Malatya Bolu Otobüs Bileti

Malatya - Bolu Otobüs Seferi

Min Fiyat 1.100 TL
En Uygun Fiyatlı Firma Tuncelililer
En Çok Sefer Yapan Firma Tuncelililer
Ortalama Mola Sayısı 2
Yaklaşık Sefer Süresi 13 saat 0 dakika
Günlük Sefer Sayısı 21

En Ucuz Malatya Bolu Otobüs Biletleri

Malatya Bolu arası otobüs yolculuğu ortalama 13 saat 0 dakika sürmektedir.

Tarih ve Saat Sefer Süresi Firma Rota Fiyat
03.08.2024
16:00
13 sa Tuncelililer Malatya - Bolu 1.100 TL
23.06.2024
16:00
13 sa Tuncelililer Malatya - Bolu 1.100 TL
30.06.2024
16:00
13 sa Tuncelililer Malatya - Bolu 1.100 TL
30.06.2024
15:00
12 sa 45 dk Vip Malatyalılar Turizm Malatya - Bolu 1.100 TL
21.06.2024
16:00
13 sa Tuncelililer Malatya - Bolu 1.100 TL
30.06.2024
20:00
12 sa 45 dk Vip Malatyalılar Turizm Malatya - Bolu 1.100 TL
22.06.2024
16:00
13 sa Tuncelililer Malatya - Bolu 1.100 TL
24.06.2024
16:00
13 sa Tuncelililer Malatya - Bolu 1.100 TL
02.08.2024
16:00
13 sa Tuncelililer Malatya - Bolu 1.100 TL
24.06.2024
19:00
11 sa 1 dk Van Kalesi Turizm Malatya - Bolu 1.200 TL
24.06.2024
19:00
9 sa Öz Erciş Seyahat Malatya - Bolu 1.200 TL
24.06.2024
20:00
13 sa Muş Yolu Turizm Malatya - Bolu 1.200 TL
24.06.2024
21:00
14 sa Lider Muş Turizm Malatya - Bolu 1.200 TL
24.06.2024
21:00
10 sa 30 dk Özlem Van Turizm Malatya - Bolu 1.200 TL
24.06.2024
23:00
13 sa Vangölü Turizm Malatya - Bolu 1.200 TL

Popüler Malatya - Bolu Otobüs Biletleri

star-batman Star Batman 29 Haziran 2024
Malatya Kayseri 700 TL
01:00 06:00
elazig-murat-turizm Elazığ Murat Turizm 27 Haziran 2024
Malatya İstanbul 1.200 TL
16:30 08:30
malatya-zafer-turizm Malatya Zafer Turizm 27 Haziran 2024
Malatya Ankara 900 TL
09:30 19:15
elazig-murat-turizm Elazığ Murat Turizm 29 Haziran 2024
Malatya İstanbul (Anadolu) 1.200 TL
16:30 09:30
cesur-bingol-seyahat Cesur Bingöl Seyahat 30 Haziran 2024
Malatya Mersin 700 TL
01:30 08:15
cizre-nuh-itimat Cizre Nuh İtimat 01 Temmuz 2024
Malatya Diyarbakır 800 TL
00:30 04:30
elazig-murat-turizm Elazığ Murat Turizm 23 Haziran 2024
Malatya Kırşehir 800 TL
15:28 22:28
cesur-bingol-seyahat Cesur Bingöl Seyahat 30 Haziran 2024
Malatya Osmaniye 500 TL
00:45 06:00
elazig-hazar-turizm Elazığ Hazar Turizm 22 Haziran 2024
Malatya Kocaeli (İzmit) 1.200 TL
13:30 06:00
malatya-zafer-turizm Malatya Zafer Turizm 23 Haziran 2024
Malatya Konya 900 TL
14:00 00:45
elazig-murat-turizm Elazığ Murat Turizm 15 Temmuz 2024
Malatya Sakarya 1.200 TL
16:30 06:30
elazig-murat-turizm Elazığ Murat Turizm 28 Haziran 2024
Malatya Antalya 1.200 TL
14:30 06:10
bizim-igdir-turizm 26 Temmuz 2024
İstanbul Bolu 500 TL
13:00 18:00
ozlem-ardahan 23 Ağustos 2024
İstanbul (Anadolu) Bolu 1.500 TL
10:00 14:00
kale-seyahat 08 Temmuz 2024
Kocaeli (İzmit) Bolu 499 TL
00:15 03:30
kale-seyahat 01 Temmuz 2024
Ankara Bolu 389 TL
01:00 03:00
gurkok-gezer-turizm 04 Temmuz 2024
Sakarya Bolu 300 TL
00:45 02:15
luks-gumushane 08 Temmuz 2024
Ordu Bolu 1.400 TL
15:40 01:40
cizre-nuh-itimat 25 Temmuz 2024
Gaziantep Bolu 1.000 TL
18:31 15:31
metro-turizm 22 Haziran 2024
Samsun Bolu 840 TL
09:00 16:00
sec-turizm 18 Temmuz 2024
Adana Bolu 900 TL
00:45 09:15
luks-yalova-seyahat 08 Eylül 2024
Bursa Bolu 599 TL
13:00 17:15
elazig-hazar-turizm 22 Haziran 2024
Malatya Bolu 1.200 TL
13:30 03:30
mersin-nur-turizm 22 Haziran 2024
Mersin Bolu 1.300 TL
10:00 20:15

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Malatya - Bolu Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Best Van Turizm
Bingöl Yüzenada
Bitlis Taç Turizm
Çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm
Can Diyarbakır Turizm
Cesur Bingöl
Elazığ Hazar Turizm
Elazığ Murat Turizm
Ercis Sema
Has Bingöl
Kiğı Karakoçan Turizm
Lider Muş Turizm

Malatya Hakkında

Kayısı diyarı olan Malatya, Doğu Anadolu bölgesinin batısında yer almaktadır. Deniz seviyesinden 960 metre yüksekliğinde olan bu kenti karasal iklim koşullarına tabidir.

Birçok piknik alanı ve dinlenme merkezinde doğanın güzellikleri ile iç içe vakit geçirmek mümkün olmaktadır. Yarısından çoğu mera olan Malatya  topraklarında orman azdır.
Bölgenin ekonomisi kayısı fabrikalarında üretilen ürünlere dayanır ve teşvikler kapsamında birçok yatırım yapılmıştır.

Bölgenin göç verme oranı gittikçe azalmaktadır. Çünkü teşvikler, yatırımları arttırmakta, yatırımlar da iş gücünü saplamaktadır. Devlet tiyatrosu, kültür merkezi bulunan Malatya’da Arkeoloji müzesi, havalimanı, üniversite bulunmaktadır.

Eğitim açısından gelişmiş olan Malatya, turistik açıdan birçok dini merkez, Arslantepe Höyüğü ve 27 medeniyetin izlerini taşıyan kalıntılarıyla tarihsel açıdan önemli bir konumdadır. 
 

Bolu Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Bolu Bolu otogarından merkeze servisler ve belediye otobüsleriyle ulaşım sağlanabilmektedir. En uygun otobüs bileti Bolukart ile hizmet veren belediye otobüslerinde geçerli olan elektronik biletle elde edilmektedir.

Bolukart şehir içi ulaşım için 1, 3 ve 5 kullanımlık Kullan At bir elektronik bilettir. Bolu kartları doldurmak için de, smart banko ve mini bankoları kullanabilirsiniz. Otogardan da smart kartlarınızı satın alarak ekonomik ve pratik bir toplu ulaşım sağlayabilirsiniz. Bolu’da araç kiralamak isterseniz, kiralık araç fiyatlarının oldukça yüksek olduklarını görürsünüz. Bu nedenle genelde toplu ulaşım tercih edilmektedir.

Hava şartlarının olumsuz olduğu zamanlarda ulaşımda aksamalar olabilmektedir. Bu nedenle seyahatlerinizde seferlerin gecikme ve iptal durumlarını göz önünde bulundurarak hareket etmeniz gerekmektedir.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Bolu terminalinin karşı tarafında bulunan Bolu Terminal Taksi durağından    0535 016 16 90 numarasını kullanarak taksi çağırabilirsiniz. Uzun mesafelerde taksilerde pazarlık payı vardır ve fiyat önceden belirlenebilmektedir. Kısa mesafelerde ise taksimetreler kullanılır. 24 saat taksi bulma imkanınız vardır.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogardan kalkan belediye otobüsleri ile Bolu merkeze ulaşım mümkün olmaktadır. Yarım saatte bir kalkan otobüsler, kısa sürede Bolu merkeze ulaşmanızı sağlayacaktır. Kartalkaya’ya gitmek isterseniz, Bolu merkezden herhangi bir ulaşım yoktur.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının bazıları, ilçelere direkt olarak ya da otogardan servis ile ücretsiz yolcu taşımaktadır. Bunun için otobüs firmanıza servis hizmeti olup olmadığını sormanız gerekmektedir. Abant ve Yedigöller gibi bölgelere günde üç sefer servis hizmeti verilmektedir ve detaylı bilgiyi Bolu otogarından alabilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Otogarda birkaç dolmuş minibüsü vardır ve çeşitli ilçelere ulaşım sağlanmaktadır. Minibüsle ulaşım için gerekli olan bilgiyi 0374 274 14 50 numaralı telefondan otogarı arayarak öğrenebilirsiniz.
Malatya - Bolu Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)
Malatya Bolu arası genellikle 13 saat 0 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Malatya Bolu arasında sefer yapan otobüs firmaları Best Van Turizm, Bingöl Yüzenada, Bitlis Taç Turizm, Çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm, Can Diyarbakır Turizm, Cesur Bingöl, Elazığ Hazar Turizm, Elazığ Murat Turizm, Ercis Sema, Has Bingöl, Kiğı Karakoçan Turizm, Lider Muş Turizm firmalarıdır.
En ucuz Malatya Bolu otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.
Bolu Hava Durumu
  • açık
    Per
    açık
    16°C
  • açık
    Cum
    açık
    16°C
  • açık
    Cmt
    açık
    18°C
  • açık
    Paz
    açık
    20°C
  • açık
    Pzt
    açık
    20°C
Haritada Bolu
Bolu Hakkında
Nüfus
324.389
Plaka
14
Telefon Kodu
374
Bolu Araç Kiralama Seçenekleri