Kahramanmaraş Malatya Otobüs Bileti

Kahramanmaraş - Malatya Otobüs Seferleri

 • Lüks Afşınlılar Seyahat
  AFŞIN
  08:30
  MALATYA
  10:30
  120,00 TL
 • Çakır Turizm
  KAHRAMANMARAŞ
  08:00
  MALATYA
  11:00
  200,00 TL
 • Öz Has Bingöl
  KAHRAMANMARAŞ
  17:00
  MALATYA
  21:00
  200,00 TL
 • Lider Muş Turizm
  KAHRAMANMARAŞ
  21:56
  MALATYA
  01:26
  180,00 TL
 • Cesur Bingöl Seyahat
  KAHRAMANMARAŞ
  00:30
  MALATYA
  04:15
  200,00 TL
 • Öz Elazığlılar
  KAHRAMANMARAŞ
  01:14
  MALATYA
  04:44
  200,00 TL
 • Ede Turizm
  KAHRAMANMARAŞ
  07:30
  MALATYA
  10:45
  180,00 TL
 • Elazığ Murat Turizm
  KAHRAMANMARAŞ
  14:15
  MALATYA
  17:45
  180,00 TL
 • Yeşil Muş Ovası
  KAHRAMANMARAŞ
  21:50
  MALATYA
  02:20
  180,00 TL
 • Muş Yolu Turizm
  KAHRAMANMARAŞ
  22:00
  MALATYA
  01:30
  180,00 TL
 • Tuncelililer
  KAHRAMANMARAŞ
  00:31
  MALATYA
  04:01
  200,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Kahramanmaraş - Malatya Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Cesur Bingöl
Ede Turizm
Has Bingöl
Lider Muş Turizm
Metro Turizm
Elazığlılar
Öz Has Bingöl
Yeşil Muş Ovası

Kahramanmaraş - Malatya Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kahramanmaraş Malatya arası genellikle 2 saat 0 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Kahramanmaraş Malatya arasında sefer yapan otobüs firmaları Cesur Bingöl, Ede Turizm, Has Bingöl, Lider Muş Turizm, Metro Turizm, Elazığlılar, Öz Has Bingöl, Yeşil Muş Ovası firmalarıdır.
Kahramanmaraş Malatya otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 120 TL kadardır.
En ucuz Kahramanmaraş Malatya otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Kahramanmaraş Hakkında

Akdeniz bölgesinin incisi olan Kahramanmaraş, dondurması ve biberi ile meşhurdur. İlkbahar ve sonbahar aylarında en ucuz otobüs bileti kampanyalarından yararlanmak için Kahramanmaraş’ı ziyaret edebilirsiniz.

Kent, sanayi açısından oldukça iyi durumdadır ve gelişmiş bir ekonomisi bulunmaktadır. Bu ekonomi dahilinde iş gücü de sanayi ve tarıma yönelmiştir. Eğitim açısından da gelişme gösteren Kahramanmaraş, her zaman yükselen bir eğitimli nüfus eğilimi göstermiştir.

Maraş dondurması ile dünyaca ünlü olan bu kentte, merkez ve Elbistan ilçeleri oldukça popülerdir. Döğmeli çorba, bayram çöreği, çökelekli börek gibi doğal lezzetleri oldukça popülerdir.

Bakır ve ağaç oyma ürünleri ile hediyelik eşya konusunda da özgün çeşitlerin bulunabileceği Kahramanmaraş, kültürünü her yerde en iyi şekilde korumaktadır. 
 

Malatya Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Malatya Malatya otogarından şehir merkezine ulaşım için otobüs, minibüs, taksi ve servisler kullanılmaktadır.

Araçla seyahat edecekler için Ankara Caddesi üzerinden otogara ulaşım mümkün olmaktadır. Maşti yerel ve kentsel otobüs seferleri ile hizmet veren ulusal bir otogar olduğu için, her zaman farklı güzergahlara en uygun otobüs bileti bulunur.

Yerel otobüslerin bazılarının ilçelerden otogara servisleri vardır ve toplu taşıma araçları da otogar seferleri düzenlemektedir.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogarın çıkışında taksi bekleme alanlarında bulunan taksilerle şehir merkezine ekonomik bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca MAŞTİ taksi durağına da (0422) 238 47 30 numarasından ulaşarak taksi talep edebilirsiniz.

24 saat kesintisiz olarak taksi ile Malatya’nın her yerine ulaşım sağlayabilirsiniz ve şehir merkezinden de taksi kiralayarak otogara ulaşabilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

MalatyaKART kullanarak otobüsle seyahat edebilirsiniz. Belediye otobüsleri 2A, 2C, 2D Maşti ve 152 numaralı otobüslerle şehir merkezine hareket edebilirsiniz.
Otogardan Malatya kent kartınızı kullanarak trambüslere binebilir ve İnönü Üniversitesine gidebilirsiniz. Trambüs seferleri gece en son 23:45’e kadar yapılmaktadır.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Bazı ilçelerde otobüs firmalarının servisleri yolcularını ücretsiz olarak otogara ulaştırmaktadır. Bunun için biletinizi alırken firmadan servis hizmeti olup olmadığını öğrenebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Otogarda minibüs ile toplu taşıma hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Minibüsler Akçadağ, Darende, Arapgir, Battalgazi, Arguvan, Kale, Hekimhan, Doğanyol, Doğanşehir, Yazıhan, Yeşilyurt, Pütürge bölgelerine ve mahallerine ulaşım sağlamaktadır.

MAŞTİ arkasındaki belediyeden minibüsler her 15 dakikada bir kalkış yapmaktadır. Dilerseniz minibüsle merkeze giderek, oradan farklı ilçelere düzenlenen otobüs seferlerine binebilirsiniz.  Minibüs ücretleri 1.75 liradan başlayarak güzergah uzadıkça yükselmektedir.

En Popüler Kahramanmaraş - Malatya Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Malatya Hava Durumu

 • açık
  Cum
  açık
  -4°C
 • kapalı
  Cmt
  kapalı
  -6°C
 • hafif kar yağışlı
  Paz
  hafif kar yağışlı
  -5°C
 • hafif kar yağışlı
  Pzt
  hafif kar yağışlı
  -0°C
 • kapalı
  Sal
  kapalı
  -5°C

Haritada Malatya

Malatya Hakkında

Nüfus
772.904
Plaka
44
Telefon Kodu
422