Osmaniye Sakarya (Adapazarı) Otobüs Bileti

Osmaniye - Sakarya (Adapazarı) Otobüs Seferleri

 • Adıyaman Anka Turizm
  OSMANIYE
  21:15
  ADAPAZARI OTOGARI (SAKARYA)
  09:30
  400,00 TL
 • Dilmenler Mardin Seyahat
  OSMANIYE
  20:25
  ADAPAZARI OTOGARI (SAKARYA)
  03:55
  399,00 TL
 • Venn Seyahat
  OSMANIYE
  19:30
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  09:00
  450,00 TL
 • As Adana Seyahat
  OSMANIYE
  15:15
  ADAPAZARI OTOGARI (SAKARYA)
  03:45
  480,00 TL
 • Metro Turizm
  OSMANIYE
  17:15
  ADAPAZARI
  04:00
  500,00 TL
 • Çayırağası Vip
  OSMANIYE
  18:35
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  06:35
  420,00 TL
 • Star Batman
  OSMANIYE
  20:00
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  09:30
  400,00 TL
 • Özlem Cizre Nuh
  OSMANIYE
  20:31
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  08:46
  400,00 TL
 • Siirt Petrol
  OSMANIYE
  21:00
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  11:30
  400,00 TL
 • Deveci Nazar Turizm
  OSMANIYE
  01:15
  ADAPAZARI OTOGARI (SAKARYA)
  14:15
  400,00 TL
 • Siirt Has
  OSMANIYE
  21:00
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  10:00
  400,00 TL
 • Özel Diyarbakır
  OSMANIYE
  00:45
  ADAPAZARI OTOGARI (SAKARYA)
  13:00
  400,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Osmaniye - Sakarya (Adapazarı) Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Adıyaman Anka
As Adana Seyahat
Astor Seyahat
Ben Turizm
Can Diyarbakır Turizm
Çayırağası
Çayırağası
Cizre Nuh İtimat
Dilmenler Turizm
Diyarbakır Barış Turizm
Lüks Adana
Has Diyarbakır Seyahat

Osmaniye - Sakarya (Adapazarı) Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Osmaniye Sakarya (Adapazarı) arası genellikle 12 saat 15 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Osmaniye Sakarya (Adapazarı) arasında sefer yapan otobüs firmaları Adıyaman Anka, As Adana Seyahat, Astor Seyahat, Ben Turizm, Can Diyarbakır Turizm, Çayırağası, Çayırağası, Cizre Nuh İtimat, Dilmenler Turizm, Diyarbakır Barış Turizm, Lüks Adana, Has Diyarbakır Seyahat firmalarıdır.
Osmaniye Sakarya (Adapazarı) otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 400 TL kadardır.
En ucuz Osmaniye Sakarya (Adapazarı) otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Osmaniye Hakkında

Türkiye’nin 80. ili olan Osmaniye, Çukurova’nın en doğusunda yer alan bir orman kentidir. Bu tarım cennetinin nüfusu 512 bin kişiden fazladır.

Tarım alanlarının verimli olması ve Ceyhan nehrinin sulama görevi görmesi, bölgenin sanayisinin de gelişmesine yardımcı olmuştur. Yer fıstığı ve turp üretiminde ciddi bir öndeliği olan Osmaniye, mercimek köftesi, içli köfte ve kısır gibi çeşitlerle oldukça popülerdir.

Önemli bir kavşak noktasında olması nedeniyle, Avrupa ve Orta doğuyu birbirine bağlamaktadır.

Doğalgaz tesisat borusu üretiminde ülkenin tüm ihtiyacını karşılamaktadır. Turistik olarak gezilecek yerleri Kastabala Antik Kenti ve Osmaniye kent bölgesi başta olmak üzere, Sabun Çayı Şelaleleri, Kırmıtlı Kuş Cenneti ve Toprakkale kalesidir.

Sakarya Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Sakarya (Adapazarı) Yeni Sakarya terminali, Hanlıköy Mahallesi, Hürriyet caddesi üzerinde yer almaktadır. Terminalde kalkan belediye otobüsleri ile şehir merkezi, üniversite ve birçok farklı ilçeye ulaşım sağlanmaktadır.

Ayrıca servis, taksi ve dolmuşlarla da ulaşım sağlanabilmektedir. Eski otogarın kaldırılmasından sonra otobüslerin de güzergahlarının değiştiği ve bu kapsamda birçok yeni sefer oluştuğu dikkate alınmaktadır. Adaray adı verilen tramvay sistemiyle de ulaşabileceğiniz kent merkezine 10 dakikada varmanız mümkün olmaktadır.

Otogarla ilgili merak ettiklerinizi (0264) 281 22 18 numaralı hattan iletebilirsiniz ve ulaşım imkanları ve diğer bilgiler için santralden istediğiniz bölüme aktarılabilirsiniz.
 

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Taksi ile gideceğiniz yere ulaşmak için otogar taksi durağından hizmet alabilirsiniz. 0 264 2752868 ve km başına eklenen ücretlerle fiyatlandırılan taksilerde gece tarifesi yoktur. Ancak uzun mesafeler için şoförle fiyat konusunu görüşmeniz uygun olacaktır.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Yeni terminalin kurulmasıyla değişen otobüs güzergahları otogara ulaşımı kolaylaştırmıştır. Yolcuların konforlu bir şekilde ulaşabilmesi için otogardan 3, 7 ve 28, 29 numaralı otobüsleri kullanabilirsiniz.

Sakarya toplu ulaşım araçlarında geçerli olan Kart 64 ile otobüslerde akıllı bilet sistemini kullanabilirsiniz. Kart 64 almak için terminaldeki büfeye gidebilirsiniz ve istediğiniz kadar kontör yükleyerek seyahat edebilirsiniz. En uygun otobüs bileti seçeneği, akıllı kartlardır.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Seyahat ettiğiniz otobüs firmasının şehir içi servis hizmeti varsa, şehir içi servislerin bekleme alanından biletinizi göstererek ücretsiz servis imkanından yararlanarak şehir merkezine gidebilirsiniz.


Adaray ile Ulaşım

Sakarya yeni terminalden binilebilen Adaray ile şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Yeni Terminal durağında inerek birçok güzergahta hizmet veren raylı taşıma sisteminden yararlanabilirsiniz. Kart 64 kullanılan Adaraylar, daha hızlı bir şekilde gideceğiniz güzergaha ulaşmanızı sağlamaktadır. 3 ve 7 numaralı Adaraya binerek kent merkezine ulaşabilirsiniz. 

En Popüler Osmaniye - Sakarya (Adapazarı) Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları