Bolu - Malatya Otobüs Bileti

Bolu - Malatya Otobüs Seferleri

 • Vip Malatyalılar Turizm
  BOLU
  01:00
  MALATYA
  13:50
  140 TL
 • Malatya Kayısıkent Turizm
  BOLU
  01:30
  MALATYA
  13:20
  160 TL
 • Metro Turizm
  BOLU
  15:40
  MALATYA
  02:50
  159 TL
 • Siirt Petrol
  BOLU
  17:30
  MALATYA
  06:20
  150 TL
 • Malatya Kayısıkent Turizm
  BOLU
  19:00
  MALATYA
  06:50
  160 TL
 • Vangölü Turizm
  BOLU
  21:00
  MALATYA
  140 TL
 • Malatya Kayısıkent Turizm
  BOLU
  21:50
  MALATYA
  09:50
  160 TL
 • Elazığ Hazar Turizm
  BOLU
  23:59
  MALATYA
  18:19
  160 TL

Bolu - Malatya Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Elazığ Hazar Turizm
Metro Turizm
Malatya Kayısıkent Turizm
Medine Turizm
Vangölü Turizm

Bolu Hakkında

Batı Karadeniz’de yer alan Bolu, bol orman ve yeşil alanıyla en güzel iç ve dış turizm açısından Abant, Yedigöller gibi görsel güzelliklerin ön plana çıktığı Bolu’da, bol miktarda akarsu ve göl bulunmaktadır.


Doğa fotoğrafçılarının makinelerine çok ayar yapmalarına gerek kalmadan birbirinden şık fotoğraflar yakalayacakları bu kentin doğal güzellikleri dünyaca ünlüdür. Mudurnu’daki tavuk fabrikası, Mengen aşçılarının dünya çapındaki ünleri, bu kenti bilindik bir şehir haline getiren detaylardır.

Kış aylarında Bolu çok soğuk olur ve ulaşım aksayabilir. Kış turizmi için Kartalkaya bölgesinde kayak yapılabilir ve birbirinden lezzetli Bolu yemekleri tadılabilir. Nisan ve Kasım ayları arasında Yedigöller ve Abant gölü ziyaret edilebilir ve her mevsim ayrı güzelliği olan doğa güzellikleri keşfedilebilir.

Malatya Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Malatya Malatya otogarından şehir merkezine ulaşım için otobüs, minibüs, taksi ve servisler kullanılmaktadır.

Araçla seyahat edecekler için Ankara Caddesi üzerinden otogara ulaşım mümkün olmaktadır. Maşti yerel ve kentsel otobüs seferleri ile hizmet veren ulusal bir otogar olduğu için, her zaman farklı güzergahlara en uygun otobüs bileti bulunur.

Yerel otobüslerin bazılarının ilçelerden otogara servisleri vardır ve toplu taşıma araçları da otogar seferleri düzenlemektedir.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogarın çıkışında taksi bekleme alanlarında bulunan taksilerle şehir merkezine ekonomik bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca MAŞTİ taksi durağına da (0422) 238 47 30 numarasından ulaşarak taksi talep edebilirsiniz.

24 saat kesintisiz olarak taksi ile Malatya’nın her yerine ulaşım sağlayabilirsiniz ve şehir merkezinden de taksi kiralayarak otogara ulaşabilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

MalatyaKART kullanarak otobüsle seyahat edebilirsiniz. Belediye otobüsleri 2A, 2C, 2D Maşti ve 152 numaralı otobüslerle şehir merkezine hareket edebilirsiniz.
Otogardan Malatya kent kartınızı kullanarak trambüslere binebilir ve İnönü Üniversitesine gidebilirsiniz. Trambüs seferleri gece en son 23:45’e kadar yapılmaktadır.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Bazı ilçelerde otobüs firmalarının servisleri yolcularını ücretsiz olarak otogara ulaştırmaktadır. Bunun için biletinizi alırken firmadan servis hizmeti olup olmadığını öğrenebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Otogarda minibüs ile toplu taşıma hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Minibüsler Akçadağ, Darende, Arapgir, Battalgazi, Arguvan, Kale, Hekimhan, Doğanyol, Doğanşehir, Yazıhan, Yeşilyurt, Pütürge bölgelerine ve mahallerine ulaşım sağlamaktadır.

MAŞTİ arkasındaki belediyeden minibüsler her 15 dakikada bir kalkış yapmaktadır. Dilerseniz minibüsle merkeze giderek, oradan farklı ilçelere düzenlenen otobüs seferlerine binebilirsiniz.  Minibüs ücretleri 1.75 liradan başlayarak güzergah uzadıkça yükselmektedir.

Malatya Hava Durumu

 • açık
  Çar
  açık
  1°C
 • açık
  Per
  açık
  11°C
 • açık
  Cum
  açık
  11°C
 • kapalı
  Cmt
  kapalı
  10°C
 • açık
  Paz
  açık
  9°C

Haritada Malatya

Malatya Hakkında

Nüfus
0
Plaka
44
Telefon Kodu
422