Kayseri Kırıkkale Otobüs Bileti

Kayseri - Kırıkkale Otobüs Seferleri

 • Malatya Kayısıkent Turizm
  KAYSERI
  01:30
  KIRIKKALE
  05:00
  100,00 TL
 • Şanal Kırşehir Seyahat
  KAYSERI
  16:00
  KIRIKKALE
  19:30
  169,00 TL
 • Kahta Petrol
  KAYSERI
  20:30
  KIRIKKALE
  23:55
  240,00 TL
 • Bitlis Taç Turizm
  KAYSERI
  01:00
  KIRIKKALE
  04:30
  240,00 TL
 • Özlem Van Turizm
  KAYSERI
  01:30
  KIRIKKALE
  05:00
  140,00 TL
 • Malatya Zafer Turizm
  KAYSERI
  14:30
  KIRIKKALE
  18:30
  200,00 TL
 • Metro Turizm
  KAYSERI
  01:30
  KIRIKKALE
  05:30
  150,00 TL
 • Süha Turizm
  KAYSERI
  02:00
  KIRIKKALE
  05:30
  180,00 TL
 • Özlem Diyarbakır
  KAYSERI
  03:30
  KIRIKKALE
  06:59
  120,00 TL
 • Van Kalesi Turizm
  KAYSERI
  06:25
  KIRIKKALE
  09:40
  180,00 TL
 • RH Turizm
  KAYSERI
  07:00
  KIRIKKALE
  11:00
  120,00 TL
 • Adıyaman Gülaras Turizm
  KAYSERI
  14:30
  KIRIKKALE
  17:30
  160,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Kayseri - Kırıkkale Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Adıyaman Öz Gülaras Turizm
Can Diyarbakır Turizm
Devran
Ede Turizm
Elazığ Hazar Turizm
İnci Turizm
İpek Turizm
Kahramanmaraş Mehteroğlu Turizm
Kent Turizm
Lider Elbistan
Lider Muş Turizm
Lüks Kahramanmaraş Turizm

Kayseri - Kırıkkale Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kayseri Kırıkkale arası genellikle 3 saat 30 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Kayseri Kırıkkale arasında sefer yapan otobüs firmaları Adıyaman Öz Gülaras Turizm, Can Diyarbakır Turizm, Devran, Ede Turizm, Elazığ Hazar Turizm, İnci Turizm, İpek Turizm, Kahramanmaraş Mehteroğlu Turizm, Kent Turizm, Lider Elbistan, Lider Muş Turizm, Lüks Kahramanmaraş Turizm firmalarıdır.
Kayseri Kırıkkale otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 100 TL kadardır.
En ucuz Kayseri Kırıkkale otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Kayseri Hakkında

Kayseri birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan ve pastırmanın, sucuğun memleketi olarak anılan bir kenttir. sanayi kenti olan Kayseri’de ihracat alanında oldukça yoğun bir çalışma sistemi vardır.

Ülkemizin en önemli sanayi kuruluşlarının yer aldığı bu kentte, her zaman büyükşehir belediyesi imkanlarının yaşanması, halkın refah seviyesinin yükselmesi ön planda olmuştur. 4 tane üniversite bulunan Kayseri’de, kolay bir şekilde ulaşım sağlandığı için turistik alanlara her yerden ulaşım vardır.

Kayseri otobüs firmaları dönemsel olarak en uygun otobüs bileti kampanyaları düzenlemektedir ve bu kampanyalardan yararlanarak otobüs bileti alıp gezmek isteyen gezginler için en iyi duraklardan biridir.

Şaruh köprüsü ve Kayseri kalesi dışında şehirde M.Ö. 4000 yıllarından kalan tarihi kalıntılar ve birbirinden değerli Osmanlı dönemi eserleri bulunmaktadır. Turistlerin en çok ilgisini çeken Kayseri Atatürk evi ve Keykubat dağı manzaralı Şeker gölüdür.

Bu kentte hala eski zamanların izleri bulunmaktadır ve bununla birlikte modernliğin çizgisi de her yerde hissedilmektedir. Ağırnas Yeraltı Şehri ve Mimar Sinan’ın doğduğu yer olan Ağırnas Kasabası, keşfedilmeyi bekleyen birbirinden değerli kalıntılarıyla dikkat çekmektedir. 
 

Kırklareli Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Kırıkkale

Kırklareli otogarından şehir içine otobüs ve dolmuşlarla seferler düzenlenmektedir. Toplu taşma araçları sabah 07:00 ve akşam 22:00 arasında yapıldığı için, şehir merkezine ulaşım geç saatlerde taksi ile yapılmaktadır.


Ulaşım ağının pek gelişmediği Kırklareli’nde, birkaç belediye otobüsü hizmet vermektedir. Bu  nedenle istediğiniz zaman yararlanabileceğiniz otobüs seferlerinin bilgilerine Kırklareli belediyesinin internet sitesinden ulaşabilirsiniz.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Taksi, otogarın hemen içindedir ve taksi bulmak kolaydır. Otogar taksinin numarası (0288) 214 83 65’tir ve taksi ücretleri de ekonomiktir. Şehir merkezine ulaşım için taksiyi tercih edeceksiniz 24 saat hizmet alabilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Kırklareli’nde otobüs pek gelişmemiştir ve bu nedenle birkaç otobüs tüm şehir genelinde hizmet vermektedir. 4 numaralı otobüs şehir merkezinden otogara, otogardan da şehir merkezine giden güzergahta hizmet vermektedir. Saat 22 ve sonrasında otobüs bulmak mümkün olmamaktadır.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Bazı otobüs firmaları ücretsiz servis hizmetleri ile farklı ilçelere ulaşım sağlamaktadır. Ulaşım için gerekli olan her konuda destek alabileceğiniz bilgileri seyahat ettiğiniz otobüs firmasından alabilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Otogardan servis kullanarak ya da otobüsle ulaştığınız şehir merkezinden tüm Kırklareli ilçelerine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Dolmuşlar ekonomik olarak ulaşım gerçekleştirmenizi sağlar ve oldukça kısa sürede gideceğiniz yere varabilirsiniz. Ancak saat 22 ve sonrasında dolmuş bulmak mümkün olmaz ve taksiler tercih edilebilir.

En Popüler Kayseri - Kırıkkale Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Kırıkkale Hava Durumu

 • parçalı bulutlu
  Cum
  parçalı bulutlu
  -1°C
 • kapalı
  Cmt
  kapalı
  -3°C
 • kapalı
  Paz
  kapalı
  -3°C
 • kar yağışlı
  Pzt
  kar yağışlı
  -3°C
 • kapalı
  Sal
  kapalı
  -4°C

Haritada Kırıkkale

Kırıkkale Hakkında

Nüfus
270.271
Plaka
71
Telefon Kodu
318