Sakarya (Adapazarı) Aksaray Otobüs Bileti

Sakarya (Adapazarı) - Aksaray Otobüs Seferleri

 • Mersin Seyahat
  ADAPAZARI OTOGARI (SAKARYA)
  21:45
  AKSARAY
  04:14
  300,00 TL
 • Niğde Aydoğanlar
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  23:15
  AKSARAY
  07:15
  350,00 TL
 • Seç Turizm
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  01:00
  AKSARAY
  08:15
  300,00 TL
 • Midyat Seyyidoğlu Turizm
  ADAPAZARI OTOGARI (SAKARYA)
  15:45
  AKSARAY
  22:30
  290,00 TL
 • Özlem Batman Turizm
  ADAPAZARI OTOGARI (SAKARYA)
  17:00
  AKSARAY
  500,00 TL
 • Has Turizm A.Ş.
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  19:00
  AKSARAY
  03:00
  300,00 TL
 • As Adana Seyahat
  ADAPAZARI OTOGARI (SAKARYA)
  20:30
  AKSARAY
  04:00
  300,00 TL
 • Niğde İnan Turizm
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  23:00
  AKSARAY
  06:29
  300,00 TL
 • Mersin Nur Turizm
  ADAPAZARI OTOGARI (SAKARYA)
  13:45
  AKSARAY
  20:45
  350,00 TL
 • Ben Turizm
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  16:30
  AKSARAY
  00:30
  300,00 TL
 • Star Batman
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  17:30
  AKSARAY
  03:30
  350,00 TL
 • Adıyaman Anka Turizm
  ADAPAZARI OTOGARI (SAKARYA)
  19:30
  AKSARAY
  03:00
  250,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Sakarya (Adapazarı) - Aksaray Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Adana Villa Turizm
As Adana Seyahat
Astor Seyahat
Çayırağası
Cizre Nuh İtimat
CSR Seyahat
Dilmenler Turizm
Gökbey Seyahat
Has Diyarbakır
Has Diyarbakır Seyahat
Hassoy Turizm
Hatay CSR Turizm

Sakarya (Adapazarı) - Aksaray Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Sakarya (Adapazarı) Aksaray arası genellikle 6 saat 29 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Sakarya (Adapazarı) Aksaray arasında sefer yapan otobüs firmaları Adana Villa Turizm, As Adana Seyahat, Astor Seyahat, Çayırağası, Cizre Nuh İtimat, CSR Seyahat, Dilmenler Turizm, Gökbey Seyahat, Has Diyarbakır, Has Diyarbakır Seyahat, Hassoy Turizm, Hatay CSR Turizm firmalarıdır.
Sakarya (Adapazarı) Aksaray otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 300 TL kadardır.
En ucuz Sakarya (Adapazarı) Aksaray otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Sakarya Hakkında

Sakarya kenti, Marmara ve Karadeniz’in kesişimi olan bir bölgededir ve nüfusun çoğu tarım ve hayvancılıkla geçimini sağlar. Birbirinden farklı kültürlerin buluşma noktası olan Sakarya, 1999 depreminden büyük hasar almış, sanayi alanında yeni yeni canlanmaya başlamıştır.

Hizmet sektöründe çalışan nüfus, çoğunlukla Karadenizlilerden oluşmaktadır. Birçok bilindik markanın bu kentte fabrikası vardır ve insanlara istihdam sağlanmaktadır. Ayrıca elektrik enerjisine katkıda bulunan santrallere de de sahip olan bir ilimizdir.

Tarih öncesi dönemler ve Roma, Bizans kültürüne ait eserlerin sergilendiği Sakarya müzesinde görülmeye değer ürünler sergilenmektedir. Meşhur ıslama köftesi, yöresel ürünlerin en popülerleri arasındadır.

Ayrıca çerkez tavuğu da oldukça sevilen lezzetler arasındadır. Karasu ve Kocaali ilçelerinde deniz turizmi gelişmiş ve yazlık evlerin bulunduğu alanlar yapılmıştır. Birçok mesire yeri ve Sapanca gölü yakınlarındaki piknik alanları dikkat çeken özellikleri arasındadır. 

