Kırşehir - Bursa Otobüs Bileti

Kırşehir - Bursa Otobüs Seferleri

 • Lüks Kahramanmaraş Turizm
  KIRŞEHIR
  02:00
  BURSA
  10:50
  80 TL
 • Medine Turizm
  KIRŞEHIR
  02:00
  BURSA
  11:20
  80 TL
 • Cesur Bingöl Seyahat
  KIRŞEHIR
  03:00
  BURSA
  11:20
  110 TL
 • Vanyolu Seyahat
  KIRŞEHIR
  06:00
  BURSA
  100 TL
 • Metro Turizm
  KIRŞEHIR
  12:15
  BURSA
  21:05
  90 TL
 • Süha Turizm
  KIRŞEHIR
  19:45
  BURSA
  100 TL
 • Öz Elbistan
  KIRŞEHIR
  20:15
  BURSA
  100 TL
 • RH Turizm
  KIRŞEHIR
  22:45
  BURSA
  07:05
  100 TL
 • Metro Turizm
  KIRŞEHIR
  23:59
  BURSA
  08:20
  90 TL

Kırşehir - Bursa Seferi Yapan Otobüs Firmaları

RH Turizm
Kent Turizm
Lüks Kahramanmaraş Turizm
Süha Turizm
Best Van Turizm
Tuncelililer
Metro Turizm
Öz Elbistan

Kırşehir Hakkında

Kırşehir ilinde, Roma döneminde Hristiyanların putperestlerden kaçarak sığındığı yeraltı şehirleri bulunmaktadır. Turistik açıdan olduğu kadar dini açıdan da ilgi çeken bu mekanlar, oldukça gizemli ve etkileyicidir.

Mucur Yeraltı şehri, sadece yerli turistlerin değil, yabancı turistlerin de en sık ziyaret ettiği mekanlar arasındadır. Cacabey Medresesi, Kaman Kalehöyük Arkeoloji Müzesi, Ahi Evran Camii ve Türbesi gibi mekanlar da dikkat çeken yerler arasındadır.

Ayran çorbası, içli saç böreği, höşmerim ve kuru patlıcan yemeği gibi farklı lezzetleri tadacağınız Kırşehir mutfağında, hamur işi ve et ürünlerinin ağırlıklı olduğu ürünler vardır. Nüfusun yüzde sekseni, tarım ve hayvancılıkla geçimini sağlamaktadır.

Zerdali ve balbaşı pekmezi meşhur olan Kırşehir, oniks mermerleri ile de meşhurdur. Her zaman en uygun otobüs bileti kampanyası düzenlenmeyen bu kente, yerel otobüs firmaları ile ekonomik bir şekilde ulaşabilirsiniz. 
 

Bursa Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Bursa Şehir içi taşımacılıkta en önemli taşımacılık hizmetinin alınacağı Bukart ile en uygun otobüs bileti kullanılarak toplu taşımada seyahat edilir.

Otogardan birçok araçla farklı merkezlere ulaşım yapılması mümkün olmaktadır. Otobüs, taksi ve servis gibi ulaşım araçlarının kullanılabileceği otogarda, birçok farklı bölgeye otobüsle ulaşım mümkün olmaktadır.

BURULAŞ bünyesinde yer alan taşıma sistemleri, özellikle İstanbul Bursa arasında yer almaktadır. Helitaksi uygulaması ile İstanbul’a 25 dakikada ulaşmak mümkün olmaktadır. Bursa terminalinde, her zaman ulaşım için en iyi çözümleri yaratan belediye, taşıma hizmetleri konusunda başarılı uygulamalar yapmaktadır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogardan taksi ile ulaşım sağlamak isteyenler için 0224 261 52 66 numaralı telefonlardan ulaşım sağlayabilirsiniz. 24 saat hizmet veren taksi ile istediğiniz yere konforlu bir şekilde ulaşabilirsiniz. Taksiler açılış ücreti ve km başına ücretlendirilmektedir.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Bukart ile binebileceğiniz otobüsler için, terminaldeki büfelerden tek kullanımlık kartınızı alarak Ovaakça, BTSO Yeniceabat Kampı, Siteler, Atatürk Caddesi, Yıldırım, Nilüfer, Uludağ Ünv., Kestel, Gürsü, Beşevler, Teleferik, Çekirge, Emek, Bademli kavşağı gibi bölgelere ulaşım sağlanabilmektedir.

Otogardan 24 saat otobüs seferleri düzenlenmektedir. Gece saatlerinde aralıklarla düzenlenen toplu taşıma seçenekleri ile istediğiniz yere ulaşmanız mümkün olmaktadır. Yarım saatte bir düzenlenen seferlerle şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

Bursa’da trafik sorunu olmadığı için her yere kısa sürede ulaşım sağlayabilirsiniz. Bursaray, Burtram, deniz uçağı, budo, otobüs gibi birçok farklı ulaşım seçeneği bulunmaktadır.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Bursa’nın çeşitli illerine ücretsiz yolcu taşıma servisleri vardır. Bu servislerle ilgili bilgi edinmek için seyahat ettiğiniz otobüs firmasıyla iletişime geçebilirsiniz.

En Popüler Kırşehir - Bursa Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Bursa Hava Durumu

 • açık
  Çar
  açık
  17°C
 • açık
  Per
  açık
  17°C
 • parçalı az bulutlu
  Cum
  parçalı az bulutlu
  17°C
 • açık
  Cmt
  açık
  13°C
 • açık
  Paz
  açık
  12°C

Haritada Bursa

Bursa Hakkında

Nüfus
0
Plaka
16
Telefon Kodu
224