İzmir - Malatya Otobüs Bileti

İzmir - Malatya Otobüs Seferleri

 • Vangölü Turizm
  İZMIR
  11:00
  MALATYA
  140 TL
 • Lider Muş Turizm
  İZMIR
  12:30
  MALATYA
  06:20
  150 TL
 • Tuncelililer
  İZMIR
  13:00
  MALATYA
  07:20
  130 TL
 • Muş Yolu Turizm
  İZMIR
  13:00
  MALATYA
  07:20
  150 TL
 • Öz Elbistan
  İZMIR
  15:30
  MALATYA
  160 TL
 • Vangölü Turizm
  İZMIR
  11:00
  MALATYA
  140 TL
 • Lider Muş Turizm
  İZMIR
  12:30
  MALATYA
  06:20
  150 TL
 • Tuncelililer
  İZMIR
  13:00
  MALATYA
  07:20
  130 TL
 • Muş Yolu Turizm
  İZMIR
  13:00
  MALATYA
  07:20
  150 TL
 • Öz Elbistan
  İZMIR
  15:30
  MALATYA
  160 TL
 • Metro Turizm
  İZMIR
  18:00
  MALATYA
  12:20
  160 TL
 • Vangölü Turizm
  İZMIR
  11:00
  MALATYA
  140 TL
Tümünü Göster

İzmir - Malatya Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Best Van
Best Van Turizm
Elazığ Hazar Turizm
Elazığlılar
Has Bingöl
Lider Muş Turizm
Malatya Medine Turizm
Malatya Zafer Turizm
Medine Turizm
Metro Turizm
Muş Yolu Turizm
Öz Elbistan

İzmir Hakkında

Tarihinde birçok kayıp yaşamış olan  İzmir, bağımsızlığını kazandığından beri özgür düşünceli halkı ve Atatürkçü anlayışı ile bilinmektedir.


Yunan işgali nedeniyle birçok bölgesine zarar verilmiş olan İzmir, özellikle yaz turizmi açısından popüler olan Çeşme ilçesi ile turist çekmektedir. İzmir’in kumrusu, boyozu ve güzel kızları kadar, büyükşehir olması nedeniyle her mevsim ziyaret edilebilmesi de mümkündür. Yani İstanbul gibi, sadece kıyı turizmi için değil, tarihi dokusu için de önemli bir kenttir.

Ege bölgesinin birçok motifinin bir arada olduğu İzmir’de zeytin, üzüm, haşhaş ve incir gibi tarım ürünleri oldukça fazla yetişmektedir. İki  büyük devlet üniversitesi bulunan İzmir, eğitim nedeniyle de oldukça fazla turist çekmektedir.

Havalimanı, deniz ulaşımı ve kara ulaşımı konusunda gelişmiş bir kent olan İzmir, aynı zamanda en önemli liman şehirlerinden biridir.

Malatya Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Malatya Malatya otogarından şehir merkezine ulaşım için otobüs, minibüs, taksi ve servisler kullanılmaktadır.

Araçla seyahat edecekler için Ankara Caddesi üzerinden otogara ulaşım mümkün olmaktadır. Maşti yerel ve kentsel otobüs seferleri ile hizmet veren ulusal bir otogar olduğu için, her zaman farklı güzergahlara en uygun otobüs bileti bulunur.

Yerel otobüslerin bazılarının ilçelerden otogara servisleri vardır ve toplu taşıma araçları da otogar seferleri düzenlemektedir.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogarın çıkışında taksi bekleme alanlarında bulunan taksilerle şehir merkezine ekonomik bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca MAŞTİ taksi durağına da (0422) 238 47 30 numarasından ulaşarak taksi talep edebilirsiniz.

24 saat kesintisiz olarak taksi ile Malatya’nın her yerine ulaşım sağlayabilirsiniz ve şehir merkezinden de taksi kiralayarak otogara ulaşabilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

MalatyaKART kullanarak otobüsle seyahat edebilirsiniz. Belediye otobüsleri 2A, 2C, 2D Maşti ve 152 numaralı otobüslerle şehir merkezine hareket edebilirsiniz.
Otogardan Malatya kent kartınızı kullanarak trambüslere binebilir ve İnönü Üniversitesine gidebilirsiniz. Trambüs seferleri gece en son 23:45’e kadar yapılmaktadır.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Bazı ilçelerde otobüs firmalarının servisleri yolcularını ücretsiz olarak otogara ulaştırmaktadır. Bunun için biletinizi alırken firmadan servis hizmeti olup olmadığını öğrenebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Otogarda minibüs ile toplu taşıma hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Minibüsler Akçadağ, Darende, Arapgir, Battalgazi, Arguvan, Kale, Hekimhan, Doğanyol, Doğanşehir, Yazıhan, Yeşilyurt, Pütürge bölgelerine ve mahallerine ulaşım sağlamaktadır.

MAŞTİ arkasındaki belediyeden minibüsler her 15 dakikada bir kalkış yapmaktadır. Dilerseniz minibüsle merkeze giderek, oradan farklı ilçelere düzenlenen otobüs seferlerine binebilirsiniz.  Minibüs ücretleri 1.75 liradan başlayarak güzergah uzadıkça yükselmektedir.

En Popüler İzmir - Malatya Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Malatya Hava Durumu

 • az bulutlu
  Cmt
  az bulutlu
  -1°C
 • açık
  Paz
  açık
  2°C
 • açık
  Pzt
  açık
  3°C
 • kapalı
  Sal
  kapalı
  5°C
 • hafif yağmur
  Çar
  hafif yağmur
  5°C

Haritada Malatya

Malatya Hakkında

Nüfus
772.904
Plaka
44
Telefon Kodu
422