Aksaray Otogar Hakkında

Aksaray Şehir merkezine yakın olan Aksaray Otogarı, oldukça modern ve kullanışlı bir şekilde dizayn edilmiştir. 40’dan fazla firmanın hizmet verdiği bu otogarda, yerel ve ulusal otobüs firmalarının çok sayıda yazıhanesi bulunmaktadır.

Aksaray Konya otoyolu üzerinde yer alan otogar, üniversite, hastane ve şehir merkezine yakın bir konumda inşa edilmiştir.

Otogarda lokantalar, kuaför, market, hediyelik eşya dükkanı, telefoncu, tuvalet, gazete bayii, mescit ve banka ATM’si bulunmaktadır. Yerel onlarca firma vardır ve istediğiniz yere otobüs bileti bulmak mümkün olabilmektedir. Hizmet veren otobüs firmalarından bazıları ;
 • Kamil Koç,
 • Has Turizm,
 • Metro,
 • Aksaray Birlik,
 • Yeni Adana,
 • Seç Star,
 • Batman,
 • Palandöken.
Yerel ve ulusal firmalardan her şehre direkt olarak ya da aktarmalı olarak ulaşım sağlanabilmektedir. 
 

Aksaray Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Otogar bir alışveriş merkezi gibi tasarlandığından her yere ulaşım sağlanmaktadır. Otobüs, minibüs ve taksilerle kısa sürede varabileceğiniz şehir merkezinde kısa sürede ulaşım sağlarken, ekonomik bir şekilde seyahat etmenin rahatlığını da yaşarsınız.

Otobüs, minibüs, servis ve taksilerle ulaşım sağlanabilen Aksaray otogarında, yaz kış aynı yoğunluk vardır. Öğrenciler çok az bir etkide bulundukları ulaşım konusunda aktif değildir. Ekonomik fiyatlarla satın alınabilen otobüs biletleri ve toplu taşıma ücretleri, taksi ücretlerinin yüksek olması nedeniyle daha fazla tercih edilmektedir.

Otogardan şehir merkezine, şehir merkezinden de otogara her zaman kolay bir şekilde ulaşım sağlanmaktadır. Aksaray otogarına (382) 216 01 30 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Taksi ile gideceğiniz yere ulaşmak için otogar taksi durağından yararlanabilirsiniz. (0382) 213 11 63 numarasından ulaşabileceğiniz duraktan taksi çağırıp, taksimetre açılış ücretleri ve km başına eklenen ücretlerle fiyatlandırılan taksilerle istediğiniz mekana konforlu bir şekilde ulaşabilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

En fazla tercih edilen halk otobüsleri ile ulaşım sabah erken saatlerde başlamakta ve gidilecek olan güzergaha göre akşam 20 :00 – 23:00 arasında sona ermektedir.

Şehir merkezinden her yere otobüs vardır ve özellikle resmi yerler ve iş, okul gibi alanlara daha sık sefer yapılmaktadır. Her 10 dakikada bir otobüs seferleri yapılmakta, otobüslerde para ve bilet geçmektedir.

Otobüs biletleri duraklardaki satış noktalarından alınabilir ve muavinlere ödeme yapılarak seyahat edilebilir. Otobüs ücretleri, tam ve öğrenci olarak belirlenmektedir.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Seyahat ettiğiniz otobüs firması servis hizmeti veriyorsa, birçok farklı rotasyona ücretsiz servis imkanıyla gidebilirsiniz. Servislerin saat ve güzergah bilgilerine otobüs firmanızdan ulaşabilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Otogardan çıkıp sola döndüğünüzde üniversite, ana yola çıktığınızda ise hastane yönüne giden dolmuşlara ulaşabilirsiniz. Otogar merkeze yakın olduğu için tüm bilgilere ulaşmanız otogar duraklarında mümkün olmaktadır.

En Popüler Sakarya (Adapazarı) - Aksaray Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Aksaray Hava Durumu

 • kapalı
  Çar
  kapalı
  -8°C
 • az bulutlu
  Per
  az bulutlu
  -13°C
 • parçalı bulutlu
  Cum
  parçalı bulutlu
  -13°C
 • parçalı az bulutlu
  Cmt
  parçalı az bulutlu
  -12°C
 • açık
  Paz
  açık
  -13°C

Haritada Aksaray

Aksaray Hakkında

Nüfus
386.514
Plaka
68
Telefon Kodu
382