Mersin Hatay (Antakya) Otobüs Bileti

Mersin - Hatay (Antakya) Otobüs Seferleri

 • Güney Lüks Adana Seyahat
  MERSIN (İÇEL)
  05:45
  DÖRTYOL (HATAY)
  09:45
  160,00 TL
 • Has Turizm A.Ş.
  MERSIN (İÇEL)
  04:30
  HATAY
  09:15
  170,00 TL
 • Jet Turizm
  MERSIN (İÇEL)
  04:15
  HATAY
  08:15
  170,00 TL
 • Isparta Petrol Turizm
  MERSIN (İÇEL)
  09:30
  HATAY
  13:45
  170,00 TL
 • Güney Akdeniz Seyahat
  SILIFKE
  03:15
  HATAY
  09:45
  240,00 TL
 • Hatay Öztur Turizm
  MERSIN (İÇEL)
  02:46
  HATAY
  06:46
  170,00 TL
 • Fındıkkale Turizm
  MERSIN
  05:30
  HATAY (ANTAKYA)
  10:30
  150,00 TL
 • Metro Turizm
  ERDEMLI
  16:00
  HATAY
  21:30
  200,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Mersin - Hatay (Antakya) Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Güney Akdeniz
Has Turizm Ltd.
Hatay Nur Seyahat
Hatay Öztur Turizm
Isparta Petrol
Lüks Nur Seyahat
Metro Turizm
Özkaymak

Mersin - Hatay (Antakya) Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Mersin Hatay (Antakya) arası genellikle 4 saat 0 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Mersin Hatay (Antakya) arasında sefer yapan otobüs firmaları Güney Akdeniz, Has Turizm Ltd., Hatay Nur Seyahat, Hatay Öztur Turizm, Isparta Petrol, Lüks Nur Seyahat, Metro Turizm, Özkaymak firmalarıdır.
Mersin Hatay (Antakya) otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 160 TL kadardır.
En ucuz Mersin Hatay (Antakya) otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Mersin Hakkında

108 km uzunluğunda bir doğal plaj potansiyeline sahip olan Mersin, Antalya’dan çok önceleri oldukça gözde bir tatil beldesiydi.


Farklı medeniyetlerin buluştuğu, çok sayıda tarihi ve kültürel varlığıyla mütevazı bir şehir olan Mersin, Cennet – Cehennem çökükleri, Astım mağarası, ilk tarımın yapıldığı verimli topraklar olan Yumuktepe Höyüğü ve daha birçok önemli eserin bulunduğu Mersin müzesiyle görülmeye değer bir kenttir.

Mersine en ucuz otobüs bileti bulunduğunda mutlaka alınıp gezmek için fırsat yaratılmalıdır. Marinası da oldukça şık olan Mersin, Tarsus müzesi, Tarsus Şelalesi, Saint Paul Kilisesi, Şahmeran Mağarası, Yedi Uyurlar Mağarası ve daha nice tarihi mekanıyla görülesi yerlerden biridir.

Cambazlı Kilisesi de oldukça dikkat çekici mekanlar arasındadır. Akdeniz’in en güzel renklerini içinde barındıran bu tarihi kentte asırlar öncesine yolculuk yapabilir, içinizi dinlendiren havası ve doğasıyla huzurlu ve ekonomik bir tatil yapabilirsiniz.

Hatay Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Hatay (Antakya)

Hatay otogarından yakın illere dolmuşlar ya da yerel otobüslerle en uygun otobüs bileti bulup gitmek mümkündür. Bu nedenle otogar oldukça hareketlidir. Çünkü Adana’ya çok yoğun bir ulaşım vardır.


Büyükşehir belediyesi olan Hatay’da ulaşım, taksi, servis, dolmuş ve halk otobüsleriyle sağlanmaktadır. Her yere farklı ücret tarifeleri ile giden belediye araçları sayesinde pratik bir ulaşım sağlanabilmektedir. Her yerden Hatay kentine otobüs vardır ve yollar da kişisel
kullanım için oldukça uygundur.

Hatay otogarından şehir merkezine ulaşmak için, birçok farklı ulaşım seçeneğini tercih edebileceğiniz gibi, kiralık araç talep ederek sizi otogardan karşılamalarını da isteyebilirsiniz.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogar taksi 0326 227 22 23 numarasıyla hizmet vermektedir. 23 taksinin bulunduğu otogarda otobüsünüzden indiğinizde birçok taksi bulabilirsiniz ve ekonomik bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.  


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Bir büyükşehir belediyesi olan Hatay’da ulaşımı sağlamak için halk otobüsleri de görev yapmaktadır. Halk otobüslerinin yer aldığı kentte, ulaşım gidilecek olan bölgelere göre değişen fiyat tarifeleriyle sağlanmaktadır. Birçok bölgeye halk otobüsü ile ulaşım mümkünken, dolmuşlar da çok sık kullanılmaktadır.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının servisleriyle de çeşitli köy ve ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu servisler genelde servislerin bulunduğu bekleme alanında yer almaktadır ve otobüs firmanızdan servisin olup olmadığını öğrenebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Otogarda dolmuşlar sayesinde birçok bölgeye ulaşım sağlayabilirsiniz. Topbağzı, İskenderun, Adana, Sabancı, Tayfur Sökmen Kampüsü, MKÜ Hastanesi, Kahramanmaraş, İslahiye gibi bölgelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Her zaman ekonomik biletler bulma imkanı bulunmaktadır.

En Popüler Mersin - Hatay (Antakya) Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları