergaha ulaşmanızı sağlamaktadır. 3 ve 7 numaralı Adaraya binerek kent merkezine ulaşabilirsiniz. 

En Popüler Giresun - Sakarya (Adapazarı) Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları