İstanbul Yozgat Otobüs Bileti

İstanbul - Yozgat Otobüs Seferleri

 • Ankara As Turizm
  ESENLER OTOGARI
  22:00
  ÇEKEREK
  08:00
  400,00 TL
 • Metro Turizm
  BAYRAMPASA
  17:00
  CEKEREK
  05:45
  400,00 TL
 • Lüks Erzincan Seyahat
  ESENLER OTOGARI
  13:30
  YOZGAT
  23:30
  250,00 TL
 • Ercis Sema
  ESENLER OTOGARI
  14:00
  YOZGAT
  01:00
  400,00 TL
 • Divriği Nazar Turizm
  ESENLER OTOGARI
  16:00
  YOZGAT
  02:40
  450,00 TL
 • Öz Sivas Seyahat
  ESENLER OTOGARI
  19:30
  YOZGAT
  06:15
  450,00 TL
 • Sivas Huzur Turizm
  ALIBEYKÖY
  00:20
  YOZGAT
  11:30
  450,00 TL
 • Yeni Sivas Turizm
  ALIBEYKÖY
  14:20
  YOZGAT
  00:20
  450,00 TL
 • Selçuk Canlar Turizm
  ESENLER OTOGARI
  16:00
  YOZGAT
  03:15
  400,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

İstanbul - Yozgat Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Ankara As Turizm
Divriği Nazar Turizm
Ercis Sema
Gülen Turizm
Huzur Turizm
Metro Turizm
Öz Sivas Huzur
Öz Sivas Seyahat
Selçuk Canlar
Selçuk Turizm
Ses Turizm
Show Time Turizm

İstanbul - Yozgat Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

İstanbul Yozgat arası genellikle 10 saat 0 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
İstanbul Yozgat arasında sefer yapan otobüs firmaları Ankara As Turizm, Divriği Nazar Turizm, Ercis Sema, Gülen Turizm, Huzur Turizm, Metro Turizm, Öz Sivas Huzur, Öz Sivas Seyahat, Selçuk Canlar, Selçuk Turizm, Ses Turizm, Show Time Turizm firmalarıdır.
İstanbul Yozgat otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 400 TL kadardır.
En ucuz İstanbul Yozgat otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

İstanbul Hakkında

Yedi tepeli şehir olan İstanbul, muhteşem boğaz manzarasıyla Türkiye’nin en kalabalık ve en güzel şehirlerinden biridir. Avrupa ve Anadolu yakasının boğaz kenarı olan İstanbul, her mevsim yaşayan bir şehirdir.

İstanbul’un 15 milyonluk nüfusu ve birbirinden farklı dokuları bir arada taşıyan tarihi yapısı yerli ve yabancı turistlerin dikkatini çekmektedir. Her yıl milyonlarca ziyaretçisi olan ve kıyı turizmine gelen turistlerin uğramadan gitmedikleri bu kent, gece hayatı, vapurda çay ve simit keyfi, alışverişleriyle dünyanın en popüler şehirleri arasındadır.

Bir metropol olan İstanbul’da, her zaman her şeyi bulabilirsiniz ve ulaşım konusunda da birçok alternatifiniz vardır. Bu alternatiflerle şehrin yoğun trafiğinden de sıyrılma imkanınız bulunur. İstanbul’a her şehirden direkt olarak otobüsle ulaşım imkanı vardır ve iki adet otogarı bulunmaktadır.
 

Yozgat Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Yozgat Otogar şehir merkezine oldukça yakındır. Otogardan şehir merkezine ulaşım için taksi ve minibüsler tercih edilebilmektedir.

Belediye otobüsleri, minibüsler, otobüs servisleri ve taksilerle ulaşım sağlanmaktadır. Otogardan şehir merkezi dışında her yere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Otogardan yerel ya da ulusal birçok firmaya kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yozgat’ta üniversite öğrencilerine indirimli seyahat imkanı bulunmaktadır. Bu nedenle gitmek istediğiniz güzergaha göre değişen araçlarla her yere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. En uygun otobüs bileti için fırsatlar oluştuğunda yakın kentlere seyahat edebilirsiniz.

Günlük seferler dışında hafta sonlarında da düzenlenen seferler nedeniyle ulaşım konusunda gelişmekte olan Yozgat, öğrenci nüfusun ağırlıkta olduğu bir otogar olarak düzenlenmiştir.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Karatepe’de bulunan otogardan taksi çağırmak için (0354) 212 98 70 numarasından taksi çağırabilirsiniz. Taksi ile şehir merkezine ulaşım biraz pahalı olsa da, konforlu ve güvenli ulaşım için taksi çağırabilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Sabah 07:15 saatinden itibaren başlayan otobüs seferleri, 23:00’e kadar devam etmektedir. Ulaşım ücretlerinin pahalı olduğu Yozgat kentinde, akşam saat 9’dan sonra otobüs bulmak oldukça güçleşmektedir. Kentin en büyük sorunlarından olan ulaşım problemine de çözümler üretilmektedir.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Yozgat ilçelerine servis hizmeti vardır. Bu servis araçlarından bilet aldığınız firma tarafından yararlanıp yararlanamayacağınızı öğrenmek için, otobüs şirketinizin yazıhanesi ile görüşmeniz uygun olacaktır.


Minibüslerle Ulaşım

Yozgat kentinde şehir içi ulaşım minibüslerle sağlanmaktadır. Minibüslerle mahalle, köy ve diğer ilçelere ulaşabilirsiniz.

Minibüslerle istediğiniz yere ulaşmak için neredeyse her 20 dakikada bir geçen minibüslerden birine binebilirsiniz. Akşam 8’den sonra zorlaşan ulaşım, seferlerin daha sık yapılması talepleriyle iyileştirilmeye çalışılsa da, her zaman sorun olarak bilinmektedir.

En Popüler İstanbul - Yozgat Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Yozgat Hava Durumu

 • kapalı
  Çar
  kapalı
  -13°C
 • hafif kar yağışlı
  Per
  hafif kar yağışlı
  -12°C
 • parçalı bulutlu
  Cum
  parçalı bulutlu
  -17°C
 • kapalı
  Cmt
  kapalı
  -15°C
 • kapalı
  Paz
  kapalı
  -16°C

Haritada Yozgat

Yozgat Hakkında

Nüfus
419.440
Plaka
66
Telefon Kodu
354