Öz Elbistan Online Otobüs Bileti

Öz Elbistan En Popüler Otobüs Seferleri


Sefer bulunamadı!

Öz Elbistan Hakkında

Öz Elbistan

Aydın’da kurulan Öz Elbistan firması, otobüs ile yolcu taşımacılığı yapıyor. Diğer bir şubesi ise Nazilli’de yer alıyor. 1970 yılında kurulmuş olan Öz Elbistan, seyahat işletmeciliği alanında hizmet vermeye devam ediyor.

Hizmet ve Programları

Hizmet vermeye başladığı günden bu yana, bu sektörde en iyisi olmayı hedeflemiş olan firma bunu konfor ve güven ile sağlıyor. Yolculuklarınızın güvenli şekilde tamamlanması açısından gereken özen gösteriliyor olduğundan, yolculuk sırasında ve sonrasında aldığınız hizmetten memnun kalacağınız.

Öz Elbistan Otobüs Hizmeti;

Otobüs bileti aldıktan sonra biletinizin iptali ya da sefer değişikliği ya da talep etmiş olduğunuz otobüs seferinin açığa alınması gibi pek çok husus olabilir. Bunların değerlendirilmesi durumunda direkt olarak hizmetin kaliteli ve kurumsal olduğunu göreceksiniz. Otobüs firmasının otobüste yolculuk sırasında sunmuş oldukları ile ise direkt olarak memnun kalacağınız bir hizmet sizlere ulaştırılmış olacak.
  • Otobüs Özellikleri: TV ekranının olması, her yolcu için yol boyunca bir şeylere izleyerek zaman geçmesini sağlar. Bunun dışında direkt olarak USB ve priz özelliğinin olması, okuma lambasının olması, size özel kitap – gazete koyabileceğiniz bir alan olması gibi pek çok özellik var. Bunları değerlendirerek otobüsün içinde dilediğiniz gibi konfor bulabilirsiniz.
  • İkramlar: Muavin tarafından ikramlar dağıtılır. Su ve diğer içeceklerden alabilirsiniz. Sıcak ve soğuk olmak üzere içeceklerin sunulması sizin içindir. Dilediğiniz gibi almanız, sonrasında talep etmeniz mümkün. Tatlı ve tuzlu yiyecekler de aynı şekilde sunulur.
Yolculuk sonrasında bagaj kuponunu vererek bagajınızı alabilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşanmaması açısından gerektiği şekilde hizmet verilir. Öz Elbistan hizmeti kapsamında direkt olarak bagajınızı alacaksınız. Dilerseniz dilek ve şikayetlerinizin bildirilmesini sağlayabilirsiniz.

Seferleri

Otobüs yolculuğu için seferler belirlendiğinden, biletlerinizi alabilirsiniz. Peki, nereye seferler yapılır? Aydın merkezli olan firma, çevre illere ve merkez illere seferlerini düzenleniyor. Sizin için sunulan bu seferlerde mümkün olduğunca güvenli ve konforlu şekilde hareket ediliyor.
Şehirlerarası otobüs seferleri;
Otobüs seferlerinin olmasında kalkış noktaları ve varış noktaları belli. Aydın’dan yapılan kalkışların çok sayıda il ve ilçe merkezine ulaşması ile yolcuların Öz Elbistan otobüs seferleri ile yolculuğunu gerçekleştirmesi mümkün oluyor.
  • Servis: Bakıldığında direkt olarak servis seçeneğinin de sunuluyor olması, gideceğiniz şehir öncesinde otogara erişiminizin servisle olmasını sağlayacak demektir. Bunun için belirlenmiş olan noktalardan direkt olarak servise binebilirsiniz.

Şehirlerarası Konaklama Tesisleri

Konaklama tesislerinin hizmeti kapsamında, firma direkt tesis kurmamış. Ancak özel tesisler sayesinde, uzun olan yolculuklarınız için dinlenmeye fırsat bulacaksınız. Dinlenmek isteyen yolcuların yemek yeme, tuvalet ihtiyacını giderme, mescidi kullanma, markette alışveriş yapma gibi pek çok fırsatı olacak. Bunları değerlendirerek, kısa süre içinde dilediğiniz şekilde yolculuk arasında ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Öz Elbistan şehirlerarası konaklama tesisleri kapsamında mümkün olduğunca memnun kalacağınız bir hizmet alacaksınız. Temiz ve her anlamda hizmet niteliği olan bu tesislerde, yirmi ya da otuz dakikalık molalar veriliyor.

Otobüs Filosu

Otobüs filosunda ne kadar araç olduğu konusunda bilgi verilmemek ile birlikte, direkt olarak otobüsün özelliklerinin tam da aranan özelliklerde olduğu bilgisi veriliyor. Güvenliği tam sağlanmış, araç genişliği ve bagaj genişliği konusunda sorun yaşanmayacak şekilde oluşturulmuş otobüsler ile hizmet veriliyor. Öz Elbistan otobüs filosu için sunulan bilgiler sayesinde yolculuğunuzun son derece konforlu olacağı sonucuna varabilirsiniz. Sizin için en hızlı ve güvenli şekilde şehirlerarası yolcu taşımanın gerçekleşmesi mümkün. Bunu değerlendirerek, mümkün olduğunca sorun yaşamadan hizmet alabilirsiniz. Otobüs filosunu inceleme şansınız olacak.
 

Öz Elbistan En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Öz Elbistan Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (1)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (3)
Ortalama Puan

2

4 Değerlendirme

***

A****

19-01-2021

Kesinlikle tavsiye etmeyeceğim bı firma ikram olayı zaten yok denecek seviyede birde koltuğu bana tek kişilik diye sattılar yanımda yolcuyla tıka basa gittik 1000 km'lik yolu


C****

K****

12-01-2021

zorunda kalmadıgım surece tekrar tercıh edecegım bır fırma degıl


S****

****

16-11-2020

Çok teşekkür ederim. Büyük kolaylık ve güzel hizmet..harikasiniz...


Y****

****

09-10-2020

Amatörce davranıyorlar