Ordu - Sivas Otobüs Bileti

Online İndirim Kuponu

Ordu - Sivas Otobüs Seferleri

 • Tokat Yıldızı
  ORDU
  01:00
  SİVAS
  73 TL
 • Özlem Cizre Nuh
  ORDU
  11:00
  SİVAS
  17:20
  70 TL
 • Tokat Yıldızı
  ORDU
  11:15
  SİVAS
  73 TL
 • Kanberoğlu Turizm
  ORDU
  15:00
  SİVAS
  23:20
  70 TL
 • Öz Elbistan
  ORDU
  15:30
  SİVAS
  75 TL
 • Metro Turizm
  ORDU
  16:30
  SİVAS
  01:20
  65 TL
 • Adıyaman Gülaras Turizm
  ORDU
  16:30
  SİVAS
  22:20
  65 TL
 • Adiyaman Ünal
  ORDU
  16:30
  SİVAS
  22:20
  70 TL
 • Tokat Yıldızı
  ORDU
  20:45
  SİVAS
  73 TL
 • Metro Turizm
  ORDU
  21:00
  SİVAS
  05:50
  65 TL
 • Metro Turizm
  ORDU
  23:00
  SİVAS
  06:35
  65 TL

Ordu - Sivas Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Özlem Cizre Nuh
Öz Sivas Seyahat
Adıyaman Gülaras

Ordu Hakkında

Dereleri ile ünlü olan Ordu, Karadeniz deniz turizminin bir numaralı merkezidir. Doğanın cömert davrandığı bu kentte, Sıcak iklim sevmeyenlerin kıyı turizmine dair aradığı her aktiviteyi bulmak mümkündür.

Yamaç paraşütü, rafting, Go Kart gibi birçok aktivite yapılan Ordu, sanayileşmiş kentlerden biridir. 3 tane fındık fabrikası bulunan kentte, ekonomik açıdan fındık çok önemlidir. Giresun’la çok benzer bir kültüre sahip olan Ordu, kestane balıyla da oldukça meşhurdur.

Doğal güzelliklerinin her mevsim ayrı bir şekilde hissedileceği kentte, trekking, kıyı turizmi, çikolata fabrikaları ve yemyeşil doğasıyla her zaman yerli ve yabancı turistlerin dikkatini çekmektedir.

Gölköy kalesi, Ohtamış şelalesi, Meletios kalesi, Rum Ortodoks kilisesi ve daha onlarca tarihi yapı, yerli ve yabancı turistleri beklemektedir. Hamsi kuşu ile de meşhur olan Ordu, en güzel imkanlarla yararlanabileceğiniz bir kent olan Ordu, eğitim alanında da yeterli imkanlara sahiptir. 
 

Sivas Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Yılın her vaktinde kalabalık olan Sivas otogarında, her gün onlarca sefer yapılmaktadır. Yerel ve ulusal otobüs şirketlerinin araçlarıyla yakın iller ve büyükşehirlere ulaşım sağlanmaktadır.

Otobüs ve minibüslerle ulaşım en iyi şekilde sağlanabilmektedir. Taksi de özellikle geç saatlerde toplu ulaşım ortadan kalktığı için tercih edilen bir ulaşım şeklidir. Sivas kentinde de birçok kentte olduğu gibi toplu taşımada kent kart kullanılmaktadır.

Kent kart kullanımı, her zaman avantajlı ve en uygun otobüs bileti kullanımı için gereklidir. Minibüsler de öğrenci ve tam olarak ücretlendirme yapılmakta her yere ulaşım sağlanmaktadır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Yenişehir’de bulunan Sivas otogarındaki otogar taksi hizmetinden yararlanarak şehir merkezine konforlu bir şekilde ulaşmak isterseniz (0346) 226 20 85 numarasından taksi çağırabilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Her 14 dakikada bir otobüs seferleri düzenlenen otogardan şehir merkezine vardığınızda, Kangal, Divriği, Gemerek, Yıldızeli, Zara, Hafik, Suşehri, Koyulhisar gibi bölgelere ulaşım sağlanmaktadır.

Öğrenci, engelli ve yaşlılar için indirimli seyahat imkanı bulunan kent kartlarla otobüslere binilmektedir ve ücretlendirme akıllı biletlerden düşülen bakiyeye göre 1.80 liradan başlamaktadır.

Genelde yeterli sefer sayısı olan otobüslerle şehrin birçok bölgesine ulaşım sağlanmaktadır. Merkeze ulaşım için otogarın önünden geçen otobüslerden herhangi birine binebilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının ücretsiz şehir içi servislerinden yararlanarak ulaşım sağlamak için bilet aldığınız otobüs firmasıyla iletişime geçebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Minibüs seferleriyle şehir merkezine ulaşmak için otogardan kalkan dolmuşları tercih edebilirsiniz. Şehir merkezine giden minibüslerle farklı ilçelere gidebilirsiniz ve seyahatinizi trafik sorununa takılmadan tamamlayabilirsiniz.

En Popüler Ordu - Sivas Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Sivas Hava Durumu

 • parçalı az bulutlu
  Cum
  parçalı az bulutlu
  -14°C
 • hafif yağmur
  Cmt
  hafif yağmur
  0°C
 • parçalı bulutlu
  Paz
  parçalı bulutlu
  -6°C
 • hafif yağmur
  Pzt
  hafif yağmur
  -1°C
 • hafif yağmur
  Sal
  hafif yağmur
  -0°C

Haritada Sivas

Sivas Hakkında

Nüfus
0
Plaka
58
Telefon Kodu
346