Selçuk Canlar Turizm Online Otobüs Bileti

Selçuk Canlar Turizm Hakkında

Selçuk Canlar Turizm

İç Anadolu Bölgesinde bulunan Sivas şehri tarih boyunca ulaşım ve konaklama yerlerinden biri olmuştur. Sivas Kurtuluş Savaşı'nın temellerinin atıldığı şehrimizdir.Selçuk Canlar Sivas'ın yerel otobüs firması olarak 1998 tarihinde taşımacılık sektörüne katıldı. Deneyimli ekibi ile ulaşımı kolayca hale getiren Selçuk Canlar Turizm müşteri memnuniyetini ön planda tutarak her geçen gün büyümeye devam etmiştir. Uygun şekilde donatılan otobüs filosuyla kaliteli seyahat imkanı sunan Selçuk Canlar Turizm Türkiye’nin dört bir yanına seferler düzenlemektedir. Yolculuk konusunda tecrübeli ve güler yüzlü çalışanları Selçuk Canlar yerel bir firma olmanın verdiği sorumlulukla hareket ediyor.

Selçuk Canlar Turizm Konaklama Tesisleri

Selçuk Canlar Turizm otobüs firması anlaşmalı dinleme tesisleri üzerinden hizmet veriyor. Selçuk Canlar Turizm firmasının anlaşmalı terminalleri konusunda detaylı bilgiyi internet adresinden kolayca öğrenebilirsiniz. Selçuk Canlar Turizm firmasının sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde en kaliteli dinlenme tesislerini tercih ediyor


Popüler Güzergahlar

Selçuk Canlar Turizm firmasının en çok kullandığı güzergahlar;

  • Ankara,

  • İstanbul,

  • Kocaeli,

  • Sakarya,

  • Sivas olarak belirlenmiştir.

Hizmet ve Programları

Yeni nesil otobüsleri ile beraber güvenli bir yolculuk deneyimi sunan Selçuk Canlar Turizm sallanma riskini en aza indiriyor. Yüksek yol tutuş kabiliyetine sahip otobüslerinde yolculuğunuzu konforlu hale getirmek için Selçuk Canlar Turizm her hizmeti kolayca ulaştırabiliyor. Seyahat sırasında yiyecek ve içecek servisi yer almaktadır. Selçuk Canlar Turizm otobüs biletini fiziki ya da online olarak satabiliyor. Uygun bilet fiyatları ile ön plana çıkan Selçuk Canlar Turizm fiyatlarını müşteri destek hattından kolayca öğrenebilirsiniz. Özel günlerde ekstra seferler gerçekleştiren Selçuk Canlar Turizm konforu ayağınıza getiriyor. Selçuk Canlar Turizm güzergahlar, sefer saati ve araç özellikleri konusunda tüm detaylar internet adresinde bulunuyor. Selçuk Canlar Turizm üzerinden aldığınız biletleri iptal etmek için internet adresini ya da telefon numaralarını kolayca kullanabilirsiniz. Geçerli bir nedeniniz olduğu zaman firma kısa sürede taleplerinizi yanıtlamaktadır. Sefer yapılmadan önce herhangi bir problem olması durumunda firma müşterilerini iletişim numaraları üzerinden bilgilendirmektedir. Selçuk Canlar Turizm dinlenme tesisleri hakkında detaylarda internet adresinde yer almaktadır.

Selçuk Canlar Turizm İletişim

Telefon: 0 212 658 12 58
Telefon: 0 346 457 11 85
Website:

Adres:
Çarşı İçi Sok. No:3 Kangal / Sivas

Selçuk Canlar Turizm Seferleri

Selçuk Canlar Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Selçuk Canlar Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (1)
İyi (0)
Orta (1)
Kötü (0)
Çok Kötü (1)
Ortalama Puan

3

3 Değerlendirme

N****

S****

08-09-2022

Memnun kaldım. Hiç sıkıntı yaşamadım. Tavsiye ediyorum.


F****

T****

15-05-2022

Mükemmel ama 2+1olsa daha iyi olur


B****

****

01-05-2022

Memnun kalmadım. Saygı yok