Kayseri Elazığ Otobüs Bileti

Kayseri - Elazığ Otobüs Seferleri

 • Cesur Bingöl Seyahat
  KAYSERI
  23:00
  ELAZIĞ
  05:30
  350,00 TL
 • Bingöl Yüzenada
  KAYSERI
  23:30
  ELAZIĞ
  06:00
  230,00 TL
 • Vangölü Turizm
  KAYSERI
  00:30
  ELAZIĞ
  07:30
  350,00 TL
 • Muş Yolu Turizm
  KAYSERI
  01:30
  ELAZIĞ
  08:30
  350,00 TL
 • Özlem Van Turizm
  KAYSERI
  05:00
  ELAZIĞ
  10:30
  250,00 TL
 • Öz Has Bingöl
  KAYSERI
  23:25
  ELAZIĞ
  05:35
  350,00 TL
 • Lider Muş Turizm
  KAYSERI
  01:28
  ELAZIĞ
  08:58
  350,00 TL
 • Van Kalesi Turizm
  KAYSERI
  03:05
  ELAZIĞ
  09:59
  350,00 TL
 • Kiğı Karakoçan Turizm
  KAYSERI
  22:40
  ELAZIĞ
  05:20
  300,00 TL
 • Bitlis Taç Turizm
  KAYSERI
  00:20
  ELAZIĞ
  06:50
  300,00 TL
 • Star Diyarbakır
  KAYSERI
  01:30
  ELAZIĞ
  08:30
  350,00 TL
 • Metro Turizm
  KAYSERI
  02:00
  ELAZIGOTOGAR
  08:00
  350,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Kayseri - Elazığ Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Best Van
Best Van Turizm
Cesur Bingöl
Elazığ Hazar Turizm
Ercis Sema
Has Bingöl
Has Diyarbakır
Lider Muş Turizm
Lüks Ereğli
Lüks Ereğli Turizm
Metro Turizm
Muş Yolu Turizm

Kayseri - Elazığ Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kayseri Elazığ arası genellikle 6 saat 30 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Kayseri Elazığ arasında sefer yapan otobüs firmaları Best Van, Best Van Turizm, Cesur Bingöl, Elazığ Hazar Turizm, Ercis Sema, Has Bingöl, Has Diyarbakır, Lider Muş Turizm, Lüks Ereğli, Lüks Ereğli Turizm, Metro Turizm, Muş Yolu Turizm firmalarıdır.
Kayseri Elazığ otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 350 TL kadardır.
En ucuz Kayseri Elazığ otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Kayseri Hakkında

Kayseri birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan ve pastırmanın, sucuğun memleketi olarak anılan bir kenttir. sanayi kenti olan Kayseri’de ihracat alanında oldukça yoğun bir çalışma sistemi vardır.

Ülkemizin en önemli sanayi kuruluşlarının yer aldığı bu kentte, her zaman büyükşehir belediyesi imkanlarının yaşanması, halkın refah seviyesinin yükselmesi ön planda olmuştur. 4 tane üniversite bulunan Kayseri’de, kolay bir şekilde ulaşım sağlandığı için turistik alanlara her yerden ulaşım vardır.

Kayseri otobüs firmaları dönemsel olarak en uygun otobüs bileti kampanyaları düzenlemektedir ve bu kampanyalardan yararlanarak otobüs bileti alıp gezmek isteyen gezginler için en iyi duraklardan biridir.

Şaruh köprüsü ve Kayseri kalesi dışında şehirde M.Ö. 4000 yıllarından kalan tarihi kalıntılar ve birbirinden değerli Osmanlı dönemi eserleri bulunmaktadır. Turistlerin en çok ilgisini çeken Kayseri Atatürk evi ve Keykubat dağı manzaralı Şeker gölüdür.

Bu kentte hala eski zamanların izleri bulunmaktadır ve bununla birlikte modernliğin çizgisi de her yerde hissedilmektedir. Ağırnas Yeraltı Şehri ve Mimar Sinan’ın doğduğu yer olan Ağırnas Kasabası, keşfedilmeyi bekleyen birbirinden değerli kalıntılarıyla dikkat çekmektedir. 
 

Elazığ Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Elazığ
Birçok kentte olduğu gibi Elazığ da da Kent kart ile en uygun otobüs bileti temin edilebilmektedir.

Kent kart sayesinde her zaman ekonomik ve hızlı bir ulaşım sağlayabilirsiniz. Kent kart 5 TL karşılığında otogardan temin edilebilir ve bittikçe kontör yüklenebilir. Şehir içi otobüslerde bu kart sayesinde seyahat edebilirsiniz.

Taksi, otobüs servisleri ve yoldan geçen minibüslerle ulaşım sağlayabilirsiniz. Ulaşım konusunda trafik problemi olmadığı için, kısa süre içinde varış noktanıza ulaşabilirsiniz. Herhangi bir olumsuz hava şartı söz konusu değilse, her yere kolay ulaşım sağlanmaktadır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogarın dışında terminal taksi durağından taksi temin edilebilmektedir. Bebek koltuklu taksi hizmeti de verildiğinden küçük çocuğu olan aileler tarafından sık sık tercih edilmektedir. 0424 224 80 49 numaralı telefondan taksi çağırabilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Elazığ’da terminalden kalkan belediye otobüsleri bulunmaktadır. Bu otobüslerle merkeze ve diğer ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Kent kart kullanarak daha ekonomik bir şekilde otobüse binebilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Hepsinin olmasa da bazı otobüs firmalarının servisle şehir merkezine ulaşımı kolay bir şekilde yapılmaktadır. Bazı servisler ilçelere de gitmektedir.


Minibüslerle Ulaşım

Otogarın karşısındaki yolda minibüs bekleyerek, gideceğiniz güzergaha ulaşabilirsiniz. Minibüsler her 15 dakikada bir kalktığı için kolayca bulabilirsiniz. Sanayi minibüs hattı ile Siteler bölgesine ulaşım sağlayabilirsiniz.

En Popüler Kayseri - Elazığ Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Elazığ Hava Durumu

 • hafif kar yağışlı
  Çar
  hafif kar yağışlı
  4°C
 • kar yağışlı
  Per
  kar yağışlı
  -1°C
 • parçalı bulutlu
  Cum
  parçalı bulutlu
  -6°C
 • hafif kar yağışlı
  Cmt
  hafif kar yağışlı
  -5°C
 • hafif kar yağışlı
  Paz
  hafif kar yağışlı
  -2°C

Haritada Elazığ

Elazığ Hakkında

Nüfus
574.304
Plaka
23
Telefon Kodu
424